reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

weron to znak ze niebawem dzidzius bedzie na swiecie. Ja mialam podobnie,ale skurcze ustaly i wrocily na dobre po 2 tygodniach!
 
reklama
hahaha anineczka mam mały brzuszek i oszukac sie nie da:-) polecam ci zmienic bank na Bank of irleand bo tam mój kolega ma i jak wpłaca czek to moze od razu kase z bankomatu pobrac, no i za kredytową jak w ciągu miesiąca spłaci to nic mu nie pobierają
 
No i pada :baffled:
A teraz Chb chyba w sobotę przychodzi bo Bank Holiday w poniedziałek.A zazwyczaj przychodził wcześniej przed BH :tak::tak:
(...)
Anineczka - dostałam decyzje z CHB i tam napisano, że 10go dostanę kasę za poprzednie dwa miesiące, więc nie wiem czy wszystkim wypłacają w kolejny poniedziałek po holiday'u czy tylko mi..;-) tak że radzę nie nastawiać się na sobotę...:sorry:
 
Weron- obstawiam, ze niedlugo sie zacznie:-) jak juz mialas rozwolnionko to dobry znak. Mnie zlapalo na nastepny dzien po tym jak zaczelam wizytowac kibel:-) A to, ze skurcze sa, a potem jakby mijaja to tez sie zdarza. Mi sie tak dzialo nawet w ten sam dzien co byl porod wiec nie ma reguly. Pozatym dziwnie ci powiedziala kobitka przez tel. Wody wcale nie musza ci odejsc (mi przebijali pecherz) i krew tez nie musi byc (mi czop wcale nie odszedl). Do szpitala jedziesz jak skurcze pojawiaja sie regularnie co ok15-10 min ( w zaleznosci jak daleko mieszkasz od szpitala i czy sa korki:-)). Trzymam kciuki!! A w ktorym tyg jestes? To juz czas?? Ja urodzilam rowno tydzien przed terminem.

Termin mam na jutro, bylam w szpitalu, niedawno wrocilam, zbadali mnie, skurcze nieregularne(w domu byly reg:zawstydzona/y:)szyjka dluga i nie ma duzego rozwarcia wiec wyslali mnie do domu.Poza tym skurcze nadal sa, silne ale nieregularne, juz sama nie wiem, czy bede wiedziec kiedy sie zaczyna, bo zglupialam.Rozwolnionko minelo, jak narazie.Pozdrawiam
 
Anineczka - dostałam decyzje z CHB i tam napisano, że 10go dostanę kasę za poprzednie dwa miesiące, więc nie wiem czy wszystkim wypłacają w kolejny poniedziałek po holiday'u czy tylko mi..;-) tak że radzę nie nastawiać się na sobotę...:sorry:
No to jak dostaniesz 10 czyli tydzień po mnie.Bo ja od wieki wieków dostaje w pierwszy wtorek miesiąca,a ty dostaniesz w drugi poniedziałek.Zapewne spowodowane jest to tym,że dostaniesz łącznie z ECS,który ja dostaje właśnie zawsze w drugi poniedziałek miesiąca.
I od wieków dostaję CHB w sobotę jeśli wypada ona przed bankiem holiday...I jeszcze zapewne dostaniesz wtedy dlatego ,że dopiero wpłyną Tobie pierwsze pieniążki od CHB.


Ale oczywiście nie nastawiam się bardzo bo lubię niespodzianki ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Termin mam na jutro, bylam w szpitalu, niedawno wrocilam, zbadali mnie, skurcze nieregularne(w domu byly reg:zawstydzona/y:)szyjka dluga i nie ma duzego rozwarcia wiec wyslali mnie do domu.Poza tym skurcze nadal sa, silne ale nieregularne, juz sama nie wiem, czy bede wiedziec kiedy sie zaczyna, bo zglupialam.Rozwolnionko minelo, jak narazie.Pozdrawiam

Trzymam kciuki zeby szybko poszlo:-)
 
Do góry