reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Biola, Salome - moje wrześniowe dziewczyny piszą, że w polsce ma być bardzo ciepły wrzesień:) To może nie za dużo ciepłych ciuchów????

Pati77 - super!!!! Mam nadzieję, że Twojej małej tak zostanie. Kaj w seniorach, patrzył na mnie jak na nienormalną jak go pytałam czy aby na pewno wszystko ok???? Ja jeszcze się nie rozpakowałam, ale mam już dość... końcówka,buuuu....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Franio się wita :-)

misio.jpg

misio1.jpg

misio2-1.jpg



Celka, Anaklim, Wy już na końcóweczce:-):szok:... Szok, jak to zleciało szybko.

Pytanie do Mam z Galway i okolic-jaki basen polecacie na wypad z 3miesięcznym brzdącem??? Nie chodzi mi o zajecia dla dzieci, tylko żeby sobie taki rodzinny wypad zrobić.
 
Cieply wrzesien w Polsce? Super :-):-)

Anineczko dlaczego nie zacytowalas calej mojej wypowiedzi? Pisalam tam naprawde szczerze, ze dobrze wam zycze... tego byscie jak my wszystkie znalezli miejsce na ziemi.. ja akurat rozumiem co znaczy gdy czlowiekowi jest ciezko i niewie co dalej,

Sliczny Franio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
HEJ.Dziewczyny ja z innego tematu mam pytanie.Bylam dzis u dentysty wyrwala mi zeba:-(i chcialabym wiedziec czy ktoras z was wyrywala tu i wstawiala sobie sztucznego(mam karte medyczna)wiec chodzi mi o to czy ona obejmuje i czy roba takie cos tutaj.....Pozdrawiam
 
Witam ja chciałam powiedzić że wznowione sa spotkania u nas w comunity centre dzis bylismy w bibliotece z dziecmi i było super:)
A teraz przygotowywuje sie do urodzinowej imprezy Oliviera nie moge uwierzyc ze masz juz 2 latka:))

Pozdro
 
Kamcia ja też nie moge w to uwierzyć :szok::-D:-D
A pamiętam jak był w brzuszku :rofl2:
Oliwierku Sto Lat

Julia mogłaś zapytać dentystki.
Wiem,że dentysci mają podzielone usługi na MC1 i Mc2
mam koleżanke dentystke,wieczorem się dowiem;-)
 
reklama
Do góry