reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Joann pampki kupilam w tesco nazywaja sie huugies little swimmers.... a stroj to moja Gwiazdeczka ma pierwsza klasa jutro wkleje fotke jak niezapomne :)
Justysia - ..no i zapomniałaś...:-p
(...)
Zrobilismy malemu osobny pokoj...przechodze w zwiazku z tym kryzys...czuje jakbym go opuscila...dochodze do niego na karmienie a i tak pol nocy wpatrywalam sie w monitor od nianki zeby go widziec...zle mi z tym, ale wygodniej bo nie ma stresu w sypialni, ze sie maly obudzi przy kazym naszym ruchu czy chrapnieciu...pokoik ma slodki, taki dzieciecy. Mam tam moj bujany fotel i maly ladnie spal pierwsza noc, choc dla mnie to duzo bardziej meczace bo tak to w lozku mu cyca na wierzch i juz...ehh...musz sie z ta mysla oswoic...;-)
Dobra lece...odezwe sie later:-)
Misia - to widzę jesteś z niani zadowolona :-) ale współczuję rozstania z maluszkiem...ja bym nie dała rady..bo co się budzę to muszę zobaczyć co się dzieje u mojego słoneczka :happy:
(...) a czy wy robicie cos z siusiakami maluchow????haha ale zabrzmialo, ale wiecie o co mi chodzi....czy cos trza robic ???bo ja nie robie, bo slyszalam ze do roku czy nawet dwoch lat nie rusza sie..., a jakos nigdy lekarza nie zapytalam bo zawsze bylo ok:-)
Agusiek - mój GP powiedział by myć go tak by nie miał stulejki..czyli obciągać lekko.
(...)
co sądzicie o tym głosie:-)
Wrzuta.pl - dzem do kołyski
napisze potem kto to:-D

miłego dnia;-)
Marta - jak to Twoja siorka??? Zdolniacha z niej :tak: Robi coś w kierunku kształcenia głosu? A może czas na szansę na sukces???:confused:
Witam kobietki.
Mam troszke czasu (...):-D
Wilwia - oj to zaskoczyłaś personel szpitala :-D.. Zastanawiam się jednak czy gdybyś serio nie wzięła epiduralu to czy by nie poszło gładziej. Ja właśnie byłam nastawiona na niebranie tego znieczulania...bo nie dość, że się bałam wkłucia w kręgosłup - nie bólu - lecz tego czy się dobrze wbiją..bo kręgosłup jest jeden..a bez niego nie da się żyć.. druga sprawa to właśnie często po epiduralu spowalnia się cała akcja.. A znam kilka osób, które urodziły bez problemu dzieci z owiniętą pępowiną - więc to nie powinien być problem przy porodzie..ale ten środek może tak działa że właśnie dzidzia się wtedy cofa.. Mój też był owinięty i właśnie się cofał.. Ale mi powiedzieli, że jak vacuum nie pomoże to zrobią cc. Aż dziwne, że u Ciebie zastosowali po vaccum kleszcze..ale pewnie dlatego, że tętno spadało...:-(i nie było czasu na cc. Oj to się też nastresowałaś... Ale dobrze, że to już za nami i dzidziusie są z nami:happy::happy:
(...) Bylam u jakiegos nowego doktorka i powiem krotko - raczej moja noga tam wiecej nie postanie. To na pewno nie ten, co byl kiedys w zastepstwie. Zrobilam tylko USG, zeby podgladnac malenstwo i juz chcialam stamtad uciekac. Czulam sie mega niekomfortowo, zero profesjonalizmu i podejscia do kobiety w pierwszej ciazy!!!!!! Zapytalam o badanie przeziernosci karkowej, a on do mnie "a wie pani w ogole na czym to badanie polega?" Normalnie szok!!! Jakbym nie wiedziala, to bym nie mowila, ze chce zrobic! A jak mu odpowiedzialam, to mnie prawie ze wysmial, ze nie mam racji :angry: (choc wiedzialam o czym mowie!) :baffled: Mial mi zmierzyc cisnienie i zapomnial...
Oto moje wrazenia :-(
Plecy mnie troche puscily, wygrzalam sie w nocy, ale jak nierowno stane, to boli... Tesciowa mowi, ze moze byc juz jakis minimalny uscisk na nerwy...
Malenstwo ma juz 2 cm :-)
Tabasia - Współczuję spotkania z takim doktorkiem :wściekła/y: już ja coś wiem o polskich doktorkach w Irl...aż mi się ciśnienie podnosi...:wściekła/y:
Hej
No i nas okradli :baffled::angry:
Zabrali auto,telefony,portfel M,laptopa M.Mój ukochany Samsung Tocco :wściekła/y:
Auto co prawda służbowe,no ale....
Ale jestem wściekła.
Weszli przez okno w kuchni :baffled:
Nikogo nie obudzili,ja poszłam spac około 2 w nocy,a rano już nic nie było...
Moja karta medyczna z tabletami anty w aucie została.Dziś powinnam wziąśc pierwszą pigułkę od przerwy....
Jestem oderwana od świata.
I jestem mega wściekła :angry::angry::angry:
Muszę zapalić bo mnie nerwy zjedzą,a nie mam kasy bo karty pokradzione,a do banku 5 km z buta.:dry::baffled:
Anineczka - aż mi ciarki przeszły jak to przeczytałam :baffled: Pierwsze co pomyślałam, że to ktoś kto Was zna..:szok: bo jak to że pies nie wyczuł obcego :crazy: ale laski piszą dalej, że to cyganie..:baffled: aż strach się bać..oberwowali by ukraść gdy śpią domownicy zamiast w dzień jak ich nie ma..w głowie mi się to nie mieści.. Ale widzę ostatni Twój post - gang samochodowy...:szok: o kurcze.. To ja się nie mam czego obawiać..;-) Ale współczuję Wam bardzo..czyli samochód raczej nie do odzyskania...:crazy: Najważniejsze jednak, że Wam się nic nie stało i Mili..!!!
(...) A my wlasnie wrocilismy z pl w nocy.A raczej ja z corcia. No tak.Przyjezdzamy na lotnisko,a oni mowia,ze moj m nie ma bilety,jest skasowany,ze jak nie polecial w 1 strone to w druga automatycznie jest skasowany!!!!I nikt nam tego nie powiedzial!A moj maz dzwonil wczesniej do lufthansy i pytal,czy jak nie poleci to czy wszystko bedzie w porzadku,a oni ze tak. Mi na lotnisku w Dublinie tez nikt nie powiedzial,ze skoro maz nie leci,to bilet w 2 strone tez jest skasowany!Ani email ani nic!No zesz kurde!!!Poszlismy do lufthansy,a oni,ze maja takie prawo,zeby kupil sobie nowy bilet i nowy kosztowalby 970euro na ten sam lot,30 min przed odprawa!POSZALELI!Bedziemy dzwonic i skladac skarge,bo mysle,ze tak nie mozna,nic nie uprzedzic. Wiec kupil ryanair na dzis.Super.Zawalona noc,wrocilismy dopiero przed 3 wnocy,Amanda od rana zywa jak skowronek,ja tylko pare h spania i musze dzis jechac do shannon.Dobrze,ze kolezanka mi Amandy przypilnuje w nocy jak bedzie spala,wiec jade sama,bez dziecka. Ale jestem zrabana na maxa,czuje sie jak na kacu od niewyspania,pije juz 2 redbulla,zeby nie usnac.Tyle.Musze szykowac kapiel dla dziecka,wiec zmykam.Milego wieczorku dziewczynkI!
Larcia - a ile właściwie kosztowały Twoje bilety? Bo pamiętam, że pisałaś, że są tańsze nawet od Ryanaira..o i jednak nie obyło się bez niego..:dry: ale koniecznie zgłoś reklamację..
 
