reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

AnineczkaMamy bernardynka 10-cio miesiecznego I jest juz wielki jak kon. A na dwor chcemy go przeniesc bo on sie slini i nie wyobrazam sobie dzidzi i jego w domku jak juz teraz chodze za nim i mu pychol wycieram i ciagle podloge myje:no:No i spi z nami w lozku, wogole jest bardzo rozpieszczony i dlatego przezywam przeprowadzke na dwor, penie sie na nas obrazi ale jezdzimy codziennie na plaze wiec moze wybaczy;-)
No właśnie widzę po zdjęciu,że taki śliczny psiak.
Ale to fakt,przy takim piesku i dzidzi to z porządkami by było ciężko.
A mieszkacie na swoim czy wynajmujecie? W wolno stojącym domku?

A co do macierzyństwa to zobaczysz,ale wszystko będzie Ci łatwo przychodzic,naturalnie,tak jakbyś to już wcześniej robiłaś.Zobaczysz, strach ma wielkie oczy ;-)
 
reklama
witajcie dziewczyny! Chwilke mnie tu nie było ale już nadrobiłam zaległości! Gratuluje nowe mamuśki! Misia ależ ten twój synuś zdolniacha:szok: pewnie po mamusi odziedziczył talent literacki:-)! Życze wytrwałości w nowych obowiązkach, a z tego co widze to świetnie sobe radzisz (nawet na forum zawsze znajdziesz chwilkę:-D)
A ciekawe jak ma się Emili i jej maleństwo??
 
Hej mamunie właśnie dziś wyszłam urodziłam wczoraj o 16.14 mała ma 3400g i 55cm ale powiem wam że przeżycia miałam :tak:po podaniu żelu małej spadło tętno w sekundzie znalazło się koło mnie 6osób i na wózku pojechałam na porodówkę tam panika ale doszło do normy :-Dza chwile mi zaczeło spadać znów panika gdy się unormowało przyszły skurcze że wiłam się jak wąż poprosiłam o epiduar i było lepiej:-).na koniec położne mnie ucałowały i powiedziały że jestem bryland dziwczyna a co dalej to napisze pozniej ide sie kąpać:tak:nie spałam cała noc
 
reklama
Do góry