reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Paulineczka moje gratulacje. Spotkalo Cie najwieksze szczescie w zyciu. Duzo zdrowka dla Ciebie i synusia! Porod zawsze wydaje sie straszny, ale z biegiem czasu (kiedy sie wykurujesz i dojdziesz do siebie) bedziesz milo wspominac ten moment :)
 
reklama
Paulineczka, moje GRATULACJE!!!!! ja caly czas bez zmian:sorry2: chociaz po twoim poscie to moze sie i ciesze ze jeszcze nie!!! nastraszylas mnie strasznie mam nadzieje, ze u mnie nie bedzie tak zle:baffled:

Dziewczyny chcialam was o cos spytac jak wiecie ja jako takich objawow nie mam i czuje sie ok zadnych skurczy ani nic, ale od wczoraj mam hemoroida i strasznie boli slyszalam ze ma sie je ale po porodzie a nie przed:szok: pytalam mamy i ona twierdzi ze to wynik tego ze glowka pewnie sie juz obnizyla, a co wy myslicie ???strasznie to bolesne:sorry2:
 
paulineczka gratulacje!!!!

larcia na basen tylko same te majteczki nie boj sie bedzie fajnie a na spotkania to nawet przychodzi mamusia z 3 mies dzieckiem tu chodzi o samo wyjscie z domu i porozmawianie z innymi mamami :)

didi czekamy na ciebie:))))

juz po urodzinach byłao super ale na drugi dzien czyli dzis na 7 do pracy i wiadomo dzien matki busy jak cholera wiec teraz jestem padnieta i zaraz zmykam do wyrka.
pozdrawiam
 
SZCZERZE GEATULUJE PAULINECZKA!!!!!!!!!!

Dużo zdrówka dla Ciebie i Michasia.

Napisz co i jak z tym porodem, bo jestem bardzo ciekawa. Trzymajcie się cieplutko:-):-):-)
 
emeraldaw 3 trymestrze ciąży mogą pojawić się hemoroidy, czyli powiększone i wypełnione krwią naczynia krwionośne w odbytnicy. Tak jak żylaki na nogach są rezultatem ucisku macicy na duże naczynia krwionośne, mogą być też skutkiem zaparć.
- stosuj dietę bogatą w błonnik,
- jedz dużo świeżych owoców i warzyw
- dużo pij,
- unikaj stresów,
- dbaj o regularne wypróżnienia,
- regularnie ćwicz, albo więcej się ruszaj
 
Paulineczka gratuluje!!!!

Ale pogoda brrrr i jeszcze grzejnik kolejny wysiadl w salonie KOSZMAR
Mam dosc tej chalupy, wszystko zaczyna sie tu psuc, cos nam sie szykuje przeprowadzka bo Landlord fajny ale chalupa sie sypie no i miesiac minal odkad nam lokatorzy zglosili ze grzejnik nie dziala u nich i poki co bylo trzech chydraulikow i dalej nie dziala a teraz kolejny przestal dzialac. Gdyby nie elektryczny grzejnik to bysmy zamarzli.

Czy ktoras z was mieszka w Birr albo Roscrea?
 
Witam po weekendzie
Paulineczka GRATULACJE!!!! NAPISZ Coś więcej jak znajdziesz czas

Aniay współczucie z tym grzejnikiem, dzis padał śniego rano, marze o ciepłym sloneczku...

Dziewczyny, to jak się jutro spotykamy? 10:20 koło kościoła?
Ania idziesz jutro do biblioteki? To może przyjdziesz po mnie i pójdziemy razem?
 
aniay moj kolrga mieszka w roscrea a cos sie stalo?

monia spotkamy sie o 10.20 pod kosciołem.

no snieg padal ale juz slonce wychodzi:)
 
reklama
Hej dziewczyny ja dalej w dwupaku:sorry2:
NataK dzieki za odpowiedz;-)

U mnie dzis za oknem zima snieg sypie ze ho ho normalnie bialutko, tylko ze nie jest zimno takze podejrzewam ze zaraz chlapa sie zrobi, ale i tak milo popatrzec :-) pozdr
 
Do góry