reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witaj.. rozgosc sie i pisz duzo
widzisz szkoda ze nie mieszkam na salthill a jeszcze tak niedawno tam mieszkalam...strasznie tesknimy za tym miejscem wiec niemowione ze nowu wrcimy na salthill..hehe ale niewiadomo jeszcze..
gdybym mieszkala tam teraz napewno zajelabym sie Twoja cocia


Didi, a gdzie mieszkasz?

Tak jak wspomnialam wczesniej z racji lokalizacji byloby super gdyby bylo to Salthill, jednak inne dzielnice tez w chodza w gre. Tylko wtedy opieka nad malenka bylaby nie o 7:45 tylko od 7 rano.
Naturalnie ja dziecko doworze i odbieram.
 
reklama
mieszkam ma Merlin PArk...
wiec zuperlnie w 2 strone
no i w cerwcu lece do Pl..jak narazie bilet w jedna strone mam..i w planach miesiac tam zabawic ..a nei wiem czy nie przeciegnie sie ten miesiac wakacji po kilka spraw do zalatwienia
 
Merlin Park by nam pasowal, bo to po drodze do pracy mojego meza.
A on zaczyna prace o 7:30.

No nic. Jedz do Pl i baw sie :) Jakbys wrocila do 29 czerwca, a my nikogo nie znajdziemy, to sie bedziemy kontaktowac :)
 
niestety lece dopiero 17 czrewca...ale napewno kogos znajdziecie.. duzo tu mamusiek ktore chetnie zajma sie dzieckiem bo same siedza w domu ze swoimi
 
Dzięki dziewczyny za informacje, dobrze, że krótko się czeka na paszport:-), nie tak jak w Polsce. Wczoraj zaglądaliśmy na sronę Ryanair i wiecie co się okazało. Teraz za bagaże z odprawą na lotnisku płaci się 40 euro:szok: a za online tak jak było do tej pory 30. Tylko, że jeżeli będziemy lecieć z dzidziusiem to nie możemy zrobić odprawy online, ale mogą zwrócić nam te dodatkowe pieniądze jak się złoży wniosek. A miało być lepiej. Latamy Ryanem do Rzeszowa, bo tak nam najbliżej, więc Airlingus odpada.
 
Alez sie dzieciczkow teraz rodzi, jak ja wyrabialam paszport polski to czekalam 20 minut...:tak:
wlasnie:-)ehehehehh ja wyrabialam dla siebie czekalam jakies 3 tygodnie a dla malucha wyrobilam irlandzki wlasnie dzis przyszedl poczta:-)ale pytalam w konsulacie..........o ten dla dzieci............pozdrawiam a na ten irlandzki czekalam jakies 14 dni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
My musimy wyrobić polski, bo jak się dzidzia urodzi to będziemy tylko rok w Irlandii:-). Czyli po odbiór nie trzeba się zgłaszać osobiście? A jakie dokumenty i opłaty nas czekają do złożenia. Bo słyszałam, że dwa zdjęcia i 30 euro, coś jeszcze trzeba??
 
Witajcie piękny dzień dzisiaj ja już wywiesiłam 2 prania:)
Pewnie też sie wybierzemy na spacer Didi a ty gdzie idziesz?
Ja też bym chciała we wrześniu wybrać sie na wakacje zobaczymy jak będzie:)Brakuje mi słońca wiec trzeba o czyms pomyśleć:)
pozdro
 
reklama
Do góry