reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Ciao dziewczynki:-)

Strasznie dzisiaj spiacy dzien....wy tez tak mialyscie? Normalnie myslalam, ze zasne i padne na kase w sklepie...Smieja sie ze mnie, ze wszedzie kolomnie pachnie ryzowym pieczywkiem, ktore namietnie wpierniczam spod kasy:-D
I apropo jedzenia chcialam polecic wam takie jakby paluszki z mozzarelli w panierce, ktore mozna sobie w piekarniku zrobic. Sa pyyszzznneee..wlasnie je pochlaniam. Do kupienia w Aldim. :tak::-)
 
Fotki śliczniusie :tak::tak:
A gdzie robiłaś i za ile?

Robilam w Medicusie u pani Moniki, koszt to 150e zdjec dostalismy chyba ze 30 i do tego filmik 30min. wrazenia super, tylko ze juz odwrocil sie glowka w dol i bardzo ciezko bylo go sfotografowac.
Najbardziej zadowolony byl tatus bo tylko na jego glos maluszek reagowal, niesamowite wrazenia.:-)

Sofik - popraw mnie jesli sie myle ale fotka moze byc tylko 3D, to filmiki sa 4D, przynajmniej ja tak do tej pory to rozumialam.
 
Ostatnia edycja:
Robilam w Medicusie u pani Moniki, koszt to 150e zdjec dostalismy chyba ze 30 i do tego filmik 30min. wrazenia super, tylko ze juz odwrocil sie glowka w dol i bardzo ciezko bylo go sfotografowac.
Najbardziej zadowolony byl tatus bo tylko na jego glos maluszek reagowal, niesamowite wrazenia.:-)

Sofik - popraw mnie jesli sie myle ale fotka moze byc tylko 3D, to filmiki sa 4D, przynajmniej ja tak do tej pory to rozumialam.

nie wiem czy widzialas zdjecie mojego USG to bylo z 4d i twoje fotkeczki sa takie same, no ale moze mi sie tylko zdaje...
Ale ja wiem ze moja fotka jest z 4d, owszem filmik jest w 4d;-)

sprawdzilam i jesli dobrze mysle to zdjecia z USG 3 d sa czarne-biale, a z 4d sa czarno -pomaranczowe

tu taj widac roznice: http://images.google.pl/images?gbv=2&hl=pl&q=zdjecia+3d+usg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Że tak się wtrącę, fotka może by 3d, 4d to filmik :) Zdjęcia czarno białe są na wydrukach, natomiast pomarańczowo-czarne w realnym obrazie, bądź nagrane na jakiś nośnik.

Ja też dzisiaj zasypiałam w pracy... Mało spałam w nocy, najpierw siedziałam bez sensu przy komputerze, potem Młody się obudził. Nie wiem co w moje Dziecko wstąpiło :-) Odkąd sam wstaje na nóżki, nie ma mowy o tym, że kładę Go spac, a On po prostu zasypia. Czasami 2 godziny z Nim walczę. Tak trzęsie łóżeczkiem, że mam wrażenie, że je zaraz rozwali :szok:Wcześniej nie było takich problemów, od maleńkiego ładnie zasypiał w łóżeczku.
Aaa, pochwalę się-w końcu mamy pierwszego ząbka :)
Chyba już drugi wychodzi, ale Młody nie pozwala sobie sprawdzic.
 
Ostatnia edycja:
Do góry