reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzieki dziewczyny, juz jestem troche zla na tego malucha, ogolnie mieszaja mi sie nastroje, az mi glupio za moje mysli czasem...mam nadzieje, ze to minie.Bede dawac znac!
 
reklama
No to jak dostaniesz 10 czyli tydzień po mnie.Bo ja od wieki wieków dostaje w pierwszy wtorek miesiąca,a ty dostaniesz w drugi poniedziałek.Zapewne spowodowane jest to tym,że dostaniesz łącznie z ECS,który ja dostaje właśnie zawsze w drugi poniedziałek miesiąca.
I od wieków dostaję CHB w sobotę jeśli wypada ona przed bankiem holiday...I jeszcze zapewne dostaniesz wtedy dlatego ,że dopiero wpłyną Tobie pierwsze pieniążki od CHB.


Ale oczywiście nie nastawiam się bardzo bo lubię niespodzianki ;-)
aha...to takie buty :rofl2:
 
dziewczynki oni wypłacają na 2 raty, jednym w pierwszy poniedziałek a innym w drugi, zależy jak macie na decyzji:laugh2::laugh2:

mój juz chrapie od 20.30, :szok:jeszcze o tej porze nigdy nie zasnęłam:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczor :-)
Pozdrowka dla Was i Waszych rodzinek z Polski.
Mamy piękną pogodę a komary gryzą okropnie.
Czy w ciąży mam jakąś atrakcyjniejszą dla tych wampirów krew?:-p
Mamy się dobrze. Narazie wakacje. Spotkałam sie z koleżankami, które też niedawno skądś powracały i pośmiałyśmy się, że spotkało się kółko bezrobocia i ktoś przypomniał sobie tekst z "Pieniądze to nie wszystko": "najgorsze są trzy pierwsze miesiące, potem człowiek się przyzwyczaja" hahahaha...no zobaczymy, zawsze jeszcze zostaje Platonek:)
Dużo dobrego dla Was:tak:.
Pa pa.
 
Aaaaa widzisz Marta nie wiedziałam,że dostaje się w innych terminach CHB. ;-):-D:-D
A dziś w końcu przyszły pieniążki z czeku...ufff ;-)
Powinnam też się kłaśc o 20:30 by wstać świeża i rześka do dzieci rano.Ten Twój mądrze robi :-)

Malago no mówisz,że w Polszy komary.
Ja wczoraj prawie zawał przeżyłam jak szłam się kąpac bo wparowała na górę ćma i to wielkości dłoni :szok: No mówię Wam była tak wielka,że nawet mój mąż (zazwyczaj dzielny i waleczny :cool2:) spindalał do łazienki ile sił w nogach :-D
Co ja się uśmiałam z niego to mówię Wam.Oczywiście dzielnie go wspierałam jak walczył z nią ręcznikiem (oczywiście w łazience dalej siedziałam i tylko przez szparkę w dzwiach go dopingowałam),no w życiu nie widziałam takiego kolosa:szok:
A co to Platonek??
 
Aaaaa widzisz Marta nie wiedziałam,że dostaje się w innych terminach CHB. ;-):-D:-D
A dziś w końcu przyszły pieniążki z czeku...ufff ;-)
Powinnam też się kłaśc o 20:30 by wstać świeża i rześka do dzieci rano.Ten Twój mądrze robi :-)

Malago no mówisz,że w Polszy komary.
Ja wczoraj prawie zawał przeżyłam jak szłam się kąpac bo wparowała na górę ćma i to wielkości dłoni :szok: No mówię Wam była tak wielka,że nawet mój mąż (zazwyczaj dzielny i waleczny :cool2:) spindalał do łazienki ile sił w nogach :-D
Co ja się uśmiałam z niego to mówię Wam.Oczywiście dzielnie go wspierałam jak walczył z nią ręcznikiem (oczywiście w łazience dalej siedziałam i tylko przez szparkę w dzwiach go dopingowałam),no w życiu nie widziałam takiego kolosa:szok:
A co to Platonek??
A to Kolezanko trzeba na wlasne oczy zobaczyc:-D: 'Pieniadze to nie wszystko" Polecam:tak:...
 
Platonek czyli wino :-D
Oglądałam ze dwa razy,ale nie mam pamięci do takich szczegółów :confused2::-D:-D:-D
Ale przypomniał mi się z tego filmu jeszcze inny cytat:
"Pieniądze to nie wszystko,ale wszystko bez pieniędzy to h..." :-D:rofl2::-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
anineczka jestes taka dzielna jak i ja, najlepiej uciekac jak najdalej:laugh2::laugh2:
mój chodzi spac o 10 tylko jakos wczoraj tak szybko zasnął bo wstaje o 6.30:baffled:

malgo powodzenia w PL i ucałuj śliczną Hanusie:laugh2:jeszcze raz dzięki:laugh2:
 
Do góry