reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Jeśli już to chciałabym by było to raczej spotkanie na neutralnym terenie.
Chodzi o to,że moje dwa urwisy mogą nabroic w czyimś domku.Może jak będzie ładna pogoda to jakiś park,lub ewentualnie sala zabaw jak bedą jakieś dzieci :sorry2:

hahaha...spoko Anineczka Twoje chlopaki sa super dopoki ktos nie ma w domu dwoch kotow!:-D

Ja jestem dyspozycyjna, moje dziecko, czy chce czy nie porusza sie wszedzie ze mna i nie placze (przynajmniej ja nie slysze) wiec luuzzzzzz:-) Tylko Moniadan nie wydziwiaj z tym Oranmore bo ja to chyba chulajnoga tam pojade:-D

Dziewczyny normalnie te zdjecia paczkow mnie totalnie powalily!! Slinotoku dostalam....ja zadnego nie zjadlam dzis i pracowalam do 21.30....a ruch byl straszny:dry: Jutro ostatni dzien i weekenddddd:-):-):-):-)

Wiec ja jestem chetna na spotkanie..fajnie by bylo...poporownujemy sobie brzuchy..hahaha (te, ktore je maja):-)
 
reklama
Dzis bylo ladnie i podobno jutro tez ma tak byc. Wiec jesli pogada by dopisala takze w sobote to bylabym za spotkaniem na powietrzu. Dobrze by nam wszystkim to zrobilo:happy:
Moze byc plac zabaw kolo katedry badz na Salthil. Chyba ze macie inne propozycje
 
Witam:-)
Przeczytałam właśnie około kilkudziesięciu stron Waszego forum :szok: tak mnie wciągnęło.. Czytałam w necie już niejedno forum ale to jedynie mnie tak zainteresowało bo widzę, że konkretne z Was babki:tak: Wasze porady się wzajemnie uzupełniają a nie zaprzeczają - jak to zwykle czytam na innych stronach..że potem człowiek głupieje..
Lecę do Polski za miesiąc ale już z Waszą pomocą zrobiłam listę zakupów. Lecę też Ryanairem i póki co nie zawiodłam się na tych liniach oprócz delikatnych spóźnień. Liczę, że ta linia lotnicza jednak nadal będzie funkcjonować pomiędzy Irlandią a Polską bo jest jak widzę najtańsza:-) Jak na razie zauważyłam, że nie ma żadnych lotów od kwietnia na trasie Katowice-Shannon..:nerd:
Pozdrawiam Was serdecznie
Super, że jesteście:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
siemanko laski

Joannn ..witak wsrod NAs ;-)

Laski ja chetna co do spotkania..ale zalezy tez jak bede se czula..:baffled: sobota mi pasuje o moj w nocy leci juz do Pl posmigac na nartach wiec ede spragniona towarzystwa...chocazby takego aby ktos blisko byl abym byla spokojna..heheh

ja niestety samochod mam ale nie mamprawka wiec nie mobilna jestem..wrr...
jak bedzie pogoda to pisze sie na plac zabaw kolo katedry.. chociaz fajniebyloby spotkac sie w bussy bee .. bo do monkey business ciezko bedzie mi dotrzec ..a dziewczyn mobilnych z moich stron malo..;-) nawet jakby chcialy zabrac te niemobilne to nie wiem jak sie pomiescimy chociaz jak lcze jest ich jak narazie 3 wiec moga zabrac 3 mamusie z dziecmi jesli chialyby ..heheh;-):sorry:
 
Witam sie i Ja!!! nie wyspana, maly tak sie ruszal krecil a na dole czulam potworny bol, Myslam ze bede musiala jechac do szpitala, nie moglam sie wogole przekrecic na boki ruszyc noga. Dopiero jak rozchodzilam to maly chyba sie ulula i poszedl spac i ok. 4 w nocy zasnelam.

Ja tez bym sie chcetnie z Wami spotkala ale za daleko szkoda bardzo ..........
Joanno Wiatm Cie !!!!!!!!!!!!!!!!
Super wkoncu ktos z mojej okolicy:-):-):-):-)

Didi ale bym sobie posmigala na nartach , fajnien ma Twoj M;-)
A co do wieku to twoj wiek nie jest taki zly:tak:

Ale mnie dzis wzielo na krakowaska z chrznem:baffled: chrzan taki ostry ale ja nie dam sie:rofl2:

Dobrze ze juz piatek , ma wolny weeknd musimy posprztac razem przygotowac mieszkanko bo za TYDZIEN przyjezdza moj tato, pozatym mnie nosi i ciagle bym cos robila a nie wolno mi , tylko na siedzaco a co ja moge zrobic na siedzaca , zlozyc pranie :(
 
Ostatnia edycja:
Witam ;-)
Ja też nie wystapana,ale mnie nikt nie kopał :-D;-)
Joannn witaj :tak:
Cieszę się,że Ci się tutaj podoba :-)

Co do spotkania,mówię ja się dostosuje.Tylko fajnie będzie jak ustalimy coś dzisiaj bo jadę do kuzynki i chciałabym ja powiadomic o której zawitam do niej.No i jeszcze wieczorem mamy imprezke.
A co się dzieje z Magdaleną?
Bo ona pewnie też chciałaby się spotkac :tak:

Sofik współczuję,no ale takie są końcówki ciąży.Chciałoby juz sie urodzic :-D
 
Hej dziewczyny :-)Należe dzis do dziewczyn niewyspanych:-(Moj syn oducza sie noszenia pieluchy w nocy marnie mu to wychodzi:-(Kilka razy musiałam mu przebrać łożko no i jego:blink:
Co do spotkania to ja na tą chwile sie nadal pisze,moze dobrym miejscem byłoby to koło Tesco?
POZDRAWIAM
 
reklama
Witam!
Forum sie rozwija, coraz wiecej mamusiek dolacza :-)

ja osobicie tez wole plac zabaw, zaproponowalam Oranmore, bo to jedna z fajnych sal zabaw dla dzieci,no ale dla mamusiek bez dzieci to troche nie za bardzo poza tym, osobicie uwazam ze w weekend za duzo tam ludzi

Takze plac zabaw, kolo katedry, proponuje godzine 14, bo jeszcze sloneczko moze bedzie, Kamcia do nas dolaczy po pracy, co wy na to?

Ja sie dzis wyspalam, M z Erykiem gdzies znikneli na cala noc (czyt. nic nie slyszalam, nic nie widzialam) a dzis moj M ma urodzinki, okragla cyfra i szykuje sie imprezka :-)
 
Do góry