reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

formularz wysla sie 6tyg przed planowana data pojscia na macierzynski!


no to juz wszystko wiadomo.... a jak juz nie bedziesz dawac rady w pracy to idz do gp i popros o zwolnienie :) tak mozesz sobie przedluzyc macierzynskie.... bo po co z niego kozystac jak dzidzi nie ma lepiej miec wiecej jak juz malenstwo bedzie z Toba... taka tylko moja rada :p
 
reklama
Śliczną masz córeczkę:-) A tak swoja drogą śledzimy z mężem etapy Waszej budowy w Polsce na forum muratora. My dopiero będziemy zaczynać fundamenty w tym roku:-). Pozdrawiamy. Na tym forum jestem ja, a na tamtym mąż siedzi, aż go oderwać nie można:-D

Asienka_r dziekuje bardzo! Co Ty opowiadasz, znasz nas z Muratora??? ? Naprawdę??? Co za spotkanie! :-D
A jak nick męża jeśli można wiedzieć? Może i ja kojarzę? W takim razie i my Wam bedziemy kibicować! :tak: A gdzie sie bedziecie budować?

I grauluję dzidziusia, który urodzi się już za 2 miesiące :)
 
Ostatnia edycja:
Mąż się nie udziela, tylko czyta:-), bo go wszystko fascynuje:-D. Wasz domek ma zapisany w subskrypcjach. my się budujemy w lubelskim, okolice Biłgoraja. Pewnie niedługo założymy nasz dziennik budowy rododendrona 8:-). Dziękuję za gratulacje:-). W Irlandii mieszkamy 30 km od Dublina w stronę Balbrrigan i Droghedy. Pozdrawiamy.
 
cześć Dziewczynki:-) jaka cisza dzisiaj ;-) a jak pogoda u Was? bo w Galway to słońce i deszcz na zmianę :-( więc nici z suszenia prania na ogródku :baffled:

MartaF - to jakas kobieta śpiewa:confused: ja jednak jestem za "starym" Dżemem...
Tabasia - współczuję z tą rwą kulszową. mnie złapała tydzień temu - nie mogłam ruszyć nogą, chodzenie to była wyższa szkoła jazdy... na szczęście powoli przechodzi :tak: mój GP powiedział, że jak baaaardzo boli, to można wziąć paracetamol :sorry2: bo żadne maści i inne leki odpadają ze względu na ciążę... mam nadzieję, że Ci szybciutko przejdzie ;-) aaa - moja koleżanka robiła ciepłe okłady, ale to było pod koniec ciąży.
Jola - tak jak piszą dziewczyny - na macierzyńskie możesz przejść najpóźniej na 2 tyg przed wyznaczoną datą porodu a najwcześniej chyba 6 tyg (nie jestem pewna :confused:) a formę to wyślij najpóźniej 6 tyg przed przejściem na maternity :tak: bo oni sobie tam sprawdzają i czasem musisz dosłać jakieś papiery... wiem po sobie - od dzisiaj jestem na maternity, ale dalej nie dostałam decyzji i nie wiem, czy mi przyznali :baffled: a jeśli chodzi o wysokość chorobowego, to w IRL dostajesz stałą stawkę - ok 205 euro tyg (odbierane na poczcie) ;-) płaci socjal...

dziewczynki - mam pytanko, bo ostatnio tematem na topie były te elektroniczne nianie... i tak myślę, że chyba sobie zakupimy taką. tylko teraz pytanko - jaka będzie najlepsza? bo znalazłam z opcją "one way" albo "2 way" - czyli jak dobrze się domyślam, chodzi o to, że nadajnik w jedną lub w dwie strony? nie znam się na tym kompletnie i liczę na wasze doświadczenie :)
 
Ostatnia edycja:
to moja siostra:-):-):-)

andziulina zapraszam do mnie bo u mnie piękne słoneczko, pranie w ogrodzie, dzieciaki latają za psem a ja nie mam z kim kawki wypic
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hello dziewczynki.

Ja po pracy sie relaksuje na nowo zakupionym wypoczynku zreszta:-) I tak sie zastanawiam kiedy powinnam isc na maciezynski? Jak to z wami bylo i kiedy i co trzeba zaczac zalatwiac?:zawstydzona/y: Zielona jestem:blink:
Wg prawa na macierzynski trzeba isc 2 tyg.przed data porodu, jaka lekarz Ci wpisze w formularzu,mi wpisal tydzien po terminie, bo go poprosilam :)Aforme MB10 musisz wyslac 6-8 ygodni przed pojsciem na macierzynski i dolaczyc akt malzenstwa jesli jestes mezatka i bralas slub poza IRL
 
Do góry