reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Aninecczka moja znajoma, ktorej corka urodzila sie 17 wrzesnia, poprosiła dyrektora i małą przyjeli od 17 wrzesnia jak juz miała 4 lata, moze sprobuj zapytac ;-)

a u nas jakoś leci, ale musze sie przyznac ze nie lubię opieki nad noworodkiem :sorry2: tzn chciałabym aby córcia już była troszke wieksza, teraz wisi ciągle na cycu i najdłuzej śpi 1h, czy noc czy dzien, takze ja totalnie niewyspana,
teraz chciałam sie zdrzemnąc to mała płakała o cyca, w koncu zeszłam na dół bo stwierdzialam ze juz poogldam BrzydUle i bede ja karmic, a ona zasneła na rekach i teraz śpi w wozku :dry:
 
reklama
[QUOTE=beakta;3645631]Dziewczyny ,leciala ktoras z was wizzair-em ? Ja w tym roku lece wlasnie ta linia, bo inne nam wycofali :angry: i sie zastanawiam jak to jest z wozkiem dla niemowlecia? rozumiem ze zadnych dodatkowych kosztow nie ma za wozek, bo przeciez torby niemowle nie bierze.? No i czy musze wozke oddac razem z walizka czy tak jak w innych liniach oddaje wozke przy wejsciu do damolotu ?[/QUOTE]
z tego co wiem mozesz go zabrac ze soba, ale nie mozna wnosic do samolotu , fotelików samochodowych...


Dzieki za odpowiedz w sprawie szkoly...
Dobrze wiedziec co i jak... musze przejsc sie do szkoly i spytac, choc ja mieszkam na wiosce wiec moze nie bedzie tak zle ze szkola...
A ja nie to zostaje mi jeszcze jedna szkola kolo przedszkola...

Monia czas szybko biegnie, Emma zaraz bedzie miala pol roczku...
Patrz ja dopiero rodzilam a F ma juz ponad 2 miesiace;-)

Ja tez lubie ogladac brzydule:-) mala juz wie bo tak to ciegle chce ogladac MiniMini:happy2: a ja juz nie moge tych bajek...
Ale chce jej kupic kilka bajek na dvd po angielsku, zeby uczyla sie jezyka...

A jak u waszych dzieci ktore zaczeły przedszkole lub szkole, szybko sie ucza ??
Bo sie martwie o Sofijke.:sorry2::zawstydzona/y: bo ja noga z angielskim wiec boje sie zeby ona po mnie nie byla tez taka, bo jak ucze to ona nie chce :baffled:
 
WITAM mamuski:tak:potrzebuje pomocy mam takie wzdęcia że nie wyrabiam boli mnie brzuch.M kupił mi aktivie ale i tak nic nie pomogło nie wiem co mam brać teraz pije herbatkę dla niemowląt z kopru.Pa:-D
 
WITAM mamuski:tak:potrzebuje pomocy mam takie wzdęcia że nie wyrabiam boli mnie brzuch.M kupił mi aktivie ale i tak nic nie pomogło nie wiem co mam brać teraz pije herbatkę dla niemowląt z kopru.Pa:-D
ja tez mam taki sam problem:-(jestem w 4 m-cu a czasami wyglądam jak w 7:baffled: i nie wiem co z tym zrobic

co do wizzara to wózki mozna brac, a co komfortu lotu to nie jest za dobrze:no: i nie wiem dlaczego, i wogóle ciasno w tym samolocie ale wyboru własnie nie mamy:sorry2:
 
WITAM mamuski:tak:potrzebuje pomocy mam takie wzdęcia że nie wyrabiam boli mnie brzuch.M kupił mi aktivie ale i tak nic nie pomogło nie wiem co mam brać teraz pije herbatkę dla niemowląt z kopru.Pa:-D

mi GP kazał w aptece poprosic o syro na zaparcia (cos takiego jak olejek)...
Kurde nie wiem jak sie dokładnie nazywa ale zaraz poszukam moze sie uda...

dopisne:
mam mozna go brac w ciazy na 100% w szpitalu mi go tez dali po porodzie
nazywa sie: Duphalac syrop na zaparcia

tak wyglada
http://www.strefalekow.pl/product/show_photo/duphalac-syrop_ylarge.jpg

MartaF widze ze bedziesz listopadowa mama , ja tez mam corke z listopada... czytalam ze mieszkasz gdzies kolo tipperary a gdzie jelsi mozna wiedziec bo ja tez z co. tipperary ;)
 
Ostatnia edycja:
tak, termin mam na 11.11 fajna data:-) a ten dupalak to ja nawet mam bo sobie z Polski przywiozłam:-D

okolice Cashel a ty?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry