reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej dziewczyny!
Ja odnośnie kosmetyczki - Didi, ja mam koleżankę która robiła w Polsce tipsy i trochę też tutaj w Galway w salonie Koztello, a czy jest taką typową kosmetyczką to nie wiem, mogę się zapytać. W każdym razie jakby któraś z was chciała tipsy to polecam. Chociaż przy małych dzieciakach to raczej głupawy pomysł :laugh2:
 
reklama
brawo dla Oliwki :-)zuch dziewczynka :happy2: i wedlog mnie rozwija sie prawidkolo i w czasie

Michasiowa .. chodzi mi o regulacje brwi bo troszke zaroslam..a tipsow nigdy nie mialam bo zawse nosilam swoje szponki ..no ale odkad jest Al to jakos mi niewygodnie w dlugich pazurkach:dry:
 
Magdziorek..owoc kopru wloskiego :-)
Owoc Kopru wł. - Działa rozkurczowo na mięsnie gładkie przewodu pokarmowego. Pobudza wydzielanie soku żołądkowego. Hamuje rozwój drobnoustrojów w jelitach. Pobudza laktację. Działa wiatropędnie (Bobonisan, Bonimel prawoślazowo - koprowy).
 
Magdziorek..nia ma sprawy..ja karmie do dzisiaj mojego maluszka..:-D popros kogos z Pl niech przysla Tobie herbatke hippa dla karmiacych ona to dopiero pobudza laktacje ja po 3 kubkach mialam juz cyce jak kule armatnie takie twarde od mleka :D mozna wtedy wykarmic cale oddzialy dzidziusiow
 
magdziorek gdzie mieszkasz jesli jestes gdzies z okolic galway to mi zostalo jeszcze troche ziolek mlekopednych, chetnie oddam w dobre rece :)
 
didi...
chyba tak zrobie, bo mojemu glodomorkowi nie wystarcza, a nie chce go dokarmiac, przez to ma tylko zatwardzenia :-(
jeszcze raz dziekuje za rade :-)


aniau...
mieszkam nistety na drugim koncu irlandii, w kilcock to 30km od dublina, ale dziekuje za chec pomocy :-)

pozdrowienia dla wszystkich :-)
 
przy karmieniu musi byc scisla dieta w poczatkowych tygodniach i ja staram sie ja utrzymac ale kompletnie nie mam pomyslow na obiady, moze macie jakies ciekawe propozycje ??
 
reklama
Magdziorek...jedz to co jadlas w ciazy i obserwuj malenstwo..:-).mniej ostrego.malusko cytrusow albo wcale..no i ja czosnku nie mogam a tak to wszystko jadlam i jest ok..bo jak najadlam sie duuuzo mandarynek tak naszlo mnie pewnego dnia to maly dostal 1 kolk..pozniej po czosnku a 2 nastempnych razy juz nie pamietam po czym je mial :-)...ja jadlam naprawe to co kiedys i maly nie mial nic przeciwko..mowia ze dzieko przywyczajone jest do takich smakow jakie odtrzymywalo w brzuszku wiec napewno poradzisz sobie
 
Do góry