reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hej dziewczynki! Ja tylko na chwileczkę... nadrobiłam chyba z 20 stron... ale tu się działo! Najgorsze przeżyła Anineczka szok:szok:... a już to, że wszyscy byli wtedy w domu:no::no:, no a z miłych rzeczy to Andzulina już pewnie nie ma swojego ślicznego brzuszka;-):-) - trzymaj się mamusiu! Kamcia ja z Polski do Irlandii paczki przesyłałam GLS, byłam zadowolona. A ja już na Zielonej Wyspie... po przeprowadzce mam problemy z netem... raz jest a raz go nie ma. Jutro ma przyjść ktoś z NTL. Jeszcze rozpakowuję worki i kartony, bez końca...ale chatka super i fajnie się mieszka. Dobrej nocy!
 
Witam wszystke dziewczynki.
Dzisiaj dostalam wiadomosc,ze andzulinie odeszly wody i jest w szpitalu.Jak na raazie nie ma skurczy wiec niewiadomo jak dlugo to wszystko potrwa.Tak wiec trzymamy kciuki oby wszystko poszlo szybko i jak najmniej bolesnie:tak:
A pogoda to nas nie rozpieszcza.Wczoraj wybralam sie sama z malym na spacer,ale ledwo przyszlam z powrotem-jednak nie odzyskalam jeszcze w pelni sil po porodzie i zamiast cieszyc sie wyjsciem,,przyplacilam to wszystko goraczka i bardzo zlym samopoczuciem.Tak wiec jeszcze troszke musze nabrac sil na spacerki z malym.Pozdrawiam

A tak się andziulina bała, że przenosi, a tu proszę:-);-) Już pewnie ma swoje maleństwo przy sobie. Wilwia informuj nas na bieżąco:-). Może za długi sobie spacer zrobiłaś??? Oszczędzaj się.
 
Witam wszystkie obecne i przyszłe Mamusie!Od dłuższego czasu pilnie śledziłam Wasze forum i postanowiłam-może się dołączę:-)?Tak więc jestem.Może coś króciutko o sobie...Mieszkam w co.Tipperary,jestem mamusią 6-letnego synka i3-letniej córci,i jestem w 29tygodniu ciąży:-D.I to na razie chyba tyle...Wszystkim Wam życzę milusiego dnia
 
Witam wszystkie obecne i przyszłe Mamusie!Od dłuższego czasu pilnie śledziłam Wasze forum i postanowiłam-może się dołączę:-)?Tak więc jestem.Może coś króciutko o sobie...Mieszkam w co.Tipperary,jestem mamusią 6-letnego synka i3-letniej córci,i jestem w 29tygodniu ciąży:-D.I to na razie chyba tyle...Wszystkim Wam życzę milusiego dnia
a czy to przypadkiem nie moja sąsiadka??:confused::rolleyes::-)haha witam cie u nas
 
Ciao dziewczynki!

Ostatnio cos bardzo cicho sie tu zrobilo!
Gastone jak wywialo to koniec!
Wolfia cichutka
Anineczka tez
Joann sie dawno nie odzywala! Apropo- Wszystkiego naj naj z okazji urodzinek!!!

Jest taka ochydna pogoda, ze nie wiem czy ryzykowac wyjscie z domu czy nie...raz pada a potem swieci slonce...sama nie wiem. Przydaloby sie przewietrzyc Ala ale nie usmiecha mi sie przemoknac do suchej nitki:baffled:
 
rzeczywiście dziewczyny ucichły:-(
Joannn juz tez wysłałam życzenia ale oficjalnie jeszcze raz STO LAT!!!podwójnie bo i imieninowe też śle życzonka:-)
 
witam wszystkie obecne i przyszłe mamusie!od dłuższego czasu pilnie śledziłam wasze forum i postanowiłam-może się dołączę:-)?tak więc jestem.może coś króciutko o sobie...mieszkam w co.tipperary,jestem mamusią 6-letnego synka i3-letniej córci,i jestem w 29tygodniu ciąży:-d.i to na razie chyba tyle...wszystkim wam życzę milusiego dnia
witam!!!
 
reklama
MartaF-znakomicie!Witam,witam...Ładną pogodę dziś nam niebo zafundowało,prawda?
Jak sobie pomyślę,że do pracy dziś trzeba,to....grrrr:szok:.Tak mi się już ostatnio nic kompletnie nie chce...Dobrze,że obiadek ugotowany...Cho po pracz obiecaam mojemu J.ze mu salatke z kurczaka zrobie.czasem sie zastanawiam kto tu jest w ciazy:-D.
 
Do góry