reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

A ja musze pochwalic troche swojego J. Od urodzenia spi z malym, bo jak bylam po cesarce kazal mi isc do drugiego pokoju a jak juz sie wyspie to wroce.I tak zostalo do dzis hahahah Nie spimy w jednym pokoju bo moj tak chrapie ze cale osiedle pewnie slyszy, a ja mam plytki sen wiec strasznie mi to przeszkdza.Wiec wyganiam go i on idzie spa do pokoju Maxa a Max korzysta z okazji i siup do lozka do taty.I tak sobie spia juz 3 lata.Ale maz mowi ze mu to nie przeszkadza.Wiec o tyle mam dobrze.A co do innych rzeczy no coz....Nawet Max nuczyl sie mowic tata len! I potrafi mnie oj potrafi wyprowadzic z rownowagi!
Co do stluczki (bo wypadkiem nazwalam to pieszczotliwe)to powiem wam tyle ze pani nie jest irlandka :zawstydzona/y:

/
ach, zaciekawiłaś mnie jakiej narodowości jest ta PANI:eek:
 
reklama
Dzięki, wiem, że jeszcze wcześnie, ale jakoś muszę zadbać o wszystko wcześniej, poza ty muszę wszystko poprać zanim niunio się urodzi:-):-D

A ja myślę, że ta pani jest Polką, wiem, okropna jestem, tak obrażąć włąsny naród, ale coś czuję, że tak jest.
 
Ostatnia edycja:
Marta, jak patrzę co nasi niektórzy rodacy wyprawiają, to mi się nóż w kieszeni otwiera:wściekła/y:. Zauważcie, ile z was ma teraz problemy z socjalami i innymi urzędami, bo niektórzy tylko kombinować potrafią, a jak człowiek jest naprawdę w potrzebie i próbuje uczciwie i po dobroci, to potem pełno problemów tylko ma i słyszy jakieś chamskie odzywki, także mnie już:zawstydzona/y: nic nie zdziwi
 
Marta, jak patrzę co nasi niektórzy rodacy wyprawiają, to mi się nóż w kieszeni otwiera:wściekła/y:. Zauważcie, ile z was ma teraz problemy z socjalami i innymi urzędami, bo niektórzy tylko kombinować potrafią, a jak człowiek jest naprawdę w potrzebie i próbuje uczciwie i po dobroci, to potem pełno problemów tylko ma i słyszy jakieś chamskie odzywki, także mnie już:zawstydzona/y: nic nie zdziwi
masz racje, znajomi biorą zasiłek i jej mąz dorabia na lewo i dali im 100 dofinansowania:wściekła/y:a ja musze łazić zeby wyciągnąc swoje:wściekła/y:
lece dalej czekac w kolejce zeby chociażby usłyszec następny powód dla którego nie należy mi sie dofinansowanie do chaty:eek::baffled:
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny przyznac sie,ktora miala stluczke z gastone hehehe :-D zartuje :-D pogoda do pupy,nie ma co robic!
A zamiast myslec,gdzie tu sie spotkac i kiedy,to ja wam powiem.Wpadnijcie do mnie w poniedzialek :-)
 
dziewczyny przyznac sie,ktora miala stluczke z gastone hehehe :-D zartuje :-D pogoda do pupy,nie ma co robic!
A zamiast myslec,gdzie tu sie spotkac i kiedy,to ja wam powiem.Wpadnijcie do mnie w poniedzialek :-)

to ja ciezarowka stuknelam sie z nia:-D, tak latam ostatnio, tyle spraw
"tak spieprzalam, ze mi forotadar zdiecie zrobil" [ame="http://www.youtube.com/watch?v=AL5kK8770ko"]YouTube - mariolka- paranienormalni[/ame]
hehe
Wiecie co jest w Irl.wspaniale to, jak latwo mozna wszystko zalatwic.
Wyobrazcie sobie, ze mozna zamknac konto w banku listownie, z Polski, wiecej mozna podac im nr. konta i przeleja to, co tam bedzie...to taki news dla posiadaczy konta w BoI:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien dobry mamusie:-)
Widzialyscie jaka masakra sie dzieje w Warszawie przed hala KTD:szok: kupcy walcza z ochroniarzami, policja i straza miejska o swoje miejsca pracy, gdyz hala ma zostac zburzona... a Pani Gronkiewicz waltz umywa rece i nawet sie nie pojawila...tak ogladam caly ranek relacje i takie mysli mnie nachodza ze niedlugo pod socjalem w irlandii zobaczymy podobne obrazki:szok::eek:
 
Do góry