reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Wolfia nic się nie bój ;-) Pracuję po prostu w sklepie pod którym się przewija całe miasto, a że w pracy ruch ostatnio niewielki i z nudów wygląda się na zewnątrz to znam plan zakupów i rozkład dnia przynajmniej połowy populacji. Akurat niedawno była u mnie w sklepie Polka z dwoma maluchami, potem zaczęłam ją regularnie widywać na spacerkach, a wcześniej rzuciło mi się oczy, że jedna forumowiczka zamierza się tu przenieść (tym bardziej Cię zapamiętałam, bo nikt tu z własnej, nieprzymuszonej woli się nie przeprowadza) - to tyle :) W Portlaoise jest mnóstwo Polaków, Esker Hills to jedno z popularniejszych osiedli, pewnie masz jakiś polskich sąsiadów za płotem. Ja mieszkam na niewielkim osiedlu "apartamentów", z których lokalizacją nawet taksówkarze mają problem ;-) Jeśli chodzi o moje potomstwo - planuję, w międzyczasie pilnie studiuję forum.
 
reklama
hehehe do urodzin to chyba jeszcze daleko:laugh2::laugh2::laugh2:
Masz rację, myślałam o imieninach:-p:-D Chyba serio zmęczona jestem:eek:

Spoko magg:-) Oj tak Polaków tu mnóstwo, nawet nie myślałam, że aż tylu:szok: Od dwóch dni słyszę więcej polskiego niż angielskiego:rofl2: A polskich sąsiadów to mam chyba z każdej strony prawie, bo tu chyba co 2-3 dom to Polacy:-D
O może się orientujesz, czy ktoś w Portlaoise montuje i ustawia anteny do odbioru polskiej TV? Bo szukamy teraz:sorry:
 
WolfiA antenę montowaliśmy i ustawialiśmy sobie sami. W sumie jak tak teraz myślę, to prawie wszystkim znajomym i znajomych znajomym antenę montował mój M:) Znam irlandzki serwis, który się tym zajmuje, ale po co przepłacać?
Zaopatrujesz męża (?) w antenę, wysyłasz go po drabinie w odpowiednie miejsce na ścianie, gdzie następuje mocowanie. Po podłączeniu kabla następuje najciekawszy etap - szukanie sygnału i radosne okrzyki - "jest"/"nie ma" ;-) Może w ramach poznawania sąsiadów zapukaj do najbliższych drzwi opatrzonych talerzem Polsatu lub Cyfry i się podpytaj dokładnie co i jak :)
 
komp mi siada, format by mu sie przydał:baffled:

wolfia zdarza sie to z przemęczenia:laugh2:a antene tez ustawialiśmy tak samo jak była u sąsiadów, zazdroszcze wam sąsiadów polaków bo u mnie sami irysi i to tacy bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:baffled::wściekła/y:
 
Zaopatrujesz męża (?) w antenę, wysyłasz go po drabinie w odpowiednie miejsce na ścianie, gdzie następuje mocowanie. Po podłączeniu kabla następuje najciekawszy etap - szukanie sygnału i radosne okrzyki - "jest"/"nie ma" ;-)
Ha! To jest w tym wszystkim najlepsze :-D:-D:-D
Mojej kuzynki mąż jeszcze coś lepszego robił.
Latał po ogródku z anteną w łapie :cool2:
I kiedy w końcu znalazł sygnał to stał z tą anteną w kącie ogródka.Stwierdziliśmy,że tylko daszek mu zrobimy by nie zmókł jak będzie padać :eek::laugh2:

A magg pracujesz w jakimś polskim sklepie?

Wolfia to czujesz się jak w Polsce,co? Po co na wakacje latać do Polandii :laugh2:

Andziulina szok :baffled:
Co za ludzie.Nie ma słów.


A Wszystkim Aneczkom składam życzonka imieninowe.;-):-):tak:
Oraz Julci ofkors :rofl2:
 
Witajcie kochane..
wrocilam od tesciowej wiec mam kontakt z swiatem..hehe
za tydzien przylatuje moj P ..bardzo sie ciesze niewidzielismy sie juz prawie 2 miesiace..hehe...
wiec wspolne wakacje ..wyjazd nad morze..no i moj chce na dzialke..ale ja boje sie bo jestem uczulona na jad komarow os itd...a tak pod jedna deska w domku szerszenie zrobily sobie gniazdko..wiec mu zapowiedzialam jak zobacze tego paskuda latajacego to wracam do domu... mi zycie jeszcze mile i niebede ryzykowala zyciem i zdrowiem dzieci


macie jakies rady...lekarstwa na te zaparcia u niemowlaka??
jedyne co mozna to wlasnie termomert ..albo zrobil malusienkiego czopka z mydla ale czopeczek doslownie wielkosci tabletki nospa ..taka kulka..i zrobic z niej czopeczka bo tak to chyba nic innego no i herbatka koperkowa..tez mozna zawsze gazy odejda..
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane..
wrocilam od tesciowej wiec mam kontakt z swiatem..hehe
za tydzien przylatuje moj P ..bardzo sie ciesze niewidzielismy sie juz prawie 2 miesiace..hehe...
wiec wspolne wakacje ..wyjazd nad morze..no i moj chce na dzialke..ale ja boje sie bo jestem uczulona na jad komaro os itd...a tak pod jedna deska w domku szerszenie zrobily sobie gniazdko..wiec mu zapowiedzialam jak zobacze tego paskuda latajacego to wracam do domu... mi zycie jeszcze mile i niebede ryzykowala zyciem i zdrowiem dzieci



jedyne co mozna to wlasnie termomert ..albo zrobil malusienkiego czopka z mydla ale czopeczek doslownie wielkosci tabletki nospa ..taka kulka..i zrobic z niej czopeczka bo tak to chyba nic innego no i herbatka koperkowa..tez mozna zawsze gazy odejda..

:-D:-D Ja tez uczulonana jad komaro os :-D Dobrze ze sie przeprowadzam bo u mnie w ogrodzie wlasnie osy zrobily sobie gniazdo i kursuja po ogrodzie.Ja to jestem uczulona strasznie, jak mnie cos uzadli to musze odrazu pogotowie zaliczyc.Moj tato tez uczulony.Kiedys jak pracowal w pogotowiu, jechal karetka.Dobrze ze sie zatrzymali gdzies po drodze, bo go wlasnie jakas cholera uzadlila i stracil przytomnosc i obudzil sie w szpitalu, to byla jazda :szok:
 
Ja sie tylko przywitam

Czesc Laseczki

U nas nieciekawie sie zaczelo, jak goscie przyjechaly dopadla Sofijke i Tymka jelitówka teraz meczy sie moj M:-(
Biedne dzieci co one przeszly a my z nimi, noce nieprzespane:-( ale juz jest OK

Teraz wracamy do normalnosci...

nie komoentuje nic bo mam jeszcze gosci do 6 sieprnia ale podczytuje Was

Powiem tylko ze mamy juz PASZPORT dla Filipka:-) ale sie ciesze, szybko sprawnie poszlo!!!
 
reklama
Witam dziewczynki

coraz wczesniej wstaje, czy te wedrowki do lazienki to sie wogole skoncza czy to juz tak do konca?

Sofikjaki paszport ma Filipek polski czy irlandzki i jakie dokumenty skladalas i ile czekalas?
Milego dnia
 
Do góry