reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Czesc forumki,
Za dwa tygodnie mam pierwsza wizyte w szpitalu i w liscie ktory dostalam od nich pisza, ze ta 1-sza wizyta moze potrwac 2-3 godz:szok: Nie wiecie czemu tak dlugo? Co oni takiego badaja ze to tyle czasu zajmuje?
Sofik a jakie sa te roznice w wyrabianiu PL a IRL paszportu dla malucha? Dlaczego Irl jest latwiej?:confused:
 
reklama
Czesc forumki,
Za dwa tygodnie mam pierwsza wizyte w szpitalu i w liscie ktory dostalam od nich pisza, ze ta 1-sza wizyta moze potrwac 2-3 godz:szok: Nie wiecie czemu tak dlugo? Co oni takiego badaja ze to tyle czasu zajmuje?
Sofik a jakie sa te roznice w wyrabianiu PL a IRL paszportu dla malucha? Dlaczego Irl jest latwiej?:confused:

Faktycznie , tak może być:-). wszystko dlatego, że będziesz chodzić do kilku pokoi i swoje trzeba odstać:-D, bo na pewno nie będziesz jedyną ciężarną na pierwszej wizycie:-). Będziesz miała rozmowę z położną na temat chorób przebytych itp, zmierzą Ci ciśnienie, zważ, mocz do analizy, potem krew i najdłuższe jest czekanie na wizytę u lekarza i USG:-D:-D:-D
 
Sofik ja składałam w październiku 2008 a dostałam w lutym tego roku i czekam teraz na klucze:-(juz pół roku mineło:-(
 
ewelcia, misia dziękuje za odpowiedź.

misia ja nie dostałam żadnego listu na szczepienie. wcześniej sama zadzwoniłam do przychodni i umówiłam się na wizyta na konkretną godzinę :tak:
ja też szczepiłam synka na rotawirusy, znaczy się dostał już pierwszą dawkę. agusiek dobrze to opisała ;-) przy czym cena za szczepionke to zależy od tego w jakiej aptece ją kupisz, my np płaciliśmy 107e.

sofik ja niestety nie latam wizzarem, więc nie umiem pomóc.

misia, mam prośbę do ciebie. czy możesz mi podać linka gdzie kupowałaś chustę dla synka? w gąszczu postów nie potrafię jej odnaleźć :zawstydzona/y:
powiedz mi czy jesteś z niej zadowolona? a masz elastyczną czy tkaną?
ostatnio szukałaś nianie z kamerką, widziałam je w katalogu Smyth (bodajże 3 różne sztuki były) :tak: no chyba że z różnych powodów nie chcesz tych ze Smytha :sorry2:
 
misia stronkę odnalazłam, o matko ale dużo stron musiałam się wrócić :szok:
wyczytałam że chusty są elastyczne, ale nie znalazłam jaką długość mają :-( chyba ślepa jestem :baffled:
 
Barmanka- chusta jest bardza bardzo dluga...mysle ze ok 3 m moze miec!! Ja jestem na maxa zadowolona! Nie rozstajemy sie z nasza chusta!!
A nianiek z kamerka to my w smythcie nie mamy...:tak: przynajmniej nie w galway. Kiedys mielismy ale zostaly wycofane bo byly beznadziejne...:baffled: Ja juz kupilam przez ebaaya.

Z tymi szczepieniami to teraz durne zamieszanie bede miala. No bo ja mam teraz gp Cudo a na szczepienia do Blach? To kto w koncu bedzie moim gp wtedy?:baffled::baffled:
 
misia na szczepienia możesz iść do kogo chcesz, nie płacisz za to :no:
a z tym gp to rzeczywiście jest zamieszanie :zawstydzona/y:
ja po urodzeniu synka złożyłam deklaracje by chodzić do alergologa (Marcelek ma skaze), ale niestety za te wizyty w 2 tyg i 6 tyg musiałam płacić. gdybym poszła tam gdzie moim gp był ten w trakcie trwania ciąży to bym nie płaciła.
dzwoniłam i dowiadywałam się w tej sprawie, i wszędzie potwierdzono mi ta informacje - jeśli zmieniałam gp PO urodzeniu dziecka to za wizyty płacę.... (no chyba że na darmowe co przysługują pójdzie się do "starego" gp)
 
Misia moim GP jest Polka a Szyma szczepila Irolka.Wiec to bez znaczenia czy przy szczepionce bedzie Twoja GP czy jakas inna chodzi o to ze musi byc.
Szymkowi akurat GP dawala szczepionke bo pielegniarka miala urlop,a za drugim razem juz pielegniarka mu dawala.
 
reklama
Do góry