Ostatnia edycja:
reklama
c3b797560000c1e1.gif
witam sie z rana z wami jeszcze z pl pogoda dopisuje ale juz nie dlugo powrot
:-D
 
anineczka Jessie to i tak jest na końcu ogrodu i zdążyłaby obudzić całe osiedle, ostatnio sąsiad był na skarge bo ujadała całą noc i nikt nie mógł spać, a jak ona zaczyna szczekac to ja wyglądam przez okno w którą strone zeby sie upewnic na kogo szczeka:-)

joannn moja siostra chodzi do szkoły muzycznej, ta piosenka nie pokazuje jeszcze jej głosu bo ona jeszcze ładniej śpiewa tylko chyba nie wierzy w siebie:baffled:ale mam nadzieje ze z czasem będzie lepiej:-)
pochwale sie jeszcze ze gra na gitarze i w konkursie kompozytorskim zajęła I miejsce:-):rofl2:

miłego dnia:happy:
 
Ostatnia edycja:
To super:-) ..a przeważnie jest właśnie tak, że Ci najbardziej uzdolnieni są skromni.. Ale myślę, że śmiało by mogła startować w Szansie - bo ten program wychwytuje takie talenty.i potem to już tylko kariera ją czeka :-) czego życzę Twojej siostrze :-)
Oj.. to się mają z Tobą sąsiedzi w związku z Jessie..:-p
:sorry2:
Miłego dnia:happy::happy::happy:
 
Ciao dziewczynki!

A u nas dzien jak z bajki. Ali spi, az milo:-) Za to ostatnia noc mialam okrutna. Budzil sie na jedzenie dokladnie co godzine!! Myslalam, ze umre ze zmeczenia. Teraz jestem juz pewna, ze to skok rozwojowy dlatego tak dawal sie we znaki w ostatnich dniach.

Pogoda do duszy..nawet na spacer wyjsc nie bardzo mi sie chce. Przyjezdza dzis facio ustawic mi antene:-) Zalatwialm tez szczepienie na nastepny wtorek :-) A teraz mysle co by tu zrobic poki moj paczus spi??:tak: Slucham sobie top40 Michaela Jacksona w Tv...malemu tez sie chyba podoba bo az chrapie:-D
Agusiek- napisz mi swoj nr. tel bo ja nie mam i jak bede sie wybierac na spacerek (choc nie dzis) to dam cynka to razem popedaljemy wozkami:-)
 
Anineczka wspolczuje!!!!!
Joann a no zapomnialam postaram sie nadrobic i wkleic ale nie teraz bo przezczytalam wszystko i juz mnie dziecie wzywa!!!!!!!!
 
Witam w tą straszną pogodę:tak:Anineczka- cieszę się że mogłam pomóc :-)u nas jakoś leci mała rośnie wcina aptamil2 i wypija po 120ml ale różnicy nie widzę żeby się bardziej najadała ;-)misia- też myślę żeby małej zrobić pokoik bo synek troszkę zazdrosny że ona z nami jest w pokoju a on sam zaczął do nas przychodzić w nocy :wściekła/y:Też sądzę że ta dziewczyna nadaję się do Szansy na sukces!!!.Pozdrawiam
 
reklama
dzięki dziewczyny, przekaże siostrze i napewno to ją podbujduje:-)

a mój synek zaczął płakać z bólu:szok:ząb go rozbolał :baffled:to ja szybko w samochód i do dentysty, a ona do mnie ze juz własnie skończyła prace, ale wyprosiłam zeby go przyjeła bo inaczej nocka z głowy:baffled: dostał antybiotyk i narazie spokój:tak:
 
Do góry