reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

emili78 - moje gratulacje. widzę że szybciutko wyszłaś do domku :-) znaczy się że wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie :tak:

misia - superancki opis porodu :-) :-)
 
reklama
Hej mamunie właśnie dziś wyszłam urodziłam wczoraj o 16.14 mała ma 3400g i 55cm ale powiem wam że przeżycia miałam :tak:po podaniu żelu małej spadło tętno w sekundzie znalazło się koło mnie 6osób i na wózku pojechałam na porodówkę tam panika ale doszło do normy :-Dza chwile mi zaczeło spadać znów panika gdy się unormowało przyszły skurcze że wiłam się jak wąż poprosiłam o epiduar i było lepiej:-).na koniec położne mnie ucałowały i powiedziały że jestem bryland dziwczyna a co dalej to napisze pozniej ide sie kąpać:tak:nie spałam cała noc
Ogromne Gratulacje!!!!!:-)Super,ze juz w domku jesteście.
 
EmiliMOJE GRATULACJE, Dobre tempo:-)

Anineczka Mieszkamy w swoim domku z wielkim ogrodem wiec zle mu nie bedzie ale wiesz jak to jest... to takie nasz dziecko jest to ciezko bedzie jak bedzie plakal:-(
 
Emili gratuluje :) faktycznie strasznie szybko to wszystko poszlo u Ciebie!
Anineczka, fajnie bylo byc panna mloda, chociaz ten nasz piekny dzien tak szybko zlecial, ze szok... Wiec czekam na film, zeby poprzypominac sobie wiecej szczegolow ;-) Stres mnie dopiero zlapal jak moj M zaczal mowic slowa przysiegi :-D Bo na poczatku to prawie dostalam ataku smiechu :-D Ja nastresowalam sie ponad pol roku, a M zlapalo w dniu slubu i tak go trzymalo od samego rana do wieczora hehe. Na weselu prawie nic nie jadl, a mi sie tylko uszy trzesly taka bylam glodna. No i nie, ze sie do sukni odchudzalam, tylko mielismy tyle zalatwien, ze nie bylo czasu sie normalnie odzywiac przez prawie 2 tyg...
Z praca fuks jak nie wiem! Chociaz jeszcze musze jutro zapychac do socjala na "interview" z pracownikiem, bo nie dostalam jeszcze zasilku za te pare tygodni, gdy bylam bez pracy. Czekam juz 2 miechy!!! Cos sie przepisy teraz pozmienialy i czeka sie nawet do 4 miesiecy!!! No i oprocz spotkania przy skladaniu wszystkich papierow, wyznaczaja jeszcze jedno :dry:
Misia dzieki za opisanie porodu, fajny pomysl mialas :yes: Jak widac da sie to wszystko przezyc, tylko ja glupia sie boje :szok::baffled:
z tymi cholernymi "h" moja przyjaciolka tez miala niezle przejscia, wiem, ze bardzo jej pomogly czopki np. proctoglyvenol.

Pozdrawiam i milego wieczorku zycze ;-)
 
Emili gratuluje ci serdecznie i dziewczyny maja racje - ekspresowa z ciebie babka:-)

Misia widzialam zdjecia Alexa na nk jest cudowny a tatus jaki dumny;-):-) Super ze karmienie piersia idzie ci bez wiekszych problemow, no i ze piersi cie nie bola bo zazwyczaj 3-4 doba to straszny bol brodawek:baffled::szok:. No ale skoro juz mlody tak slicznie je i tak ladnie potem to oddaje w pieluche to wypada mi tylko "zyczyc" oby tak bylo dalej. Trzymaj sie kochana :-D:-D:-D

Kamcia widze ze w koncu zdecydowalas sie na ten implant.:tak: Mam nadzieje ze bedziesz tak samo zadowolona jak ja;-) Dla mnie najwieksza zaleta jest to ze nie musze codziennie pamietac by polknac tabletke wiec jeden problem dziennie z glowy.

Dzien byl piekny wiec spedzilam w ogrodku z synkiem w baseniku. Oby cale lato bylo takie cieple i piekne. Chyba pojde w slady Kamci i zorganizuje jakis maly grill bo strasznie lubie szaszlyki no i kaszanke z grila. Och az mi slinka cieknie...:-p
 
Hej mamunie właśnie dziś wyszłam urodziłam wczoraj o 16.14 mała ma 3400g i 55cm ale powiem wam że przeżycia miałam :tak:po podaniu żelu małej spadło tętno w sekundzie znalazło się koło mnie 6osób i na wózku pojechałam na porodówkę tam panika ale doszło do normy :-Dza chwile mi zaczeło spadać znów panika gdy się unormowało przyszły skurcze że wiłam się jak wąż poprosiłam o epiduar i było lepiej:-).na koniec położne mnie ucałowały i powiedziały że jestem bryland dziwczyna a co dalej to napisze pozniej ide sie kąpać:tak:nie spałam cała noc

Emili gratulacje:-), naprawdę zuch dziewczyna z Ciebie:-) i już jesteś w domciu:-)
 
reklama
Emili-Gratulacje z okazjii narodzin coreczki...
Misia opis porodu pierwsza klasa:)) Ja mialam przygotowywac swoja torbe do szpitala,ale przez ten upal dzisiaj strasznie mi ciezko,jakas zadyszka mnie dopadla,poszlam sie polozyc i nici z pakowania.Ale mam nadzieje,ze jeszcze zdaze:))Pozdrowionka
 
Do góry