reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
WITAM mamuski:tak:potrzebuje pomocy mam takie wzdęcia że nie wyrabiam boli mnie brzuch.M kupił mi aktivie ale i tak nic nie pomogło nie wiem co mam brać teraz pije herbatkę dla niemowląt z kopru.Pa:-D
Ja na zaparcia jadlam czasami sliwki z puszki albo activie ze sliwkami,ale jak dla mnie sliwki z puszki byly lepsze:-D.
 
Dzięki dziewczyny za informacje, dobrze, że krótko się czeka na paszport:-), nie tak jak w Polsce. Wczoraj zaglądaliśmy na sronę Ryanair i wiecie co się okazało. Teraz za bagaże z odprawą na lotnisku płaci się 40 euro:szok: a za online tak jak było do tej pory 30. Tylko, że jeżeli będziemy lecieć z dzidziusiem to nie możemy zrobić odprawy online, ale mogą zwrócić nam te dodatkowe pieniądze jak się złoży wniosek. A miało być lepiej. Latamy Ryanem do Rzeszowa, bo tak nam najbliżej, więc Airlingus odpada.

o co chodzi teraz z tym ryanairem bo juz kompletnie zgupialam...
kupilam bilety tydzien temu na 18 czerwca i odprawa normalnie na lotnisku...czy ja cos jeszcze bede musiala doplacic?:baffled:czy o co chodzi... a gdzie oddaje sie wozek w ryanarze? przy samolocie czy przy odprawie bagazowej? i jesli bede chciala wziac fotelik to gdzie mam go oddac bo chyba mozna go wziac za dodatkowa oplata??

Laski a co do tej europejskiej karty ubezpieczenia to jak wy zamawialyscie online? bo ja chce to zrobic a po wypelnieniu formy wyskakuje mi ze nie istnieje w ewidencji MC a przeciez mam MC??? o co tu biega :-):baffled::confused:???
 
No widzicie ja byłam w jednej szkole i tak mi dyrektor powiedział różnie bywa a żeby był śmiesznie Oli jest z 2 wrzesnia wiec o 1 dzien spóżniony:( Ale może cos sie uda załatwic w innej szkole:)

Ryanair wprowadzil kilka dni temu tylko odprawe online nie ma odpraw na lotnisku wiec jesli nie wydrukujesz potwierdzenia to jest 40 euro kary na lotnisku. A żeby dodac przedmioty wejdz i kliknij zarzadzaj rezerwacja i tam sie dodaje różne rzeczy online za opłata.

pozdro
 
Już mi się mieszają wątki gdzie i o czym gadamy :-D:-D
No ale....biletu jeszcze dla kuzynki nie kupiłam,ale kupię w wizzair.:tak:
Połowa ceny.W ryanair koszt prawie 200e a w wizzair 104e.
W ryanair bagaż 120zł w wizzair 45 zł.
Tylko wizzair lata do Cork:baffled: Ale dla nas to i tak oszczędnośc bo paliwo mamy za darmo.Tak więc jutro kupię w wizzair (dziś pieniążki nie dotarły na kartę kredytową :angry:)
Aha no i w wizzair osoba powyżej 14 roku życia podrózuje jako dorosły czyli mniej zachodu z formalnościami ;-):-)
 
A Ja mialam jechac do PL ale wkoncu nie jade, jakos potrzebuje zostac sama w domu z dziecmi(jest u mnie jeszcze tata) zeby odpoczac ,zobaczyc jak to jest z 2 dzieci jak bede sama...
Pozatym widze ze moj tata jest tez juz meczony ma swoje lata ,przyzywczajenia a tu jest juz prawie 3 m-ce...
Chyba wybiore sie z rodzinka dopiero we wrzesniu lub padzierniku, bo w wakcje bilety sa okropnie drogie:angry:

ide sie myc i spac, moj synke wkoncu padl od 19 do 22 ciegle jeczal, tylko rece i rece...:confused:

Mala juz spi i bardzo przezywa przedszkole...:-) ale wazne sie sie jej podoba...

Anineczka mi sie tez czasem watki myla :-)
 
reklama
A wiecie jaka jest różnica w państwach.
Lot z ryanaira do Wrocka lub Poznania to koszt ponad 50e(samego biletu bez podatku itp.) a do Berlina 2.99e :angry:
My często latamy do Berlina,ale 14-sto latki nie puszczę do Berlina bo nie ma nawet czym jej rodzina zwieźc :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry