reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Kuzde....co za dzien!!:wściekła/y:

Ja nie wiem co temu mojemu dziecku sie dzieje...ryczy i ryczy i marudzi jak stary dziad! Nie spal dzis w dzien ani minuty. W koncu wzielysmy go na spacer bo zawsze w wozku spi jak susel. Pojechalysmy do tesco a ten tak sie wydarl, ze az ludzie mi do wozka zagladali! Wzielam go, przewiesilam przez ramie....cisza! rozgladal sie wszedzie...po 5 minutach- ryczy! wiec wozek- ryczy 100 razy bardziej! Wiec ja go do klopa i zatkalam mu jape cycem! Skonczylam i chodu ze sklepu! A ten marudzil i marudzil! W domu ryk i na rekach i w wozku i wogole wszedzie! Naspiewalam sie wszystkich piosenek swiata, natanczylam z nim po pokoju niczym w tancu w gwiazdami!! I nic- ryczy! I o cudzie- wzielam go w koncu wsadzilam do chusty-----5 minut dziecko spalo snem sprawiedliwych i przespal mi tak 3 godziny:szok: Ja sobie naczynia umylam, ciasto upieklam!!
Ale przy okazji pozarlam sie z A....ktory przyszedl do domu i mi obwiescil, ze ja sie powinnam bardziej zorganizowac, i ze wogole dziecko placze bo mnie w konia robi i wykorzystuje, zeby dostac cyca a ja taka miekka jestem! I ze jakby byl na butelce to Aaron by go napewno dobrze uspokajal:szok::wściekła/y: Myslalam, ze mu noz w plecy wsadze! Bezczelny! Latwo kogos pouczac jak sie pieluche zmieni jedna na 100!!! Do teraz sie nie odzywamy...:-:)sorry: Niech mnie cmoknie w oko! Widze, ze nie tylko ja mam dzis kiepski dzien w zwiazku;-):-:)sorry:Ci faceci....czasem...rece mi do ziemi samej opadaja....
 
reklama
Andziulina ja i tak nie pojmuje jak mogli Ci nie przyznac chorobowego skoro pracowalas tu od 2006 jak dobrze pamietam:eek::no:ktorego punktu nie spelnilas?:eek:moze mialas male zarobki i nie Ty placilas PRSI tylko pracodawca i to Ci zawalilo? Sory ze sie tak wtracam ale meczy mnie ta Twoja sprawa:-(a z tym Dunnesem to wogole nie rozumiem:no:

spoko Agusiek - możesz się "wtrącać" :tak: może któraś z dziewczyn kiedyś będzie miała podobną sytuację i będzie już miała info na ten temat... no a co do tych punktów i podpunktów, to zabrakło mi ponoć kilkunastu składek (które akurat bym miała, jakby dunnes płacił...) zaczęłam "grzebać" w necie na temat tych skladek i faktycznie okazało się, że miałam za niskie zarobki, żeby odciągać mi prsi... no i klops :szok: ale w decyzji napisali, żebym dalej przynosiła tygodniowe zwolnienia od lekarza... nic już nie rozumiem :no:

Ela - ja tam jeszcze się nie łamię... ale niedużo mi brakuje... mój M stracił pracę niedawno, dostał socjal bez problemu, ale nie wyobrażam sobie przeżyć z dzieckiem za 200 e tygodniowo... dlatego myślimy o powrocie do PL:-(

oj Misia, ale mnie rozbawiłaś tą opowieścią :-D niezłe przeboje miałaś z Alexem :-) no i jeszcze ci ludzie zaglądający do wózka i ich miny ;-) może trafić człowieka. i zrozum tu małe dziecko :szok: a co do facetów.... to powinnyśmy ich zostawić tak na jeden dzień samych z dzieckiem - ciekawe co wtedy by powiedzieli :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no widzisz Ela - tylko że ja już byłam na zasiłku przez kilka miesięcy, a potem znalazłam pracę w dunnsie. więc teraz nie wiem, czy mi przyznają jeszcze raz. wiem, że mogę chyba starać się o ten allowance, ale bardzo długo czeka się na decyzję :-( zobaczymy. na razie to myślę o przeprowadzce, która czeka mnie w przyszłym tygodniu, a potem to już tylko miesiąc do porodu...
 
Misia widocznie Alexik potrzebowal sie przytulic do mamuni i chyba mu sie spodobala ta chusta ;-)hm...a co jadlas u tesciowej?:-D:baffled: a co do facetow to szok normalnie...ja to mojego nazywam weekendowy tatus bo on sie zajmuje malym jak maly grzeczny a jak marudzi to mowi wez cos zrob:-D
Andziulina no to nieciekawie, ale anineczka ma racje, jesli nie dostaniesz macierzynskiego to Twoj m moze sie starac o ten dodatek na Ciebie i dzidzie...mozecie tez postarac sie o rent suplement - chociaz z tym dodatkiem to teraz jakies cuda sie dzieja:no::baffled:ale sprobowac mozna...do FISu to sie raczej nie kwalifikujecie bo to ktos musi pracowac na fula:-(o ile dobrze kumam...aha i jesli staralabys sie o ten allowance to w sytuacji gdybys czekala to mozesz isc do tego HSE i wtedy po kilku dniach przyznaja Ci zapomoge w tej samej kwocie do dnia az nie dostaniesz allowance :)

frog a Ty dzisiaj pierwsza noc na nowym lozeczku :) slodziutkich snow :)
 
Ostatnia edycja:
Misia nie denerwuj sie jeszcze takich sytuacji duzo cie czeka:)
A Aronowi powiedz ze twoje mleko to jest najlepsze co mozesz dac dziecku i niech sie uciszy:)) No i niech czesciej zmienia pieluchy:) Ja Łukasza od poczatku zaangazowalam i teraz jak ja pracuje to on z nim ,jest ale jak nie bedzie miał pratkyki to sie nie nauczy i bedzie ciebie o pomoc prosił:))nie daj sie!!:)


Gastone wspołczuje z tym wypadkiem dlatego od razu trzeba zezniania spisac zdjecia robic kopie papierow bo oni widza polaka i se mysla oszukamy go a tu trzeba walczyc o swoje!!

Julia to prawda trzeba dziecko nauczyc samemu zasypiac zeby mial jasne sygnaly i reguły wyuczone, ja oliviera tez uczylam ponad tydzien samodzielnego spania i usypiania wazne jest zeby codziennie wieczor tak samo wygladal kapanie kolacje czytanie bajki i zasypianie a ja siedze obok łożka nie rozmawiam z dzieckiem i nie patrze na niego bo bedzie sie smial i zaczepial a jak usnie to wyjsc,czasem sie zdarzy ze przyjedzie do mnie ale go odnosze przewaznie chce mu sie pic wiec daje mu wody.życze powodzenia:)

agusiek i frog to so umawiamy sie na kawke w tym tyg?
No ja zmykam do łóżka milej nocy
 
Hej mamunie w piękny deszczowy dzień :-)andzulina-z tego co ja wiem masz prawo wrócić na bezrobocie spowrotem mój kolega został zwolniony potem przyjęty spowrotem na 3lub 6miesięcy nie pamiętam dokładnie i mógł wrócić na bezrobocie;-)a na aloance mój M czekał 3,5 miesiąca.misia-to są faceci mój M przy pierwszym robił wszystko przewijał nosił kąpał go przez 1rok ja nie kąpałam małego wcale bo on to uwielbiał..Teraz coś mu odbiło i on się boi kupa go brzydzi ty to zrobisz lepiej po prostu dostaje szału a to tego oby dwoje siedzimy w domu ja na macierzyńskim on na alloance.Wracam do pracy w listopadzie ciekawe co zrobi wtedy kiedy kupki będą jeszcze fajniejsze i mała bardziej ruchliwa.Zobaczymy mówi że do rade ale czasem się zastanawiam jak to jest że jest się z kimś 16lat a tak na prawdę go się nie zna do końca albo to prawda że charakter człowieka się zmienia co 7lat i smak.Już sama nie wiem ???
 
Ostatnia edycja:
witam
u mnie tez paskudna pogoda:crazy:

anineczka dzieki za rozbawienie z samego rana (tymi ksiązkami pod łóżkiem):-Di za trzymanie kciuków, przydadzą sie bo musze uzbierac na wózek:-(

misia sie nie denerwuj, mały czuje ze sie denerwujesz i krzyczy głośniej, a swojemu A daj spróbować cyca moze to go przekona:eek::rofl2:

co do wypadków to mój brat tez ostatnio miał problem bo kupił autko i jeszcze nie zdążył opłacic bo jeżdził tylko raz w tygodniu polnymi drogami z wioski do sklepu i pożyczył koledze autko bo tamten rozwalił swoje i nie miał czym dojeżdzac do pracy i wiecie co ten mu rozwalił te autko ( stuknął w auto z 2006 roku) i zwiał z miejsca wypadku:baffled:

emili a moze to dlatego ze teraz dziewczynka:laugh2:i dlatego myśli ze to robota dla mamusi:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Cześć kobiety
Brrr, ale pogoda okropna. Leje przez całą noc i teraz ani na chwile nie przestało:wściekła/y: Obudziłam się o 5, bo musiałam do łazienki:-D. Myślałam, że jeszcze usnę a tu dzidziuś postanowił powygłupiać się trochę:-) i kopał mnie aż mi brzuch chodził. M bardzo żałował, że go nie obudziłam, ale szkoda mi go, bo i tak po 6 codziennie wstaje.

Ja mam takie pytanko: Jakiego proszku używacie do prania ubranek Waszych maluszków?? Ja się zastanawiam nad Fairy lub Persilem w wersji non-bio. Na początek sprowadzę sobie Lovelę z Polski. M ma bardzo wrażliwą skórę i boje się, że nasze maleństwo może mieć ten sam problem:-(
 
reklama
A ja musze pochwalic troche swojego J. Od urodzenia spi z malym, bo jak bylam po cesarce kazal mi isc do drugiego pokoju a jak juz sie wyspie to wroce.I tak zostalo do dzis hahahah Nie spimy w jednym pokoju bo moj tak chrapie ze cale osiedle pewnie slyszy, a ja mam plytki sen wiec strasznie mi to przeszkdza.Wiec wyganiam go i on idzie spa do pokoju Maxa a Max korzysta z okazji i siup do lozka do taty.I tak sobie spia juz 3 lata.Ale maz mowi ze mu to nie przeszkadza.Wiec o tyle mam dobrze.A co do innych rzeczy no coz....Nawet Max nuczyl sie mowic tata len! I potrafi mnie oj potrafi wyprowadzic z rownowagi!
Co do stluczki (bo wypadkiem nazwalam to pieszczotliwe)to powiem wam tyle ze pani nie jest irlandka :zawstydzona/y:

Asienka ja uywalam fairy ale mozesz tez kupic proszek ekologiczny, bardzo dobry nazywa sie Ecover.Mozna go kupic juz w dunsie, bo do iedawna eszcze tylko w sklepie ze zdrowa zywnoscia i pierdolami.
Tu masz link do tych produktow.Polecam, bo proszek jest nawet dobry dla dzieci alergicznych.http://www.ethicalsuperstore.com/products/ecover/ecover-non-bio-original-washing-powder---1-2kg/
 
Ostatnia edycja:
Do góry