reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ale aktywne jestescie, ja juz nie pamietam kiedy jakas noga machnelam:sorry:
Emili zgadzam sie z Toba, ze w tych fotelikach to mordowanie dziecka, swoja droga szybko Ci Jula wyrosla:-D, my takiego wozka na zbyciu nie mamy bo drugie w drodze, wiec Hani jakas mala spaceroweczke kupimy a to, co mamy bedzie dla nowego:)...tylko jak ja z dwoma wozkami bede jezdzic to jakos nie wiem.
Ale ponawiam swoja reklame na ciuszki, i zabawki-oddamy chetnie...no ale z Cork:-(
a kiedy wyjeżdzacie? mi by sie te rzeczy przydały ale moge podjechac dopiero w sobote;-)
 
reklama
Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z rzeczami dla dzieci i kobiet w ciąży.

Otwarte codziennie w godzinach:

Poniedziałek: 11:00 - 19:00
Wtorek: 11:00 - 19:00
Środa: 11:00 - 19:00
Czwartek: 11:00 - 20:00
Piątek: 11:00 - 20:00
Sobota: 11:00 - 20:00
Niedziela: 12:00 - 17:00

UNIT 8 * Ubranka dla niemowląt i dzieci
* Akcesoria dla dziecka
* Odzież ciążowa
* Największy wybór łóżeczek i pościeli dla dzieci

Przyjmujemy rzeczy w komis:
* Wózki
* Foteliki samochodowe
* Ubranka

Nasz sklep cały czas poszerza asortyment.
W przypadku gdybyś nie znalazł interesującego Cię produktu daj nam o tym znać.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!* Ubranka dla niemowląt i dzieci
* Akcesoria dla dziecka
* Odzież ciążowa
* Największy wybór łóżeczek i pościeli dla dzieci

Przyjmujemy rzeczy w komis:
* Wózki
* Foteliki samochodowe
* Ubranka

Nasz sklep cały czas poszerza asortyment.
W przypadku gdybyś nie znalazł interesującego Cię produktu daj nam o tym znać.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
LIOSBAN INDUSTRIAL ESTATE
GALWAY

(niedaleko Papu, Foodland oraz Rzeźnika)
 
Dobry wieczór Mamuśki :-) w ten niedzielny wieczór ;-)

Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z rzeczami dla dzieci i kobiet w ciąży.

Otwarte codziennie w godzinach:

Poniedziałek: 11:00 - 19:00
Wtorek: 11:00 - 19:00
Środa: 11:00 - 19:00
Czwartek: 11:00 - 20:00
Piątek: 11:00 - 20:00
Sobota: 11:00 - 20:00
Niedziela: 12:00 - 17:00

UNIT 8 * Ubranka dla niemowląt i dzieci
* Akcesoria dla dziecka
* Odzież ciążowa
* Największy wybór łóżeczek i pościeli dla dzieci

Przyjmujemy rzeczy w komis:
* Wózki
* Foteliki samochodowe
* Ubranka

Nasz sklep cały czas poszerza asortyment.
W przypadku gdybyś nie znalazł interesującego Cię produktu daj nam o tym znać.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!* Ubranka dla niemowląt i dzieci
* Akcesoria dla dziecka
* Odzież ciążowa
* Największy wybór łóżeczek i pościeli dla dzieci

Przyjmujemy rzeczy w komis:
* Wózki
* Foteliki samochodowe
* Ubranka

Nasz sklep cały czas poszerza asortyment.
W przypadku gdybyś nie znalazł interesującego Cię produktu daj nam o tym znać.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
LIOSBAN INDUSTRIAL ESTATE
GALWAY

(niedaleko Papu, Foodland oraz Rzeźnika)

Julia - to twój sklep? byłam tam dzisiaj :tak: i były akurat 2 kobietki układające towar i chyba jeden mężczyzna ;-) dobry pomysł z tym sklepem i ceny konkurencyjne;-)

a tak poza tym, to właśnie dzisiaj zrobiłam ostatnie (mam nadzieję...:sorry:) zakupy dla Małego i siebie... teraz trzeba tylko spakować torbę do szpitala, ale to chyba zostawię na przyszły tydzień, bo w poniedzialek odbieram klucze od nowego domu, więc na spokojnie będę mogła wszystko poukładać, bo na razie to mam wielki "sajgon" w sypialni i living roomie - wszędzie pudła z rzeczami dla dziecka, wózek, łóżeczko :szok: mam nadzieję, ze to będzie moja ostatnia przeprowadzka... (jak na razie 5)...
 
dobry wieczór mamuśki :-) w ten niedzielny wieczór ;-)



julia - to twój sklep? Byłam tam dzisiaj :tak: I były akurat 2 kobietki układające towar i chyba jeden mężczyzna ;-) dobry pomysł z tym sklepem i ceny konkurencyjne;-)

a tak poza tym, to właśnie dzisiaj zrobiłam ostatnie (mam nadzieję...:sorry:) zakupy dla małego i siebie... Teraz trzeba tylko spakować torbę do szpitala, ale to chyba zostawię na przyszły tydzień, bo w poniedzialek odbieram klucze od nowego domu, więc na spokojnie będę mogła wszystko poukładać, bo na razie to mam wielki "sajgon" w sypialni i living roomie - wszędzie pudła z rzeczami dla dziecka, wózek, łóżeczko :szok: Mam nadzieję, ze to będzie moja ostatnia przeprowadzka... (jak na razie 5)...
nie to nie moj sklep .....:-)akurat mialam na naszej-klasie
 
Andzulina teraz ciebie czeka przeprowadzka, na kiedy planujecie ten wielki dzien? Szczerze moja juz mnie wykonczyla choc pozostalo jeszcze jutro...a jutro to mam sporo spraw extra, wiec na sama mysl juz mnie mdli:-(
Co do tych zakupkow dla dzidziunia to super ze juz wszystko masz, a pakowanie to powoli, zdazysz jeszcze;-):-)
 
reklama
Andzulina teraz ciebie czeka przeprowadzka, na kiedy planujecie ten wielki dzien? Szczerze moja juz mnie wykonczyla choc pozostalo jeszcze jutro...a jutro to mam sporo spraw extra, wiec na sama mysl juz mnie mdli:-(
Co do tych zakupkow dla dzidziunia to super ze juz wszystko masz, a pakowanie to powoli, zdazysz jeszcze;-):-)

hej Frog :-) klucze odbieramy w poniedziałek i mamy czas na przeprowadzkę do 10 sierpnia (bo wtedy konczy się kontrakt na starym mieszkaniu), więc nie jest tak źle. ale nie ukrywam, że będe chciała zrobić to w ciągu jednego tygodnia, póki moi obecni współlokatorzy będą w PL na urlopie. nie potrzebuję więcej stresów i nerwów niż mam teraz... a tak ich nie będzie, więc spokojnie się wyprowadzę...:tak: sama wiesz, jak jest...
co do torby do szpitala, to jakoś nie mam mobilizacji jeszcze ;-)
a jak Wasze nowe mieszkanko????? muszę się wprosić na kawę ;-) tylko znów będziesz musiała mnie kierwoać, bo tamtej strony Galway to w ogóle nie znam:no:
 
Do góry