reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

U nas Antek zaczął sam spac na samym materacu z single bed.Miał wtedy 1,5 roku.Miał nisko do podłogi tak więc upadki nie były bolesne,zresztą jak spadł na dywanik to może ze 2 razy się zdarzyło.Później materac wrócił na swoje miejce,czyli na łóżko a my tylko dokupiliśmy mu boczne zabezpieczenia
49-3753701A70UC504470M.jpg


I tak śpi do tej pory.

Kamcia czekam na zdjęcia ;-):-)
 
reklama
My za miesiąc chcemy przenieść Vickiego na normalnego singla z barierką - dokładnie taka opcja jaką zaprezentowała anineczka;-) Od jakiegoś czasu i tak już sobie sam wyjmuje szczebelki z łóżeczka i wychodzi, więc nie widzę różnicy:-p Dzisiaj w nocy np. zszedł po schodach na dół i szukał mnie w kuchni. Nawet nie słyszałam jak schodził tylko dopiero jak wołał "mama... mama...":szok: Pierwszy raz mi się to zdarzyło:sorry2: Ciekawa jestem jak zareaguje na duże łóżko:confused: Ale nie ma innego wyjścia, bo musi oddać swoje dotychczasowe wyrko dla Następnika:-D
 
A i zapomniałam jeszcze zapytać, kiedy dekorujecie dom na Halloween:confused: W ten weekend czy później? Kupiłam kilka naklejek na okna i zastanawiam się, kiedy je przykleić? U sąsiadów na razie pusto:-p
 
a na Halloween nie dekoruje domu.Wole polski sposob na spedzanie Wszystkich Swietych.

Ja byłam tak nastawiona w zeszłym roku. Nie potrafiłam pogodzić dwóch zupełnie odmiennych zwyczajów:sorry2:. Przez to jednak, że nie ma mnie w PL na Wszystkich Świętych to staram się dostosować do tego, co jest tutaj. Za to wieczorem już wolniejszą chwilą siadam i wspominam bliskich mi Zmarłych. Nie przeszkadza mi to, że dzieciaki biegają poprzebierane i zbierają słodycze. Dla mnie to tylko tyle, bo sama w tym nie uczestniczę, poza paroma naklejkami z wzorem dyni na szybie w oknie;-)
 
ja jestem za halloween. W polsce mowa jest zupelnie o czym innym. A ze skoro mieszkamy tu, to tez sie "pobawimy". Dom przybieramy w przyszlym tygodniu, Amanda stroj czarownicy juz ma zakupiony,zapasy cukierkow zrobione :-D
 
Ja tez lubie Hallowen,to takie wesołe i tyle radości dla dzieci.
Antkowi rok temu kupiłam strój dyni ,ale za cholerke się nie chciał przebrac :-D:-D
A teraz mamy podwóją okazje do świętowania bo Mateuszek urodził sie w Hallowen i mamy hallowenowego boya :-D
Zazdroszcze Wam niezmiernie :rofl2:
 
My tez lubimy Hallowin Julcia w tamtym roku choc mała nazbierała troche słodyczy.My pukalśmy a ona puszczala buziaka i dostawała slodycze bardzo sie cieszyla:tak:!Moim zdaniem to świeto dla dzieci to fajna sprawa.
 
reklama
Do góry