reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Gratulację dla KasiIrlandki :-)

Niech dzidzia chowa się zdrowo! Widzę, że nasze pociechy są z tego samego dnia :happy::happy:

Ka..m - ciężki był dzień przed porodem, przez te częste i bolące skurcze (nad ranem przysypiałam już pomiędzy nimi :eek:) a po znieczuleniu nie czułam już bólu, więc parłam z całej siły :-) Parcia w tym momencie wymagały tylko wysiłku fizycznego a na niego miałam już zdwojone siły.. Byłam taką przeciwniczką epiduralu ale dzięki niemu udało mi się uniknąć cc.
Albo też - tak jak pisze Emi78 - gdyby pęcherz przebili od razu to może urodziłabym dzień wcześniej bez znieczulenia..

Agusiek - masz racje - chwile spędzane z kruszyną wynagradzają wszystko, jestem taka szczęśliwa jak nigdy dotąd :happy::happy:

Jeśli chodzi o magiczne ręce..to fakt - lekarz, który badał rękami mój brzuch miał rację... :szok: Powiedział, że dzidzia nie duża..około 3,5 kg i Patryk rzeczywiście miał przy urodzeniu 3330g :rofl2: chociaż jak widzę - chwyty Leopolda tyczą się właściwie tylko ułożenia dziecka a nie wagi..hmm..
Zanim nadrobię wcześniejsze posty to trochę minie.. Misia jak się czuje Twój A.???
 
Trochę pospałam i ból mija...
dzisiaj mi przysłali pocztą że mam brać Galfer bo mam za mało żelaza...
tyle że ja nie wiem co mam zrobić teraz skoro do tej pory brałam galfer....:sorry:
Ja byłam wczoraj na wizycie i tez miałam za niskie zelazo i babka mi powiedziała ze mam brac dwie tabletki galfer dziennie rano i wieczorem wiec ty pewnie masz tak samo:-)
 
dziewczyny mam do was pytanie w niedziele lece do polski na 3 tygodnie i akurat w niedzile zacznie mi sie 26 tydzień.Bede leciała Ryanair,poprosiłam wczoraj o zaświadczenie ze moge leciec,tylko ze na tym zaświadczeniu nie ma żadnej pieczatki jest tylko nadruk health serwice i adres szpitala i nr telefonu,oraz w którym tygodniu jestem i ze ogólenie jestem w dobrej kondycji.
Czy to wystarczy bo na stronie Ryanair jest napisane ze na zaswiadczeniu ma byc
-wiek ciazy
-termin rozwiazania
-ogólny stan zdrowia
-i czy moge podróżować samolotem (a tego mi nie napisali)
Pytam bo moze któras z was leciała i ma jakies doswiadczenie nie chce zeby sie do mnie czepiali ze cos jest nie tak na lotnisku.
 
Z mojego doświadczenia wiem, że nie czepiają sie za bardzo. Musisz tylko troche brzuszek ukryc, żeby nie był strasznie duzy:) Trzymaj np torbe blisko brzucha itd... A jak beda miec jakies watpliwosci, to zawsze masz zaswiadczenie, jezeli jest napis HSE to pewnie obedzie sie bez problemów. Ja lecialam w 25 tyg.i nic, zadnych problemow z ryanairem. Lecialam do Bydgoszczy.Pozdrawiam
 
Ja też leciałam w 25 tyg. i też Ryanairem do Bydgoszczy, nie miałam żadnych problemów, nie chcieli zaświadczenia...no i brzuszka nie za bardzo dało się ukryć bo było lato:tak: Miłej podróży:-)
 
hej dziewczyny mam pytanie czy w leczycie sie tu u irlandzkich lekarzy czy moze latacie do polski?????????ja mam w piatek jakis zabieg podania JODU na tarczyce i nie wiem w sumie co zrobic czy jechac do POLSKI by mi sprawdzili ta tarczyce czy poddac sie tu kurcze juz nie wiem sama co mam robic jutro mam byc na tym tescie w szpitalu........ponoc wyczytalam ze to ostatnia metoda leczenia ze najpierw leczy sie tabletakmi a ja dopiero biore 4 tygodnie.....co robic?? dziewczyny jak sadzicie??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Trochę pospałam i ból mija...
dzisiaj mi przysłali pocztą że mam brać Galfer bo mam za mało żelaza...
tyle że ja nie wiem co mam zrobić teraz skoro do tej pory brałam galfer....:sorry:
hmm wiecie co ja jak bralam galfer mialam okropne bole glowy, jkaprzestalam go brac bole zniknely, moze to u ciebie tez skutek uboczny?
Czesc dziewczyny, jestem z okolic Mullingar, wpadlam tu po rady, bo widze, ze w n iezlej komitywie tu jestescie:) Super! Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do grona:)
Witaj w naszej komitywie!

Ha hahha ale sie gosciu wkurzyl, pooolecial oj polecial :-D

Ciekawe jak Misia...
 
Do góry