reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Emili ja również gratuluję Ci dużej Córeczki:tak:
BabysFirstWagonGirl.jpg

 
Hej mamunie właśnie dziś wyszłam urodziłam wczoraj o 16.14 mała ma 3400g i 55cm ale powiem wam że przeżycia miałam :tak:po podaniu żelu małej spadło tętno w sekundzie znalazło się koło mnie 6osób i na wózku pojechałam na porodówkę tam panika ale doszło do normy :-Dza chwile mi zaczeło spadać znów panika gdy się unormowało przyszły skurcze że wiłam się jak wąż poprosiłam o epiduar i było lepiej:-).na koniec położne mnie ucałowały i powiedziały że jestem bryland dziwczyna a co dalej to napisze pozniej ide sie kąpać:tak:nie spałam cała noc

ale jesteś szybka dziewczyno.... ehhe
moje gratulacje:tak::-D
cieszę się że jesteście z małą już w domku....
 
Emili gratulacje !!! :-):-):-) Fajnie, że już jesteś w domku. :tak: Misia Twój Alexik będzie wielkim pisarzem;-):-D z całą pewnością... Co do tych zapaleń piersi to ja trochę przeszłam i chyba nie ma normy kiedy już można powiedzieć, że "zagrożenie" minęło... ale nie martw się, na wszystko jest sposób. Starszą córkę karmiłam 2,5 roku a Kubusia do dzisiaj ( 20 m-cy) Didi ja też jestem z Bydgoszczy :tak:. Lecę 11 lipca... Jestem ze Szwederowa a Ty?:-) Anineczka jak tam poszukiwania shi-tzu ( czy ja to dobrze napisałam?:zawstydzona/y:), bo ja teraz dzień zaczynam od ogłoszeń z psami...hi hi;-)
 
EMILI gratulacje!!! W końcu doczekałaś się swej malutkiej!!! Niech bedzie dla Ciebie żródłem nieustającej radości!!!
Dziewczyny a teraz na którą kolej? bo ja trochę się tu pogubiłam?:zawstydzona/y:
 
Anineczka jak tam poszukiwania shi-tzu ( czy ja to dobrze napisałam?:zawstydzona/y:), bo ja teraz dzień zaczynam od ogłoszeń z psami...hi hi;-)
Zapomniałaś o jednym H ;-):sorry2::-D
Szukam i powiem,że teraz to już wogóle jestem jakąś chorą maniaczką :baffled:
Codziennie przychodzą nowe ogłoszenia,ale ja muszę się wstrzymywac bo nie mam na tyle uzbieranej kasy :-(
Brakuje mi jeszcze jakieś 300 euro,ale zbieram zbieram.:baffled:
A ty wypatrzyłaś już sobie coś? Na donedeal jest od groma piesków i tylko miec kasę,a już ma się psiaka tak więc nie zrażam sie,że pieski idą jak świeże bułeczki.Mam nadzieję,że jak już uzbieram kasiorkę dalej będą psiaki do sprzedaży.
A w wolnej chwili czytam sobie o wojnie między posiadaczami psów z rodowodem a tymi bez rodowodu na Rasowy=Rodowodowy - Strona 12 - Forum Wizaz.pl i powiem,że jestem w totalnym szoku jak ludzie potrafią się wyzywac i nie szanowac na forum :szok:
Ja chce psa z rodowodem,ale szanuję tych co mają bez rodowodu.Totalnie szanuję i nigdy nie będę przekonywac co do swoich racji.:baffled:
 
reklama
Ciao dziewczynki!
No i kolejny dzien...leca mi teraz tak szybko! Ledwo znajduje czas na odwiedzenie kibla, sniadanie w biegu, a potem tylko cyc, cyc, cyc.....:-D
Moj A ma dzis urodziny, moja mama mu torta wczoraj zrobila! Jest z truskawkami..mam nadzieje, ze troche moge tych truskawek...:confused:
Maly juz zaczal ladnie funkcjonowac..pieluchy zmieniamy co chwile..kupa na potege! najbardziej lubi jak go przebiera Aaron i bardzo lubi na niego sikac:-D Jesli dzis bedzie ladnie na dworze to pojedziemy na spacer na nasza plaze:tak:

dziewczyny ktore maja synkow- czy to prawda, ze powinno sie odciagac napletek przy myciu siusiaczka?? Bo ja slyszalam, ze nie mozna ale teraz doszly mnie jakies sluchy, ze sie powinno zeby nie bylo stulejki! To jak to jest w koncu??
 
Do góry