reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Dokładnie juz o tym pisałam dzieci ur w pierwszej połowie roku ida w wieku 4 lat a dzieci ur po czewrcu w wieku 5 o rok póżniej.

Dzieki za odpowiedz odnosnie fryzjera dzwonilam do niej ale nie odbiera a zadowolona jestes? i gdzie ta dziewczyna mieszka?
No a na Doughiske podjechałam i maja nd i pon zamkniete:)

pozdro
 
Dokładnie juz o tym pisałam dzieci ur w pierwszej połowie roku ida w wieku 4 lat a dzieci ur po czewrcu w wieku 5 o rok póżniej.

hej dziewczyny moj syn ma ur 1 lipca czyli do szkoly nie pojdzie w 2010r :confused:
a ja slyszalam ze liczy sie nie do czerwca ty;lko do wrzesnia jezeli dziecko jest ur od 1 wrzenia w gore to do szkoly idzie od przyszl;ego roku
 
hej dziewczyny moj syn ma ur 1 lipca czyli do szkoly nie pojdzie w 2010r :confused:
a ja slyszalam ze liczy sie nie do czerwca ty;lko do wrzesnia jezeli dziecko jest ur od 1 wrzenia w gore to do szkoly idzie od przyszl;ego roku
Kamcia biola ma rację.Idą dzieci urodzone do 31 sierpnia a nie czerwca.Tak więc bioli syneczek się załapie na rok 2010 ;-)
 
a moja córcia idzie od września do szkoły, a jak ją pytam czy chce to mówi ze ona nie jest jeszcze taka duża jak jej braciszek żeby iść do szkoły:-D:-D:-D
 
heee a to fajnie ze to bylo male nie porozumienie bo moj synalek b chce isc juz do szkoly no ale jeszcze ponad rok musi poczekac narazie mu zafundowalismy od wrzesnia przedszkole:-)
 
tak , o szkole lepiej pomysles duuuzo wczesniej (co najmniej rok), po prostu sie wpisujesz na liste, wiec jesli zrobisz to zbyt pozno moze nie byc miejsc i odesla cie do innej szkoly...

ps. jest ktos moze z tallaght i okolic ?
 
reklama
Dziewczyny ,leciala ktoras z was wizzair-em ? Ja w tym roku lece wlasnie ta linia, bo inne nam wycofali :angry: i sie zastanawiam jak to jest z wozkiem dla niemowlecia? rozumiem ze zadnych dodatkowych kosztow nie ma za wozek, bo przeciez torby niemowle nie bierze.? No i czy musze wozke oddac razem z walizka czy tak jak w innych liniach oddaje wozke przy wejsciu do damolotu ?
 
Do góry