reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

czesc dziewczyny mama 2-letniej zuzanny z tej strony mam pytanko czy jest jakas mama z centrum i okolic chetna na spotkanie?dzieciaczki by sie pobawiły bo czasami to nam naprawde nudno i chodzimy na plac zabaw zazwyczaj samiutkie :(
jesli jest ktoras z was chetna zapraszam serdecznie :)mnie pasuje prawie codziennie:-)poniewaz mój mąż ma baaaaardzo zadko offy :-(
buziaczki mamusie i te z groszkami w brzuszkach ;-)
 
reklama
Hey laseczki!

Widze,ze dziewczyny sie rozdwajaja, super!Gratuluje nowej mamusi i trzymam kciuki za wilwie, ktora pewnie tez juz ma dzidziusia.
W pl pogoda ciut sie popsula,ale ogolnie jest cieplo. W sobote mamy wesele,a w poniedzialek spowrotem do Irlandii.
pozdrawiam!
 
anineczka dzieki:-) Wiem ze raczej otruc mnie nie chce ale jakos sobie ubzduralam ze w ciazy zadnej tabletki do ust brac sie nie powinno:-D Włosy tylko obcielam, mialam do pasa a mam do ramion:-) Nie farbowalam bo zrosla mi juz stara farba i postanowilam troche pozostac przy naturalnym kolorze:tak:
 
Wow Jola podziwiam.Naturalny kolor? Ja to nie wiem od 12 lat jak wygląda mój kolor naturalny :szok::-D
A kilka tableteczek jest bezpiecznych w ciąży,popularny paracetamol :cool2: nospa i witaminki dla ciężarnych. ;-)

Larcia miłej imprezki w sobotę.Ahhh jak bym sobie potańcowała na weselisku :blink:

A ja jestem happy bo Mila w końcu została oficjalnie wpisana do Irish kennel club.Trochę to trwało :shocked2: i się strasznie niecierpliwiłam,ale już ma swój papier,który przyjdzie do nas w piątek pocztą ;-)

No i tak cały czas dumamy nad miejscowością do której się przeprowadzic.Wybredni jesteśmy nie ma co :confused2::dry:
Już było kilka pomysłów.Teraz zastanawiamy się nad Kildare....czy jest jakaś mamcia z tego miasteczka?

No ale jak mówiłam,nic nas nie goni tak więc easy....

Aha zuzymama chyba raczej nie ma tutaj w tej chwili mamusiek z Dublina :sorry2:
Jest biola i Margaritta,barmanka to te dziewczyny są tutaj najczęściej.:tak:

No ja jestem spod stolicy,ale nie zmotoryzowana tak więc odpadam w przedbiegach :dry:
 
Ostatnia edycja:
Witam
Weron gratulacje i trzymam kciuki za Wilwie.
My dzis bylismy na spacerku na plazy a pozniej w parku na Barnie i było bardzo fajnie:)
Teraz bede szła spac bo jutro do pracy i bedzie busy

milej nocki
 
Anineczka Twoj m to pacuje w Dublinie??Tak?
Znam polaka ktory pracuje w Dublinie a mieszka w Carlow,poznalam go w szpitalu bo lezalam z jego zona na sali.
Mowil ze lepiej mu sie oplaci dojerzczac do pracy niz wynajac chate w Dublinie!!!
W Carlow jest duzo domow do wynejecia i Polakow coraz mniej:cool:
 
reklama
Ewelcia to prawda....ceny w Dublinie jak i pod nim to kosmos.A wiadomo,że jak już ma się dwójkę dzieci to chce się samemu z rodziną mieszkac.
Właśnie oglądam to Carlow.
A powiedz ty dokładnie z jakiego miasta jesteś?

edit.Kurcze to Carlow 75 km....daleko trochę...
 
Ostatnia edycja:
Do góry