reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

mi pani powiedziala ze na paszport dla dziecka czeka sie 2 tygodnie;)najpierw trzeba tam zadzwonic i sie umowic :-)

Tak wlasnie :tak: tylko trzeba umowic sie troche wczesniej bo termin na zlozenie wniosku o paszport wyznaczaja za 3 lub 4 tygodnie. Ja wyrabialam dwa miesiace temu. I dodam jeszcze ze trzeba wlec ze soba dzidziusia do ambasady jesli to pierwszy paszport:baffled: A nam do domu nie przyslali, powiedzieli ze moze to odebrac jedno z rodzicow ale osobiscie
 
reklama
tak wlasnie :tak: Tylko trzeba umowic sie troche wczesniej bo termin na zlozenie wniosku o paszport wyznaczaja za 3 lub 4 tygodnie. Ja wyrabialam dwa miesiace temu. I dodam jeszcze ze trzeba wlec ze soba dzidziusia do ambasady jesli to pierwszy paszport:baffled: A nam do domu nie przyslali, powiedzieli ze moze to odebrac jedno z rodzicow ale osobiscie
mi tez nie przyslali:-)musialam odebrac osobiscie(paszport dla siebie).....dla mojego malego wyrabialam irlandzki i ten przyszedl dziś poczta:-)
 
Tak wlasnie :tak: tylko trzeba umowic sie troche wczesniej bo termin na zlozenie wniosku o paszport wyznaczaja za 3 lub 4 tygodnie. Ja wyrabialam dwa miesiace temu. I dodam jeszcze ze trzeba wlec ze soba dzidziusia do ambasady jesli to pierwszy paszport:baffled: A nam do domu nie przyslali, powiedzieli ze moze to odebrac jedno z rodzicow ale osobiscie

Aha, to będziemy wiedzieć, żeby zraz po porodzie się umówić i załatwić. Tylko ta wyprawa z maleństwem:baffled: jakoś mi nie pasuje, ale nic jak trzeba to trzeba.
 
Jak ja dzwonilam do konsulatu pod koniec lutego to mialam date na 16kwietnia.Potem dzwonilam 15kwietnia ze jednak nie przyjedziemy powiedzialam ze meza nie ma(takie male klamstewko)towyznaczala mi date na 28czerwca:szok:
 
Dziewczyny znacie może jakąś fryzjerke która przyjmuje w domu bo ja zawsze chodze na Douhiske ale nie odbieraja tel..? Wiem że własciecielka szla na macierzynski może maja inny tel? Dzieki za pomoc
 
reklama
witam

Moja Sijka jest przedszkolakiem , bardzo jej sie w przedszkolu chodzi tlyko na 3 h ale zawsze cos...

Ale mam do Was pytanie !!!!
Jak to jest z ta szkola ?? od kiedy dzieci tu chodza do szkoly , bo ronie slyszalam opowiesci...

Jelsi moja córka ma ur. w listopadzie i w tym roku skonczy 4 lata to chyba do szkoly od wrzesnia jej nie przyjma ??? prawda?????
dopiero chyba za rok ??? czy za dwa?

przeprszam ze nic nie komentuje ale brak dzis czasu jakos sie nie moge zorganizowac...

Ramo mala do przedszkola , potem byla u mnie Joannn z forum:-) Bradzo fajna z niej dziewczyna, chyba zagadalam ja:-D brzuszek ma rewelacyjny... no i ma piekne błekitne oczy...:zawstydzona/y:

i dzis nawet nie mam obiadu (do tylu jestem bardz) wiec zmykam do kuchni...:cool2:
 
Do góry