reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

a co tu taka cisza:szok:

ela nic nie mów dla księdza bo on dowodów nie sprawdza tylko podaj imie brata i niech ktoś idzie za niego:-)

ahh a u mnie jak zwykle lipa i narazie nie mam siły o tym pisać:zawstydzona/y::frown::hmm:bo mi normalnie wstyd,że jestem taka głupia:confused::baffled::zawstydzona/y::-(
 
reklama
El@ - dzięki za info. zastanawiam się, co mi dadzą, jak nie dostanę maternity benefit (w przyszłym tyg ma być decyzja). byłam już na JB ale przerwałam w kwietniu tego roku, bo poszłam do pracy:sorry2: może tym razem dadzą mi ten Allowance? zobaczymy. a co do kwestii małżeństwa... no mój M ma teraz JB, więc dochód tygodniowy to 204 euro na 2 osoby, złożyliśmy w lipcu papiery o dofnansowanie na mnie, przyznali, ale wciąż czekamy na kasę. no nic - zobaczymy, co będzie w tym tyg a potem będę myśleć, co robić dalej :confused:

Jola - z tego, co słyszałam często zdarzają się bóle podbrzusza związane z rozciąganiem macicy i całego brzuszka. osobiście tego nie miałam, ale moja koleżanka tak. a czy jechać do szpitala? ciężko mi powiedzieć:sorry2:może kiedy to będzie silny ból... chociaż może któraś z dziewczyn jeszcze się wypowie na ten temat :tak:

Marta - faktycznie cisza dzisiaj nieziemska na forum... :szok: jak nigdy chyba;-) może Mamuśki korzystały dzisiaj z fajnej pogody i nie siedziały w domku przy kompie:tak: a teraz albo grillują albo relaksują się ze swoimi menami :-D chociaż już późno jak na grilla :-) no a co się znów dzieje u Ciebie:confused: mam nadzieję, że nic poważnego?
 
Czy ktoś z okolic Dublina mógłby wyjrzeć dla mnie przez okno? Zastanawiamy się nad wyjazdem do Bray, ale pogoda niepewna. Po doświadczeniach z ostatniej wycieczki wolę się dwa razy zastanowić - tydzień temu w niedzielę wybraliśmy się do Ring of Kerr, podobno najpiękniejszy kawałek Irlandii. Lało jak z cebra (w czasie drogi oczywiście świeciło słońce), wprawdzie nie mam nic przeciwko deszczowi (w końcu mieszkamy w Irlandii;-)), ale przez te strugi wody nic nie było widać :-p Szkoda, nie wiem czy będzie nam się znowu chciało taki kawał tam jechać, zwłaszcza że byliśmy tam dwa razy w ciągu dnia, a raczej nocy:-) (jeden z wycieczkowiczów zostawił portfel w resturacji:baffled:).
Misia podobne lampki są w Argosie za 21eu, takie same można dostać w normalnych sklepach - 20eu.
Przy okazji ebayów itp, ostatnio dostałam ponaglenie zapłaty z Allegro za wystawiane aukcje (jakieś dwa lata temu). Miałam na minusie ok 40gr. Kartą nie mogłam zapłacić kwoty poniżej 1zł, musiałam przepłacić - zdziercy :-) Może w ramach kryzysu ściągają stare długi. Prawie każdy ma konto na Allegro, dlatego warto sprawdzić. Podobno Allegro zatrudnia brutalną firmę windykacyjna:-D:cool2:
 
dzięki za rady Dziewczynki - paracetamol nie pomaga, więc dałam sobie spokój, a z tą maścią to pójdę do farmacji i zapytam :tak:

a ja dzisiaj biorę się w końcu za pasowanie rzeczy Małego ;-) mój M krzyczy, że 3 tyg zostały a ja torby do szpitala jeszcze nie spakowałam :sorry2: no cóż... czytając wasze posty wychodzi na to, że prawie każda urodziła po terminie, więc...;-)
miłego dnia życzę - słoneczko coś próbuje się przebić przez chmurki, ale bez skutku. ważne, że ciepło i nie pada :tak:
no ja urodzilam 2tyg przed terminem,wiec pakuj torbe.

Rwa kulswzowa tez to mialam:baffled:bolalo jak cholera!!!!
Paracetamol mi tez nie pomagal.

Misia fajne te lampki i pomysl z prezentem zareczynowym tez.
a co do chaty to masakra,ludzie przeciez chyba wiedzieli ze z malym dzieckiem sie wprowadzacie???

Barmanka ja nie korzystalam:dry:

Dziewczyny a nie wiecie czy mi sie cos nalezy po macierzynskim.
Konczy mi sie 15 sierpnia:-(jeszcze u szefa nie bylam bo nie mam czasu i jak tam jechac bo m ciaglke pracuje,dzis tez w pracy:baffled:na fuche pojechal.
 
Ciao Dziewczynki!!

Nie odzywalam sie troche. bo moj Alex postanowil znow zastrajkowac i odechcialo mu sie naszego pieknego dziennego planu i znow wrocilismy do czasow kiedy drzemka w ciagu dnia to cud! I musialo sie to akurat zdarzyc kiedy my w sobote sie wyprowadzamy i musze popakowac wszytsko!! Tak wiec korzystam z kazdej wolnej sekundy i wrzucam wszytsko jak leci do pudel i workow:-) Naszczescie nie jest tego tak duzo wic bedzie dobrze. Gorzej nedzie ze sprzataniem ale w sobote przyjezdzaja 'tesciowie' coby pomoc no to....dostana zadanie!:-D (straszna jestem...wiem:-D)
Anineczka- spotkalam wczoraj Monie i kazala przekazac pozdrowienia:-)
El@- kurcze wspolczuje boli...mam nadzieje, ze szybko przejdzie. Mnie w jednym miejscu tez jeszcze jakos tak boli. Wizualnie nic tam nie widze ale jakos tak pobolewa cos...nie wiem dlaczego tak dlugo...:baffled: ale nie chce mi sie isc do gina bo mam dosc bulenia 50 jurkow za kazda wizyte....juz i tak w tym tyg musialam wydac 100 e na dwie wizyty u gp....:baffled::sorry2:
Barmanka- niestety i ja nie pomoge bo nie korzystalam :-(
Magg- a ja nie widzialam w Argosie...:dry:.....sa tylko 3 rodzaje, takie jakby witrazowe ale sa drozsze nieco, no i cena jest za jedna, a nie dwie. Ale moze cos przeoczylam...:tak: Jakby nie bylo i tak cena jest ok. a ja jestem uzalezniona od zakupow on-line..hehehe...A oplaty na allegro owszem trzeba placic, ja tez ostatnio dostalam upomnienie ze wisze im 10 zl za umieszczenie fotek jak chcialam opchnac swoja suknie slubna. Zaplacilam karta kredytowa. :tak:
Jola- jestem niemalze pewna, ze twoje bole to rozciaganie macicy. Ja tez takie mialam co jakis czas w ciazy. Taki jakby bol przed-okresowy, bardzo nieprzyjemny, Pomaga nospa i magnez:-) (bezpieczne w ciazy)

Dobra lece dalej rzebic obiad i popakowac klamoty....Ciao babeczki:-)
Ach- znalazlam kolejne hodowle moich pieskow! A ma dzwonic i pytac kiedy sie spodziewaja nowych miotow. Boze..jaka ja jestem podekscytowana!!

Ach- jeszcze jedno! Chcialam zapytac. Czy na szczepienia Alexa ja bede jakos wolana przez Gp czy jak to wyglada? czy ja sama mam sie zglosic? Pierwsze ma byc jak bedzie mial 2 miechy chyba prawda? No i co? Mam czekac na jakies wezwanie?
 
Ach- jeszcze jedno! Chcialam zapytac. Czy na szczepienia Alexa ja bede jakos wolana przez Gp czy jak to wyglada? czy ja sama mam sie zglosic? Pierwsze ma byc jak bedzie mial 2 miechy chyba prawda? No i co? Mam czekac na jakies wezwanie?
Ja bym poszła do GP zapytać co i jak, i umówić się kiedy, bo do mnie list z zawiadomieniem o szczepieniu przyszedł ponad 2 tygodnie po terminie szczepienia:-p Przy kolejnym szczepieniu wzięłam go ze sobą, żeby sobie numer spisali i tyle. GP do których chodziłam mieli tak, że szczepienia były najpierw, przed wizytami, od 9 do 9-30 i 15-15:30, więc ja byłam bardzo zadowolona, bo wchodziłam i zaraz wychodziłam:-D Ja w tym tygodniu idę z Oliverem, dobrze że już teraz z głowy na pół roku:-p
 
Hej kobietki w nie najgorszy dzień.:-)ogólnie mam doła nie chce mi się nic ;-)siedzę w domu znajomi dzwonią a ja nie mam ochoty wyjść i z nikim się widzieć :tak:nie wiem co ze mną, nigdy taka nie byłam i zaczęłam popalać co od 1,5roku nie paliłam czyżby to jakaś depresja???:szok:niby wszystko ok mała super krostki jej zaszły synek ciągle zabiegany a M? musi mieć tą prace bo się pozabijamy w środę idzie na próbę mam nadzieje że go wybierze bo inaczej będzie żle:wściekła/y:Albo jakieś wakacje w Polsce z dziećmi , ale z kąt kasę brać do Poznania bilety drogie jak ch..lera :zawstydzona/y:po prostu dolina a może się upije nie pamiętam kiedy się upiłam może miałam 20lat:-DAle jak to pić jak takie słoneczko leży w wózku M może by dał rade ale jak to mama musi sama :tak:Pozdawiam P.S. misia ja jadę 17sier na szczepienia do Błach też wam proponowali lekarze jakąś dodatkowe płatne szczepienie na biegunki czy coś takiego za 90e co myślicie o tym?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emili- uszy do gory!! Nie wolno Ci sie tak zalamywac kochana!! No i napewno alko nie jest rozwiazaniem!:tak:;-) Mam nadzieje,ze odzyskasz szybko dobry humor i energie.
Co do szczepien to czy chodzi ci o rotawirusy? Ja bede na nie szczepic malego ale nie wiem kiedy to sie robi...
Dr.Blach to twoja gp teraz? Dostalas jakies zawiadomienie od niej o szczepieniach czy sama sie jakos zapisywalas? bo ja nie wiem jak to dziala...:baffled:
 
Do góry