reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
a ja chcialam sie popchwalic ze 20 maja urodzilam core!!w dublinie,w coomb hosp. i opieka byla suuuuper! a corka rosnie jak na drozdzach.
 
Czesc dziewczyny,podczyttywalam Was co powien czas a teraz postanowilam sie przyłączyc:-)
magdziorek koper w irl wystepuje pod nazwa fennel,herbatke do zaparzania znajdziesz w kazdym sklepie ze zdrowa zywnoscia,prawdopodobnie rowniez w dunnes stores czy tesco..dawkowanie to pol szkalnki 2 razy dziennie-dziala baaaaardzo mlekopednie i trzeba uwazac,bo mozesz miec problem z nawalem pokarmu:)....sama sprawdzilam..Malo piszesz o dolegliwosciach maluszka..na wlasna reke lepiej nie stosowac farmaceuykow..jezeli nie jestes pewna ze to kolka,bo moga to byc zwykle zaparcia...musztardowy kolor kupki jest calkowicie normalny..podam Ci moj numer gg 4686041,jak napiszesz to postaram sie pomoc:)
Pozdrowienia
 
nato gratuluje coreczki:-)

ja rodzilam 24.04 w rotundzie w dublinie tez bylo fajnie, mily personel, zlego slowa nie powiem :-)

na szczescie znalazlam fenel:-) i bedziemy czekac na rezultaty bo stosuje dopiero od dzisiaj. z malym juz troszke lepiej od wczoraj nie mial kolki, ale to moze dlatego ze spedzilismy mnustwo czasu na swierzym powietrzu, no i odrzucilam chleb pelnoziarnisty, bo wg irlandzikiej diety powinnam jesc ziarna, ale to chyba one zaszkodzily kamilkowi :-(

marta dziekuje za pomoc i czekam na gg :-)
 
Magdziorekzycze powodzenia w cyckowaniu no i lepiej stosuj sie do polskiej diety dla karmiacych a nie irlandzkiej :-D jakby co sluze rada ja juz karmie 1,5 roku i niedlugo mowie mojemu synalkowi dosc .:tak: no i jak pisalam maly mial moe 3 albo 4 razy kolke a jadlam prawie wszystko
 
nie dziekuje (zeby nie zapeszyc:-)), na razie sie ogranicze, bo nie chce zeby moj maluszek znow przezemnie sie meczyl.
pozniej powoli zaczne uromaicac.

co do karmienia to czytalam gdzies ze im dluzej, tym dziecko jest pozniej bardziej inteligetne :-)
 
Nato gratulacje!!!miło słyszec,ze jestes rowniez zadowolona z irlandzkiej opieki:-)didi ma racje..lepiej trzymac sie polskiej diety...co dla Irlandczykow lekkostrawne..dla nas moze okazac sie ,,nie do przejscia'':-)
 
reklama
Do góry