reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

biola pewnie ,że będe zaglądała.A i też nie wykluczam,ze nie wróce tutaj.Zobaczymy jak sobie poradze z tęsknotą za mężem ;-)
Zresztą w styczniu przylece tutaj z młodym na szczepienie.
No i będe częstym gościem u męża a on u mnie.
Życze powodzenia z szukaniem pracy :tak:

Dzwoniliśmy do Child Benefit Section.
ChB moge przenieść na mężą,wtedy żadnych kontrol nie będe miała tylko on.
Raz w roku ChB będzie wysyłał kwestionariusze sprawdzające czy matka dalej przebywa na Zielonej Wyspie.Mówie tu już o Was dziewczynki.
Tak więc ważne jest,żeby oni mieli aktualny Wasz adres:tak::tak::tak:


quki no ja jestem fryzjerką,ale jak widać nie praktykującą już od roku :rofl2:
Ale do mnie i tak za daleko macie.
A w Dublinie nie znam dobrych fryzjerów :no:
Powodzenia w szukaniu pracy :tak:
 
reklama
Witam
A ja jestem zajeta ostatnio bo pilnuje 9 mies dziewczynki kilka godz dziennie i musze powiedziec że Oli jest troche zazdrosny i czasem sie przekrzykuja ale ogólnie przytula ja daje swoje zabawki najfajniej jest jak ich karmie na raz :) Ciezej mi jest ale nie jest żle przynajmniej wiem jak to jest miec 2 dzieci i podziwiam te ktore maja wiecej:)Ale zawsze to jakis zaoszczedzony grosz:)
Co wy porabiacie w takie piekne letnie dni:))?

Mam nadzieje ze mój mały pójdzie do tej szkoły jak podrosnie:)

pozdro
 
Co tutaj tak cicho???

W nocy wróciliśmy do Irlandii i jakież miłe zaskoczenie- słonko przez cały dzień :-)...
Franio waży 7 kg i urósł 14 cm:szok: czyli ma teraz 67 :-).
Mama też urosła:baffled:. Powinnam zmienić suwaczek, bo zostało mi więcej kg do zrzucenia, ale nie będę się dołowała i nie wchodzę na wagę...
Dobranoc Mamuśki:-)
 
Zalicyliśmy powrót do szkoły - bosko... Nowa pani okazała się bardzo sympatyczna, Kaj się cieszy.
Ja się ledwo toczę, zaczynają mi się skurcze.

Magdalena - dobrze, że Franio rośnie:)

Anineczka - no widzisz, tak jak myślałam z tym ChB. Pewnie masz teraz pełne ręce roboty.
 
Anaklim- myslalam, ze ty juz, bo tak dlugo sie nie odzywalas.
U nas tez pierwszy dzien szkoly za nami, moja dopiero zaczyna junior infant. Ja biedna nie spalam z nerwow, a ona tylko pomachala w drzwiach i juz jej nie bylo. Slyszalam tylko jej donosne Hallo, gdy witala sie z kolezankami z przedszkola. Ah, zeby tak chetnie szla codziennie...
 
A mąż jeszcze dzwonił w sprawie zmiany osoby na którą jest ChB.
Trzeba napisać list dlaczego się zmienia osoba,na jak długo wyjeżdzam i list z pracy męża,że zarabia i w najbliższym czasie będzie zarabiał kasiorke.List się pisze odręcznie.
No i podać PPS-y.
Dziś będziemy pisać ten list.

Wiesz...ja już mam łeb kwadratowy.:baffled:
W sume na wyjazd wpadłam ja i mąż sie zgodził,ale widze,że on wcale nie myśli o powrocie do Polski.
On cały czas ma nadzieje,że troche odłoży kasy i ściągnie nas znowu do Irlandii.
Coś on bardzo nie może się pożegnac z tą krainą.
A ja przez niego mam mętlik w głowie.Cały czas mi miesza :angry:
Przyjade pod warunkiem,że zacznie cos robić ,może odłożymy na tyle by mieć na 3% Affordable House :dry:
No niewiem.Nie chce już wynajmować chaty.
No i w związku z tym niewiem co mam spakować.Bo jak mam wrócić to nie opłaca mi się brać wszystkiego :baffled::no::wściekła/y:
I bądz tu mądry :sorry2:

Magdalena Witaj.
Franio ma faktycznie pokaźną wage :-):-)
Babcie i dziadkowie pewnie szczęśliwi,ze zobaczyli wnuka.
 
hej dziewczyny a my sie szykujemy do pl jutro wyjezdzamy i jak zawsze problem co wziasc ze soba zeby pogoda dopisala:sorry2:bo tej irl to juz mam dosyc:-D
Anineczka milego pobytu w pl i wracaj jak najszybciej do nas :-)
 
Hej dziewczyny
My za 9 dni lecimy do Polski i ostatnio wszystko sie kreci wokol tego. Glownym powodem wizyty jest wesele w rodzinie, na ktore sie juz cieszymy :-)

Anineczka wspolczuje tego metliku w glowie. Powiem ci szczerze, ze jestem nawet troche w szoku. Pamietam ze jak zaczelam pisac na tym forum jakis czas temu Twoje nastroje i nastawienie bylo zupelnie inne. Do tego mocno krytykowalas kazda, ktora napisala zle slowo o Irlandii...A tu taka zmiana, wiec naprawde musialo ci cos dac popalic. Zycze z calego serca aby wszystko sie dobrze ulozylo.
 
reklama
Do góry