reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Moniczko 100 lat dla Meżulka
113.gif
113.gif
113.gif


Anita Moja córka od 2 m-cy jest w nocy bez pamersa, wczesniej kupowalam te maty z pampersa a teraz mam zwykla cerate bo 7 mat czasem z 2 dni szlo, a te maty troszke kosztuja(nie zebym na tym oszczedzala) ale napewno cerata jest lepsza. Jest tak ze od tygodnia mamy sucho:-) ale pije tlyko do 19 , potem przed snem ok. 20:30 siku, potem ok. 23 siku i czasem ok. 2 w nocy i jest sucho. Najwazniejsze jest to ze jak sie wysadza dziecko to zeby ono sie obudzilo , bo moja przez pierwsze 3 tygodnie lunatykowala:-) nie budzila sie do konca i nie pamitala czy sikala...
Zycze powodzenia i przedewszystkim Cierpliowsci...
Ja to i tak w nocy z 10 razy na siku wstaje wiec i do niej idze, ale wiem co to nie wyspanie:-(
 
reklama
No to 14 na placu zabaw?

Moniadan Sto Lat dla ukochanego:tak::tak::tak:

A wiecie,ze mój jeszcze z pampersem w nocy :zawstydzona/y: Nie chce mi się narazie za niego brac :baffled::sorry2:
A pozatym on musi miec butelkę wody koło łóżka jak idzie spac :baffled:
 
Sofik:-)Też używam tych mat z pampersa i tez uwazam,ze są za drogie troszke,ale do wylotu do Polski ,bo wtedy sobie kupie tez cerate,z moim małym to jest róznie z tym obudzeniem w nocy czasem jest nieswiadomy,a czasem normalnie sam się załatwi.Masz racje cierpliwości potrzeba:-):-)
Ja jeszcze mam jeden problem z moim gzubem nie chce JEŚĆ:-(pod tym wzgledęm to czasami trace cierpliwosć:wściekła/y:
 
:-(Boje się tez wylotu do Polski,panuje tam nadal grypa,a moj mały prawie za kazdym razem,coś złapie jak jesteśmy w PL;-)A na dodatek dziś sie dowiedziałam,ze moja kumpelka ze swoim 4 miesiecznym synkiem snalazła się w szpitalu bo ma ZAPALENIE OSKRZELI:-:)-(
 
Właśnie siedze na stronie Ryanair bo musze leciec sama do Polski 2 marca .I szlak mnie trafia,że musze leciec tymi liniami.
Nosz ,żeby za bagaż dodatkowo 30 euro płacic.Ale się na przeklinam.Przecież bagaż powinien byc w cenie biletu,co nie? :wściekła/y:
A wiecie moze jakie inne linie latają do Poznania z Dublina?
Aha a jak już kupujecie bilety z Ryanair to polecam robic to w nocy.Czasem po 1 w nocy są mega wielkie obniżki.Np.w dzień kiedyś bilety kosztowały około 100 euro a ja w nocy kupiłam za 1 centa :-D
Teraz też sobie poczekam do nocki,może a nóż się uda :dry:
 
:-)Hejka dziewczyny
Ja dzis powiekszam grono nie wyspanych forumowiczek. No ale coz synus moj nie moze czekac i trzeba bylo podniesc 4litery:-(
Co do spotkania to 14 kolo katedry mnie pasuje. Teraz tylko moge powiedziec do zobaczenia mamuski:-):-):-)

Joanna witaj wsrod nas;-) Fajnie ze ci sie u NAS podoba.

Ja lece do PL w srode i musze przyznac ze przeraz mnie to zimno i wirusy. Dobrze ze lece sama bez dziecka przymanjmniej nie bede sie zamartwiac zeby nie zlapal czegos. Mam tylko nadzieje ze nie bedzie klopotow z lotem.
 
Uwielbiam zadupia straszne :) My tez kiedys latali do Poznania - ale dalszy etap jazdy juz w przeciwna strone - 120 km od Poznania ale w strone Torunia.,..Nawet nie wiem czy jeszcze cos lata do Poznania... a czytalam gdzies ze nawet to chca zlikwidowac... chyba na onecie bylo napisane.. ale moze sie pomylili... My teraz najczesciej do Bydgoszczy latamy...


Spojrzalam na mape a w wlkp. sa az 3 Wielenie ...
A to jest ten w powiecie Wolsztynskim?? Znalam kiedys kilka osob z Wolszyna :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry