reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Joanna -jak by pęcherz przebili od razu to było by szybciej ale super dałaś rade:tak:A co do mojego suwaczka to sama go nie czaje mój M go zrobił i mówi że coś mu nie wyszło:-D ja już po kolacji i biorę się za piłkę poszaleje na niej bo nie wiem co już wymyślac ;-)
 
No wlasnie te bole byly takie jak na okres...:szok: Jak tylko je poczulam od razu sie obudzilam i obserwowalam przez chwile. Pojawily sie kilka razy wiec wstalam. Teraz narazie mi przeszlo...zobaczymy jak bedzie. Narazie to nic regularnego. Zastanawiam sie czy podczas badania ginekologicznego Dr.S mogla jakos pobudzic szyjke do dzialania....:eek: ps. ups...znowu to czuje...musze sie zrelaksowac bo ja jeszcze nie chce!!
Porada mojego lekarza: jak nie wiadomo czy to TE bóle to najlepiej wziąć ciepłą kąpiel we wannie i spróbować się zrelaksować... jak po kąpieli nie mijają... to chyba już czas:tak: sprawdzone u mnie;-)(raz niepotrzebnie pojechałam do szpitala dzień przed terminem...synuś urodził się tydzień pózniej) :-):-):-)
 
Joannn moje gratulacje raz jeszcze !!

Porada mojego lekarza: jak nie wiadomo czy to TE bóle to najlepiej wziąć ciepłą kąpiel we wannie i spróbować się zrelaksować... jak po kąpieli nie mijają... to chyba już czas:tak:
Misia popieram - to również sprawdziło się u mnie :tak:

Moniadan- dużo moich znajomych ma ten pierwszy leżaczek.
mogę ci również polecić jeszcze taki leżaczek
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    51 KB · Wyświetleń: 36
  • 2.jpg
    2.jpg
    48,7 KB · Wyświetleń: 21
ja mam ten co barmanka zdjatka wstawila i jestem strasznie zadowolona..... co prawda moja ma dopiero 3 tygodnie i jakos tak w nim plywa ale wystarczy podlozyc poduszesczke pod plecki i juz jest git :) wiec polecam :)
 
Joann gratulacje!!! Miło słyszeć, że wszytsko sie udało. Ja mam termin na 30 lipca, tylko cały czas czekam jeszcze na potwierdzenie mojego maternity benefit. Jak długo Wy czekałyście na list z potwierdzeniem, że zostało to przyznane? Ja pracuje w Irl juz 3,5 roku wiec nie powinno byc z tym problemu, ale 2 tygodniem czekam i cisza... Dzwonie i oni twierdza, ze "nothing in the record yet...". Macie jakies doswidczenia z tym???
 
Joann, gratulacje !!!!!!!!

Misia, trzymam kciuki :)

Moniadn, polecam również ten pierwszy leżaczek. My mamy ten, którego fotki wkleiła barmanka.
Właśnie, jakby któraś była chętna, to mogę odsprzedać ;-)
 
joann eszcze raz gratulacje, widze ze tez sporo wysilku Cie to wszystko kosztowalo ale teraz chwile spedzone z kruszynka wynagrodza wszystko;-):-)
Misia a Ty jak tam??? zwarta i gotowa??? czy rozwarta????:-D:-D:-Dbo ja juz trzymam kciukasy jakby co;-)
 
magda to twoj synus juz roczek skonczyl o rany!Ale gapa ze mnie!Duzo zdrowka dla Niego!Jezu jak ten czas zlecil,a ja cie w ciazy pamietam :-) Nie mialam neta przez miesiac,wiec jestem usprawiedliwiona,ze nie zlozylam zyczen wczesniej!Ale chlop Ci wyrosl!
 
reklama
witajcie dziewczyny, a ja właśnie wróciłam z urlopu:happy: i tak się nie chciało wracać ze prawie się wczoraj popłakałam na lotnisku, piszecie jak szalone;-), wiec będę miała niezłą lekturę na jutro,
gratulacje dla Joann:-) życzę dużo zdrówka dla Was obydwojga
 
Do góry