reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Hello
Coś mi laptop szwankuje i dziwnym zbiegiem okoliczności jest,że zaczął jak zainstalowałam nowego skypa :baffled:
U nas o dziwo cały dzionek słonecznie i cieplutko,a zapowiadali burzę na dziś :-D
Gastone nie dajcie się i walczcie :tak::tak:
moniadan no mój mąż mówił,że w poniedziałek Bank Holiday.
misia wiem co to miec męża pracoholika :baffled: Tylko,że mój nie rypie aż tyle,bo od 7 do 18 ale jak jest np.chory to nic to mu nie przeszkadza.Chyba nigdy nie był na chorobowym tutaj :eek:
I na nic moje proszenie,groźby itp.a ma np.możliwośc wziąśc 7 dni w roku płatnego chorobowego bez świadczeń Socjala.

Słyszałyście? Solarium może wywołac czerniaka i jest tak samo nie zdrowe jak palenie papierosów lub zażywanie arszeniku ;-)
 
reklama
Ja nie chodze do solarium, nawet nigdy w zyciu nie bylam.
Obedzie sie .Nawet kupilam to male solarium do twarzy philipsa, fajnie opala ale mi sie nie chce, uzylam dwa razy eheh ktos chce kupic z grosze?

Kurcze zamiast rozkoszowac sie sloneczkiem na spacerku musialam dzis pranie nadrobic, bo jak nie skorzystc? 6 pran poooszlo!
 
gastone nie dziwie ci sie, ze jestes taka zdenerwowana.Tez bym bluzgala na prawo i lewo. Ale nic sie nie musisz martwic, skoro garda byla i all spisala, to jest w porzadku wszystko. Garda zawsze pyta czy wszyscy sie czuja dobrze czy trzeba ambulance itp wiec baba napewno wtedy nie udawala i powiedziala,ze jest ok wszystko, wiec garda ma to w raporcie, nie masz co sie martwic.
 
ŚPICIE, MAMUŚKI Z DUBLINA ???:confused::confused::confused: mam pilną sprawe, sorki ze tak póżno, no ale, jutro jade do Dublina odebrać paszporty, chciała bym coś tam zwiedzić, bo tyle juz razy byłam w stolicy,:-D macie jakieś fajne miejsca do pokazania dzieciakom, jeśli tak to czekam na propozycje, dzięki mamuśki

dobranoc:-):-)
 
Witam
gastone nie zazdroszcze ale trzymam kciuki i walcz o swoje!!

mikimauro ja byłam w dublinie i sa fajne parki i ZOO i mozna sie przejechac busem wycieczkowym Olivierowi sie podobało i sa fajne plaze pod dublinem:)

Ja dzis po pracy pojechałam na siłownie i czuje sie pozytywnie zmeczona, kiedys uprawialam duzo sportu przez 6 lat a teraz zrobiłam sie ociezala i wolna , wiec sie mobilizuje i biore za siebie a przy okazji olivier jest szczesliwy jak chodzi ze mna na basen:))
milej nocki ja jutro dzien wolny :)
 
Misia
Home - Lady's Nails Bar and Beauty Salon, Galway, Galway Races, Galway RaceWeek, Galway Art Festival, Galway Hotels :: Transform Your Nails Into Jewellery

to moja znajoma, robi super, na pewno jak ją poprosisz to przyjedzie do domu :tak:

Nam dziś przychodzą zmieniac okna w domu, ja zaraz jadę z dzieciakami to rodziców a M będzie nadzorował prace ;-)
Wieczorem wychodze z moimi dwiema najlepszymi przyjeciółkami do klubu, jedna przyleciała wczoraj tez z zagranicy, więc trzeba wykorzystac to ze jesteśmy w 3 w jednym miejscu i sie troszkę zabawic i poplotkowac :-)
Miłego dniaa
 
witam z ranka (deszczowego:baffled:)

Joannn miałaś 2częsciowy strój? czy jedno- na basenie bo ja bym bardzo chciała sie wybrac ale w jednoczęściowy nie wejde bo dzidzi ciasno a w 2 sobie nie wyobrażam tak z gołym brzuchem:confused:
 
reklama
Do góry