reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

HEllo...witam wieczorowo...Wyglada na to ze kolejny Polak w Irlandii sie pojawil :D Znalazlam taki fajny post na lutowkach :D
Witam:-) Na razie tylko na chwilkę, bo mam sporo do zrobienia dzisiaj:-p

04.02.2009 o 00:12 urodził się nasz drugi Synek (imię podam jutro, bo jeszcze trwa dyskusja):-) Waga 3.25kg, wzrost 52.5cm:tak: Poród opiszę wolniejszą chwilą - może jutro:sorry2: W każdym razie nie spodziewałam się, że może być tak szybko:-p Na samej porodówce leżałam 20min, bo miejsc nie mieli i czekałam na swoją kolej na patologii;-)
Czuję się bardzo dobrze i mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej:tak:

Miłego popołudnia:happy:
WolfiA - ogromne gratulacje
 
reklama
misia jadlam te "paleczki" , sa pycha, ale ja je smaze. Poza tym kazdy smazony ser lubie, a najbardziej smauje jak sobie sama kupisz taki ser i zapanierujesz. Takie bardziej....domowe :-)

magda aale ci suuuuuuuuuuuuuper!Masz rodzicow tutaj!I wspolne obiadki i ma kto przypilnowac ci synka no suuuuuuper. Zazdroszcze.
 
Larcia- ja tez kazdy uwielbiam. A najbardziej taki prosto z Czech- syr smazony....mozna zjesc w karczmie na Salthill:-)

Ale...poniewaz stwierdzilam. ze smazone w sumie niezdrowe, to zrobilam tym razem w piekarniku i tez byly pyszne. Ja uwielbiam sobie sama panierowac camembert ale...teraz w ciazy nie moge go jesc dlatego wybralam ta mozzarelle:-)

Wolfia- gratulacje serdeczne!!!
 
reklama
Do góry