reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

No właśnie Misia au-pair dajesz spanie i wyżywienie.Załatwiasz jakiś kurs językowy i płacisz 80-100e tygodniowo kieszonkowego.
Czyli wiadomo,jedna buźka więcej do wykarmienia niewiele kosztuje.W sumie to nawet tego nie zauważasz.A za 400 euro miesięcznie na bank nie znajdziesz creche lub niani z Irlandii.
Kurs możesz wynaleźc darmowy,są takie czasami.Lub za niewielką opłatę.Mój M mówił by do niej tylko po angielsku,z moim jest trochę gorzej ( nie ma jak to siedzenie 2,5 roku w domu) a u Ciebie to już wogóle miodzio bo w domu mówicie z A po angielsku.
Tutaj jest stronka Aupair World - Au Pair Job Database - Find Your Au Pair gdzie można znaleźc operkę z każdego zakątka świata.
au-pair pracuje u Ciebie po 8 godzin dziennie i zależy co wpiszesz w kontrakcie.Ja bym chciała,żeby pracowała jeszcze jedne wieczór w weekend to może gdzieś w końcu wyskoczę z M na disco :-D
Wszystko zależy jak ustalisz sobie zasady z Operką.
Może nawet pomóc w pracach domowych,zależy czego ona oczekuje a czego ty:tak:
 
reklama
Witam wszystke dziewczynki.
Dzisiaj dostalam wiadomosc,ze andzulinie odeszly wody i jest w szpitalu.Jak na raazie nie ma skurczy wiec niewiadomo jak dlugo to wszystko potrwa.Tak wiec trzymamy kciuki oby wszystko poszlo szybko i jak najmniej bolesnie:tak:
A pogoda to nas nie rozpieszcza.Wczoraj wybralam sie sama z malym na spacer,ale ledwo przyszlam z powrotem-jednak nie odzyskalam jeszcze w pelni sil po porodzie i zamiast cieszyc sie wyjsciem,,przyplacilam to wszystko goraczka i bardzo zlym samopoczuciem.Tak wiec jeszcze troszke musze nabrac sil na spacerki z malym.Pozdrawiam
 
Witam nie odzywalam sie ale busy bylam troche:)
Anieczka dobry pomysł z ta aupair:)
Mnie na szczescie tez kolki omineły:)
napisze pozniej cos wiecej buzka
 
andziulina trzymaj sie!!!!!
moja kolezanka byla aupair w anglii nie dosc ze sie jezyka nauczyla to jeszcze swiat zwiedzila bo pracowala u ludzi ktorzy czesto gdzies wyjezdzali i ja ze soba wszedzie zabierali zyc nie umierac :)
 
hej dziewczyny;-)
co do opiekunek to ja miałam taką co mieszkała z nami i płaciłam jej 100euro bez żadnych kursów a miałam tez takie co przychodziły na 8 godzin i wtedy płaciłam 125euro:-) a ostatnio 150:baffled:
miałam tez kiedys taką co przyjechała z Dublina bo tam pracy nie miała i mieszkała u mnie.płaciłam jej 130 i to dlatego ze ona 24 na dobe z własnej woli za dziećmi latała:-)nawet w weekendy ale ona miała coś nie tak z głową bo doszły mnie słuchy ze krzyczy na dzeci i łamała im zabawki:crazy::baffled: najlepsze było to ze pchała jedzenie dzieciom az moja mała wylądowała na pogotowiu z gorączką i wymiotami z przejedzenia:baffled:
 
To widze że niektóre z was mialy przejscia z aupair:)

Dziewczyny mam prośbe powiedzcie mi czy znacie jakies dobre tanie i sprawdzone firmy kurierskie potrzebuje przesłac paczke z polski do irlandii w najblizszym czasie i szukam jakiejs firmy:)

Oli ma za niedlugo urodziny i robie mu party w sob wziełam sobie weekend wolny zeby wszystko przygotowac dlatego tez teraz pracuje 10 dni z rzedu masakra. Wiec Łukasz dzis wygrał licytacje autka na alegro bedzie to prezent zbiorowy dla Oliviera od babci cioci bo sama bym mu takiego drogiego prezentu nie kupiła możecie sobie zobaczyc:)
BMW COUPE, OGROMNE 142cm, 2 SILNIKI, F-VAT, OKAZJA (717677714) - Aukcje internetowe Allegro

buzaki
 
Kamcia sama bym sie takim karnela hihihiih:-D bombowy prezent na bank maly bedzie wniebowziety a co do firm kurierskich to Tobie nie pomoge bo nigdy nic nie slalam z PL:baffled:
 
reklama
kamcia ja tez szukam ale nie moge nic znaleźć, koleżanka ma mi numer zdobyc do jednej firmy którą ona wysyłała ale wiem ze oni tylko do co.tipperary jeżdzą i z mazur
autko super, dobrze ze mój synek nie widzi
 
Ostatnia edycja:
Do góry