reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Kamcia dzieki za cynk, tez sie w Next oblowilismy..nie wiem tylko gdzie ja to wpakuje:szok:
Paczki juz porobione, czekaja na swoja podroz do Polski a my zaraz za nimi.
Ogolnie fajny dzien ale juz mi sie chce do tych upalow i nie mozna sobie miejsca znalezc.
Julia brawo!!!!
Kinga witamy:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej laseczki! Julia- gratulacje za zdany egzamin, no i za opanowanie stresu:tak::-) Kinia- witaj na forum :-) A w Bydgoszczy ulewa i burza... cały dzień był upał, no a teraz trochę przyjemniej. Też się zastanawiam nad jakimś karnetem na basen, ale rodzinnym, bo mnie córka męczy. Chodziła co prawda na basen ze szkoły irlandzkiej, ale jej mało... nie orientowałam się jeszcze jak to cenowo wygląda, zajmę się tym po wakacjach:tak:
 
Julia28 - a nie mówiłam, że zdasz skoro wszystkie testy obkułaś :-) nie ma to jak superowe przygotowanie. A powiedz mi - skoro świeżo po testach.. Jak to jest z tymi przejściami dla pieszych - bo wiem, że tu są 4 rodzaje: zebra, muffin, pelican i tucan. Zebra to rozumiem są zwykłe pasy bez świateł? tak? Pelican to chyba ten co ma wysepki i światło pomarańczowe dla kierowcy, który musi się zatrzymać jak tylko ktoś stoi na tej wysepce. Dobrze piszę? A muffin i tucan? I jak to jest z rondami? Trzeba tylko zasygnalizować przed wjazdem na rondo gdy się ma zamiar skręcić na ostatnim zjeździe a tak to bez migaczy?

Kinia220v
- witaj - a z jakich jesteś okolic? Jak przebiega Twoja ciąża? I jak planujesz rodzić? Naturalnie czy cc?

MartaF - lepiej idź z synem do lekarza..bo to wiadomo co to? Ale raczej na pewno szybko rośnie i stąd bolą nogi..:-:)-( A z sprawa Twojego konta i tej laski to lekkie przegięcie. Trzeba z nimi pożądek zrobić bo z jakiej paki macie sobie wzajemnie przelewy robić bo zawinił bank..i nigdy nie wiecie czy jakaś kasa dojdzie na prawidłowe konto:angry: niech wam zapłacą jeszcze odszkodowanie za wzajemny monitoring..! :baffled:

A i mam pytanko do wszystkich mam.. Od kiedy swoim dzieciom kładziecie pod głowę podusię? Bo ja mam tylko w wózeczku poduszeczkę, a tak to wszędzie Patryk leży na płasko - ewentualnie podkładam kocyk pod materac by miał lekko pochyloną powierzchnię. Ale ostatnio ma taki katarek, że przez niego się co chwilę budzi:-(..i chyba z podusią mu się lepiej oddycha:confused: Tylko czy na kręgosłup OK? hmm..:baffled:
 
Joannn w polskim prawie jest tak,że włącza się kierunkowskaz jak już się zjeżdża z ronda,tutaj pewnie tak samo tylko 90% iroli robi właśnie na odwrót :szok:
Moje dziecko od początku spało na płaściutkiej podusi choc piszą wszędzie,ze nie powinno :sorry:
Jeśli dzieciątko ma katar to włóż pod dwie nogi łóżka książki by łóżeczko od strony głowy było wyżej niż nogi :sorry:

MartaF
no cóż chocki klocki z bankami zdarzają się często.Życzę wyprostowania sprawy.My za to mamy od czasu do czasu małe problemiki z Bank of Ireland :eek:

Kinia220v
Witaj serdelecznie ;-):-D

Julia Gratuluję!!!!:-):-):-)

Ela to dobrze,że powoli do przodu ;-):tak::tak:
 
witam po ciężkiej nocy:-(
nie mogłam zasnąc do 2.30, potem sie często budziłam:wściekła/y:a rano jak dobrze juz mi sie spało to mały zaczął mnie tak kopac ze musiałam wstać:eek:

Joannn dobry pomysł z tym zadośćuczynieniem, zadzwonie jutro i sie dowiem co sie stało:crazy:

anineczka nie pomyślałam nigdy o podłozeniu książek:laugh2:dobry pomysł:tak::rofl2:

miłego dnia:happy:
 
witam was dziewczynki z ranka:-)u mnie nawet slonko swieci.........ja troche wczorajsza trzeba bylo sie odstresowac.......hahhahaha:tak:a co do testow i pieszych ja mialam tylko zebre w testach ale pytania o pieszych sa i ze zawsze musisz ustapic..........;-)
 
Jesli chodzi o ronda to tak: Jak skrecasz w pierwsza w lewo to juz na podjezdzie do ronda do samego konca masz mrugac w lewo.Jesli w ktores kolejne wyjscie to mrugasz w lewo przekraczajac poprzednie wyjscie od tego,w ktore chcesz zjechac.Podjezdzajac do ronda wtedy nie mrugasz. A jesli chcesz wyjezdzac ostatnim wyjsciem to juz na podjezdzie mrugasz w prawo,potem jadac mrugasz dalej w prawo,potem zmieniasz na lewo juz zanim chcesz zmienic pas i zjechac w lewo.Wiem, bo zdawalam tu i teorie i jezdzilam z instruktorem i zdawalam glowny egzamin z jazdy :-)
A jesli chodzi o przejscia,to wazne,ze jak czerwone to stoisz,jak zolte to mozesz jechac pod warunkiem,ze nikogo nie ma na pasach,jesli ktos jest,to masz stac.
Wszystko jest w ksiazce,z ktorej bedziecie sie uczyc!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam w niedzielny poranek, u mnie troche sloneczka wyszlo:-)

Joannn
Ja to przerabialam i tu i w PL. Wiec w Pl mrugasz przed wiazdem na rondo (no chyba ze jedziesz prosto to nie) a potem przed zjazdem tez mrugasz. Tutaj mrugasz przed wjazdem a przy zjezdzie to tylko jesli jest wieksze rondo, przy takich malutkich nie musisz ale mozesz:tak: Ja ogolnie mrugam przy wjezdzie i przy zjezdzie;-)
 
Do góry