reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Wilwia, weron- gratuluje Wam z calego serca Mamusie:-)

Ja sie bede z Wami dziewczynki zegnac do wtorku bo jutro ostatecznie sie wyprowadzamy i ntl podlaczy nas na nowo we wtorasek. Musze juz teraz wylaczyc kompa bo inaczej nic nie zrobie w domu..nie moge sie powstrzymac, zeby tu nie zagladac:zawstydzona/y:. Maly spi wiec musze wykorzystac chwile zeby 'odkocic' wszystkie fotele, zaslony i tak dalej a jest to 'pain in the ass'...:wściekła/y:
Takze czas wziasc sie do powaznej roboty!! No to do napisania laseczki....mam nadzieje, ze nie omina mnie zadne super hiper newsy!!:-D;-)
Milych dni...:-) we wtorek zamelduje sie spowrotem juz z nowej hacjendy:-)
 
Hello
Ewelcia może ząbek się szykuje?
Mojemu Mattowi właśnie w 6 miesiącu wyszedł pierwszy.:tak:
no wlasnie tez mi sie tak wydaje,marudzil juz od dawna tzn.od miesiaca albo lepiej ale bylam w tamtym tyg u lekarza bo mi wymiotowal:szok:i ona powiedziala ze dziaselek nie ma rozpulchnionych ale ja tam mysle co innego;-).
Lapy w buzi non-stop zreszta wszystko pakuje co mu sie pod reka nawinie,slini sie,czasami az piszczy jak trzyma lapy w buzi.

Misia no to do "uslyszenia" z nowej chaty:blink:.

Oooo i juz sie zaczyna!!!
 
czesc wszystkim mamusiom z irlandii.jestem tu nowa wiec kilka slow o mnie. jestem z bydgoszczy, moj maz z nigerii, mamy dwoch chlopcow, starszy zaczyna szkole we wrzesniu wiec jesli ktores z waszych pociech tez jest na tym etapie prosze o kontakt, bardzo sie denerwuje i przezywam ten okres przygotowania do szkoly, troche trudno opanowac emocje.drugie malenstwo ma 2 i pol miesiaca.mieszkamy w tallaght.nie mam wielu znajomych, a fajnie by bylo z kims pogadac o pieluchach i wybrykach dzieci.pozdrawiam
 
Misia - powodzenia w przeprowadzce ;-):-)

coś nam pogoda się psuje :(
a mi coś od dwóch dni cały czas brzuszek twardnieje - taki wielki kamień się robi i bolą mnie nogi (wewnętrzna strona ud) ale najważniejsze, że moja nieszczęsna rwa kulszowa coraz mniej doskwiera :)
 
Ostatnia edycja:
Ewelcia oby to pierwsza perełka była sprawcą marudyzmu ;-):-)
mummy witaj na naszym wąteczku ;-):-)
Moje dziecko ma jeszcze rok na szkolę.A raczej na infant class ;-)
Nic się nie martw,czasem to matki aż za nadto się przejmują a później się okazuje,że nie taki diabeł straszny.
Do Tallaght nie mam daleko autem,a znowu na pieszo to całe życie by dojśc,a ,że nie mam prawka to zonk :dry:

Misia do napisania we wtorek.Oby Wam to wszystko sprawnie i bez zmęczenia poszło ;-)
 
Gratulacje nowym mamusiom:)!!

Misia powodzenia i wracaj do nas szybko:)
Pogoda nie rozpieszcza ja dzis busy dzien z 1 do drugiej pracy i dopiero wrocilam padnieta teraz obiadek Łukasz przygotowal juz czuje jak pachnie rybka i zapiekane ziemniaczki mniam zmykam:)
 
Zajrzalam jeszcze na sekundunie i chcialam powiedziec,ze Andzulina- ja Ci musze powiedziec, ze te wewnetrzne bole ud ja mialam juz jak chodzilam po korytarzu, na kilka godzin przed porodem!!! Wczesniej nigdy tego nie mialam i totalnie nie wiedzialam dlaczego mnie tak bola,,,,,takze, moze to znak....

Dobra spadam!
 
reklama
Do góry