reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Marta z tgoc sie orietuje to trzeba byc minimum 3lata w Irlandii przed urodzeniem dziecka.
A moze Twoj m jest juz 3lata?

dzieki za info apropo paszportu kobitki;-)pojde do lekarza w takim razie
ps.Misia dzieki za cynk apropo linka:tak:aha ta zawiesina na gazy ma jakas nazwe ?niewiem jak o nia poprosic w aptece:baffled:jesli rozumiem jest oan dostepna w irladzkiej?było by super gdyby mu ulzyło ..własnei jestem po nastepnym karimieniu i znowu to samo... mały sie prezy i płacze:-:)-:)-(
moze wymasuj mu delikatnie brzuszek i uginaj nozki w strone brzuszka moze to pomoze.
A dajesz mu jakas herbatke?
Z Hippa koperkowa jest od pierwszego tygodnia.

Zaraz mnie Anineczka upomni za pisanie dwoch postow pod spodem ale cos mi sie stalo i nie moglam poprzedniego edytowac:baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Marta z tgoc sie orietuje to trzeba byc minimum 3lata w Irlandii przed urodzeniem dziecka.
A moze Twoj m jest juz 3lata?
no własnie 30 lipca będzie 3 lata jak tu jestem, a mojemu 3 lata mineły w czerwcu ale on późno ppsa wyrabiał bo cały czas robił na czarno:baffled:
a ja ppsa robiłam dopiero w grudniu bo zebym zrobiła w sierpniu to by nie było problemu:baffled: nie wiem jak udowodnic ze przyjechałam w lipcu a nie w grudniu
 
a z banku masz jakies druczki?
A moze masz jakies potwierdzenie zameldowania z tamtego okresu lub cos w tym stylu?Co kolwiek
:no:no własie nie mam nic bo konto rok później otwierałam, nie wiem czy to by było wazne ale ja wtedy przyjechałam na farme do Irlandczyków no i oni wiedzą ze ja jestem tu 3 lata
 
Ela- to sie nazywa INFACOL i daje sie przed jedzeniem pelna miarke. Wyciskasz na tylnia czesc jezyka dziecka. Ja zastosowalam tylko 2 razy bo generalnie Alex nie ma problemow w brzuszkiem, ale po tej zawiesince pierdzial jak stary i robil ladne kupaski:-);-):tak:
Ponadto z domowych metod to po jedzonku przewies go sobie przez ramie, tak aby jego brzuszek byl na ramieniu i tak z nim chodz po pokoju, to taki naturalny masaz. Mozesz wykorzystac M zeby nosil bo moze byc troche ciezko. :-) I po jedzeniu kladz go na boczku.
 
Misia przeciez Infacol jest na kolki,a Eli synek ma problem z kupa,nie wydaje mi sie zeby infacol mu pomogl.......

Marta raczej tak sie nie da:no:.
Musisz miec te dokumenty ktorych oni wymagaja.
Jak bys zlozyla forme o paszport to oni by Ci przysli czeg potrzebuja.
Synek ma tutejszy paszport bo wyrabialismy mu i troche sie orientuje.
 
dilajla nie wiem gdzie mieszkasz bo ja bylam u polskiej stomatolog ale w Newbridge!!
Mloda babka,bardzo mila.
Za wyplukanie dziasla i rendgen skasowali mnie 110e:szok:
U mnie bylo tak ze rosla mi 8 krzywo,zjednej strony wychodzila wolniej i miedzy dziaslo a zeba naszlo mi jedzenia i zaczelo sie zarastac i mnie bolalo i spuchlam .....
o ja chodze do dentystki w Limericku bo w sumie nie mam wyjscia bo chce zamknac 2 zabki jeszcze.Kasuja 100za zeba a ostatnio zaplcilam za 2 zeby 280 euro :szok::szok::szok: zdziercy cholerni!
Misia przeciez Infacol jest na kolki,a Eli synek ma problem z kupa,nie wydaje mi sie zeby infacol mu pomogl.......


A mylisz sie , u nas tez infacol pomagal, nie tylko na kolki.A poza tym z PL przywiozlam sobie plantex i niby tez na kolki a byl to najlepszy srodek na rozluznienie mojego dziecia :tak:
 
Witam mamuski:)
Pogoda jest okropna, ale cóz Irlandia.
Ja jak zwykle busy jestem teraz jeszcze chodze na NRG basen siłownia wczoraj bylam z Olivierem i jest w siódmym niebie, jestem bardzo zadowolona bo przynajmniej robie cos dla siebie i mojego ciała:)
W tym tyg mam rozdzielonego OFF i jestem padnieta.

Co do materaców to ja kupiłam w Smyth sprezynowy i jest super:)

Życze powodzenia mamom co sie przeprowadzaja i wyjezdzaja na wakacje:)

pozdro ide sie poobijac:)

ja na problemy z kupką podawalam Olivierowi śliwki rodzynki lub kompot ztych owoców. Lub użyłam czopków gdy nic nie pomogło, Infacol nam zbytnio nie pomogł, tutaj w aptekach maja takie czopki w żelu i tez sa dobre.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witajcie dziewczynki:-)dolecialam:-Dchociaz wcale milo nie bylo JUSTIN ZA DOBRZE NIE ZNIOSIL SAMOLOTU a tak po za tm jest cieplo i nawet nie pada.....szok przezylam jak tylko wlecialam do pl.....i nie moge sie jeszzce za ;-):tak::szok:klimatyzowac....pozdrawiam was wszystkie
 
Do góry