reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej kobietki-co do samolotu to ja leciałam Dablin-Poznań i spowrotem w 22tyg bez zaswiedczenia ale w lutym i nawet nikt nic się nie zapytał a było widać:tak:co do lekarzy to tu mają lepszy sprzęt ale gorzej się znają.:tak:misia-jak się masz ja w nocy mam lekkie skurcze a w dzień nic :crazy:
 
reklama
Hej dziewczynki!!!
Podczytywalam Was ale na pisanie brak czasu,jutro juz wyjezdzamy do Polski.
Ja tez bralam Galfer i ciagle mnie glowa bolala i zatwardzenie mialam:baffled:-nic przyjemnego.

Joann jeszcze raz gratuluje,wreszcie sie doczekalas na swoje malenstwo:tak:
A Misia moze juz poszla rodzic.
Mnie najpierw wody odeszly,laly sie ze mnie przez jakis 4h a w miedzy czasie czop odszedl,zabarwiony na rozowo a pod koniec juz taki lekko brazowy.

Emili przyznam szczerze ze ja tez kiedys patrzylam na Twoj suwaczek i nie moglam zakumac o co kaman:-D.

Nie wie kto pytal o decyzje o macierzynski,ale mnie przyslali najpierw ze musze doslac akt slubu,no to im wyslalam a potem to jakos w ciagu poltora tyg no moze 2tyg przyslali mi decyzje.

Ktos kiedys pisal jak gadalismy o wyjazdach do PL o jakims hotelu gdzies ze tani i wygodny:-)czy mogly byscie napisac jeszcze raz gdzie to jest,bo nie chce mi sie szukac,musze dokonczyc pakowanie.

A tak poza tym to chyba w PL jak zlapie Policja to sie czepiaja ze samochod na innych rejestracjach i kierownica po innej stronie???
Jakich dokomentow potrzebuja przy kontroli?
 
ewelcia-my już 4razy byliśmy w Polsce autem i uwierz ani razu nas nie zatrzymali a jesteśmy z Poznania dwa razy lizak wyciągał ale chował bo myślę że się bał że się nie dogada:tak:A co do mojego suwaka to też go nie czaje.
 
ewelcia-my już 4razy byliśmy w Polsce autem i uwierz ani razu nas nie zatrzymali a jesteśmy z Poznania dwa razy lizak wyciągał ale chował bo myślę że się bał że się nie dogada:tak:A co do mojego suwaka to też go nie czaje.

A no to spoko.

Pisalam wam kiedys ze wysylalm forme o Madical Card i co? dopiero dzis mi przyslali pismo i taka kartke ze musze isc do GP zeby ona wypelnila .
Payslipy mojego m - i tu jest problem bo on nie dostaje i nie wiem co w takiej sytuacji?
A nastepnie koszt podrozy z pracy i do pracy i jakis certyfikat rejestracji samochodu:baffled:.
A malo tego mam im to odeslac w ciagu 14dni:baffled:a my jutro wyjezdzamy.
Czy ktoras z Was miala podobna sytuacje?
Co z tym teraz zrobic?
Mysle ze jak im teraz nic nie odesle to znow bede musiala ponownie skladac o MC
 
Jak wrócisz to też załatwisz spoko:tak:dziewczyny któraś kiedys dała link z fajnym słowniczkiem po angielsku do porodu jak co się co nazywa i wogóle :tak:miałam w ulubionych i mój M czyścił kompa i go nie mam wstawcie jeszcze raz ;-)
 
Jak wrócisz to też załatwisz spoko:tak:dziewczyny któraś kiedys dała link z fajnym słowniczkiem po angielsku do porodu jak co się co nazywa i wogóle :tak:miałam w ulubionych i mój M czyścił kompa i go nie mam wstawcie jeszcze raz ;-)
No mam nadzieje ze zalatwie tylko kurde moj m nie dostaje payslipow i nie dojezdza autem do pracy, i nie wiem co mam z tym zrobic?

Ja mam ta stronke tylko nie moge jej otworzyc zeby skopiowac linka:baffled:
Wkurza mnie ten net,wczoraj wieczorem to prawie wcale nie chodzil,dzis slabo:angry:
 
No mam nadzieje ze zalatwie tylko kurde moj m nie dostaje payslipow i nie dojezdza autem do pracy, i nie wiem co mam z tym zrobic?

Ja mam ta stronke tylko nie moge jej otworzyc zeby skopiowac linka:baffled:
Wkurza mnie ten net,wczoraj wieczorem to prawie wcale nie chodzil,dzis slabo:angry:
Po prostu nic nie rób.To,że mąż nie traci kasy na dojazdy to nie dyskfalifikuje was do MC.My też tam nic nie wpisaliśmy,pozostaw puste pole.Zamiast Payslipów dajcie P60 :tak:
 
reklama
Ciao dziewczynki!!

Widze, ze juz mnie wszystkie na porodowke wyslalyscie:-D
A ja po prostu taki spioch jestem, ze dopiero wstalam;-) Skurcze rozne meczyly mnie wczoraj caly wieczor i w nocy tez!! Ale nie bylo w nich nic regularnego. Dodatkowo mialam wrazenie, ze czesc z nich jest taka jelitowa bardziej, a nie z macicy. Na dodatek mialam wczoraj wieczorem cos dziwnego...co jakies 10 minut zalewala mnie fala zimnego potu! Czulam sie jakbym byla strasznie pijana i spadalam w dziure czarna (znacie to uczucie?) Po chwili te poty i straszny gorac! A potem przechodzilo....I tak bylo kilkanascie razy, takze jak juz sie polozylam do lozka. Dzis od rana na szczescie nic juz takiego sie nie pojawia. Brzuch mam twardy jak skala no i te skurcze przychodza i odchodza. No nic..na razie po prostu obserwuje sobie. A. juz lekka paniczka, wydzwania do mnie co godzine i pyta jak sie czuje:-D Ja wole myslec, ze to takie przepowiadajace narazie.

Joann- jeszcze raz serdeczne gratulacje! Dzielna mamuska z Ciebie!:-)
 
Do góry