reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

misia -jak płacisz to obojętne gdzie pójdziesz idz do Cudo jak jest twoją GP jak poszłam do Błach bo mój to stary irol który nie ma pielęgniarki i mu nie ufam:-)A z tego co wiem to niemowlaki do 6tyg maja za free opiekę każdą :tak:więc nie wiem dlaczego płaciłaś a te szczepienia są też darmowe chyba że kasują za to że je zrobią:-)Ela@-co do palenia to właśnie jak piszesz mnie to uspokaja spale 1-2 papierosy w ciągu dnia w ciszy i odpoczywam śmieszne ale tak jest :tak:mój M nie pali i też mnie wyzywa że śmierdzę ćmikami i że dwóch palaczy się pozbył bo ci znajomi co z nami mieszkali palili :-)Ale nigdy nikt nie palił w domu bo tego sama nie znoszę:tak:buzka pa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sofik a jakie sa te roznice w wyrabianiu PL a IRL paszportu dla malucha? Dlaczego Irl jest latwiej?:confused:

wiesz jak dla mnie latwiej bo nie musialam jechac do Dublina i potem po raz drugi... tylko wyslalam wszysto poczta ;-)

Sofik ja składałam w październiku 2008 a dostałam w lutym tego roku i czekam teraz na klucze:-(juz pół roku mineło:-(

oj to juz niedlugo;-) zadzwon i sie spytaj jak dlugo jeszcze masz czekac , my dzwonilismy i wkoncu sie udalo:-) juz jest blizej niz dalej, kochana a wiesz juz gdzie bedziesz miec ten dom??? wiesz jak wyglada??

My po spaccerku , musialam jechac Fi kupic nowy smoczek i nie moglam sie zdecydowac:-) bo chcialam kupic NUk silikonowy i nie bylo:angry:
 
sofik nie mam pojęcia gdzie ale podobno na tym samym osiedlu co ja teraz mieszkam tylko one chyba nie do końca wykończone:baffled:
 
MARTA A to Ci w tym liscie nie pisali gdzie? mi od razu powiedzieli ze tu i tu tylko nie wiadomo kotry numer mieszkania:baffled: wiesz to zadzwon do nich i sie spytac jak dlugo jeszcze masz czekac ... A w tym liscie pisze ze juz masz domek przyznamy czy ze jestes na liscie oczekujace?
Ja jak sie wprowadzalam do domu to musialam w nim robic podlogi, sciany byly naszczescie zrobione i pomalowane... ale nic w nim nie bylo:baffled:
 
ps.misia bole mniejsze mam nadzieje ze wkrotce przejda całkowicie i ta kulka jakby sie tez zmniejszyła...tagze luzik:tak:dlaczego płacisz za gp!???ja mam jako matka za free i tak jest chyba do roku po urodzeniu ..no karte tez mam ale i bez niej by tak było
Tak jest do 6 tygodni po porodzie.

Hello lejdis :-)

Na weekend gościłam mojego bracholka z rodzinką :tak:
Ale już jestem :cool2:
 
Z tymi szczepieniami to teraz durne zamieszanie bede miala. No bo ja mam teraz gp Cudo a na szczepienia do Blach? To kto w koncu bedzie moim gp wtedy?:baffled::baffled:
Misia szczepienia sa darmowe wiec mozesz isc gdzie chcesz, ale zapewne karta szczepien Ala jest u dr Blach...mozesz isc do niej na szczepienie albo przed i powiedziec zeby przeslala ja do twojego gp jesli chcesz miec i wizyty i szczepienia tylko u swojego gp w jednym miejscu.
Ja mam gp w churchfields a na szczepienia chodzimy do blach, bo dla mnie to zaden problem;-)ale jesli Tobie zalezy to mozesz chodzic do cudo na szczepienia no problemtylko chyba wtedy dobrzeby bylo zeby ona miala ta karte szczepien;-)
anineczka hello - a ja myslalam ze Ty tak troskliwie mezem sie przez weekend zajmowalas:-D:cool2:
a moj wniosek o chatke jest wlasnie rozpatrywany...wlasnie musze jutro dolac papiery, bo oczywiscie im zawsze czegos brakuje :no::angry:
sofik a Ty masz juz socjalna chatke?:happy2:to napisz jak to wyglada z rentem , oplatami...niestety ja nie latam wizzarem to nie wiem nic o ich zasadach;-)
 
sofik ja nie wiem bo tam jest napisane ze przyznali mi 3 pokojowy dom ale obecnie nie mają domu do oddania i kazali mi czekac:-(
 
reklama
witam dziewczynki:-)melduje sie jeszcze z polski dzis pada i tylko 19 stopni:tak:jeszcze 2 tygodnie i bede w domku juz mi sie teskni za Irlandia:-Dlecialam WIZZAREM jesli moge komus pomoc i udzielic informacjiiiiii;-)pozdrawiam was wszystkie
 
Do góry