reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
OLIWIERKU 100 LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magdalena raczej jakiegos super wyboru w basenach tu niema, ale my chodzimy na ten na salthill. nam sie podoba... no ale sama musisz ocenic czy nie bedzie tam Twojemu maluszkowi za zimno...
 
Witajcie ponownie,
mam znow do Was zapytanie, czy orientujecie sie czy bedac na zasilku dla bezrobotnych i zachodzac w tym czasie w ciaze bedzie przyslugiwal mi macierzynski? Pracuje tutaj prawie 3 lata, bez zadnych przerw, takze skladki wstecz mam oplacone, zostalam wczoraj poinformowana o zwolnieniu a w planach mialam niedlugo zaciazyc. :baffled: jest mi niewesolo w tej sytuacji :-:)-:)-(

pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Witajcie ponownie,
mam znow do Was zapytanie, czy orientujecie sie czy bedac na zasilku dla bezrobotnych i zachodzac w tym czasie w ciaze bedzie przyslugiwal mi macierzynski? Pracuje tutaj prawie 3 lata, bez zadnych przerw, takze skladki wstecz mam oplacone, zostalam wczoraj poinformowana o zwolnieniu a w planach mialam niedlugo zaciazyc. :baffled: jest mi niewesolo w tej sytuacji :-:)-:)-(

pozdrawiam wszystkie mamusie



Niestety nie, musisz być zatrudniona idąc na macierzyński.
Urlop macierzyński-Information from CitizensInformation.ie
DSFA Publications Maternity Benefit - SW 11


Dużo zdrówka i słodyczy dla Oliwierka!!!!
 
Witajcie po 2 tygodniowej nieobecnosci!
Wrocilismy wczoraj z Polski, bylo fajnie, czas zlecial jak mrugniecie oka. Smutno bylo sie znow zegnac, teraz staram sie na nowo wprawic w tutejsza codziennosc. Ale coz, wszystko co dobre szybko sie konczy.Urzadzilismy tam Amandzie roczek(skonczyla wczoraj), nie moge uwierzyc, ze tak szybko to minelo. Moja dzidzia zmienila sie w dziewczynke.
Pozdrowionka
 
Dzień dobry :-)
Witaj Larcia:-)

Samych uśmiechów i słodkości dla Amandy z okazji roczku :-):-):-)...

Jejku, jak ten czas leci, pamietam jak niedawno jeszcze na Twoim suwaczku były 4 miesiace :szok:...

A my dzisiaj na basen śmigamy, ten na Salthill. Zobaczymy jak Młodemu się będzie podobało, oczywiście wkleję potem fotki :-)
 
Witam

Larcia Helloł.
Sto Latek dla Amandy
:-):-)
Dostałas decyzje co do MC?
Bo ja dzisiaj dostałam pozytywną :laugh2: W szoku jestem bo nigdy się nie kwalifikowaliśmy:no:
W przyszłym tygodniu założe sobie implanta na ta karte.Zaoszczędze jakieś 400 euro :sorry2::rofl2:
Ale nie uwzględnili w niej Matta :szok::dry:
Mamy na naszą trójke ale co z najmłodszym?
Mąż o 14 do nich zadzwoni.

Magdalena
ja chodziłam do Tuam na basen,bardzo fajny,nie za duży i nie ma tłumów.Jakieś jacuzzi tam jest i basen dla mniejszych dzieci.Ale ostatnio się coś spaliło tam i niewiem czy dalej otwarty.

julia zapomniałam się zapytać :zawstydzona/y:
Jak mąż wróci z pracy to zadzwonimy do tej koleżanki.Odrazu zapytam się o moje zeby co się leczy na MC :sorry2:
 
Witam
wszystkiego najlepszego dla Oliwiera oraz Amandy
Witaj Larcia
magdalena81 jaki ten Franio juz duży i taki fajny, mam nadzieję, że niedługo już zobacze mojego Filipka:laugh2:
anineczka pisze:
Jak mąż wróci z pracy to zadzwonimy do tej koleżanki.Odrazu zapytam się o moje zeby co się leczy na MC
to fajnie, jestem również zainteresowana tą sprawą bo też mam MC
W przyszłym tygodniu założe sobie implanta na ta karte
to na medical można robić implanty:confused::confused::confused:
Pozdrawiam
 
reklama
No to basenu na Salthill dla małych dzieciaczków nie polecam:baffled:...
Woda zimna, wieje, brrrrrrr........ Franek Bidulek płakał, było ok, jak Go ręcznikiem miałam okrytego i tylko stópki w wodzie miał.
Są jeszcze jakieś baseny w Galway???
U mnie w Claregalway jest, ale muszę wykupić karnet zeby chodzić (na rok:baffled:). A znam swój słomiany zapał, bo już raz miałam karnet na basen i siłownię...
Sprawdzę zaraz w necie ten basen w Tuam. Anineczka, a był tam brodzik dla Maluszków???
 
Do góry