reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hej
,kurcze jak mi ciężko codziennie rano wstawać:-(

anineczka i wolfia mam wizyte 13 w szpitalu to zobaczymy co powiedzą:baffled:, myśle że dzidzia nie uciska bo to boli zawsze i często w jednym miejscu:baffled:

andziulina ja mam maść z Polski którą dał mi lekarz i powiedział ze to jedyna rzecz którą moge użyc a nazywa sie Ben-Gay, ja ją mam tutaj ale mnie ciągle boli i ta maść ulży mi czasami,moze zapytaj w aptece, moze cos w podobie mają a jak nie będą wiedzieli o co chodzi to ja ze swoją pójde do apteki i zapytam czy mają coś w podobie:happy2:
 
reklama
hej dziewczynki a ja was czytam ale nie mam siły posiedziec dłużej i coś napisac:-(
strasznie mnie coś kłuje w klatce po lewej stronie, szczególnie jak leże to musze wstac i rozruszac sie albo nacisnąć i przytrzymać w tym miejscu:baffled:

Hejka:-)

Ja z kolei męczę się ostatnio leżąc na lewym boku.
Wszędzie zalecają ten lewy bok, a ja mam jakieś problemy żeby na nim dłużej poleżeć:-(.
Jak tylko się położę na lewej stronie, to zaraz czuję jak mi serce naprzemiennie przyspiesza i zwalnia i tak jakoś ciężko pracuje, a ja mam wrażenie, że oddychać nie mogę swobodnie:-(.
Nie wiem co to jest..., ale trochę się tym martwię:-(
A jak dodać do tego liczne pielgrzymki do toalety, to możecie sobie wyobrazić mój nocny wypoczynek :-(.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
andziulina ja mam maść z Polski którą dał mi lekarz i powiedział ze to jedyna rzecz którą moge użyc a nazywa sie Ben-Gay, ja ją mam tutaj ale mnie ciągle boli i ta maść ulży mi czasami,moze zapytaj w aptece, moze cos w podobie mają a jak nie będą wiedzieli o co chodzi to ja ze swoją pójde do apteki i zapytam czy mają coś w podobie:happy2:

dzięki za rady Dziewczynki - paracetamol nie pomaga, więc dałam sobie spokój, a z tą maścią to pójdę do farmacji i zapytam :tak:

a ja dzisiaj biorę się w końcu za pasowanie rzeczy Małego ;-) mój M krzyczy, że 3 tyg zostały a ja torby do szpitala jeszcze nie spakowałam :sorry2: no cóż... czytając wasze posty wychodzi na to, że prawie każda urodziła po terminie, więc...;-)
miłego dnia życzę - słoneczko coś próbuje się przebić przez chmurki, ale bez skutku. ważne, że ciepło i nie pada :tak:
 
Witam

Goscie pojechali a ja mam chwilke na poczytanie

Andziula oj szykuje sie bo moj syn mi niespodzianke zrobil i urodzil sie 3 tyg. wczesniej, ale udalo mi sie wszystko dzien przed porodem przygotowac;-) ufff
A rwe kulszowa nic nie pomagalo mi, pod koniec juz chodzic nie moglam :baffled: juz nie dlugo zostalo ci... po porodzie jak reka odjol nic juz mnie bolalo...
A co do Ben-Gay i jakich kolwiek smarwidel trzymalam sie zdala bo z tego co wiem nie jest to wskazane, a ten ban-gy bardzo mocno pachnie i rozgrzewa , moj m mi nie radzil uzywac tego w ciazy, a ta masc sam stowola i stosuje na rozgrzanie w czasie traningów...

Misia super niania , ze ja takiej z Sofik nie spotkalam, teraz mam dom parterowy wiec nie potrzeboje bo wszystko slychac...
 
Ostatnia edycja:
Witam

Goscie pojechali a ja mam chwilke na poczytanie

Andziula oj szykuje sie bo moj syn mi niespodzianke zrobil i urodzil sie 3 tyg. wczesniej, ale udalo mi sie wszystko dzien przed porodem przygotowac;-) ufff
A rwe kulszowa nic nie pomagalo mi, pod koniec juz chodzic nie moglam :baffled: juz nie dlugo zostalo ci... po porodzie jak reka odjol nic juz mnie bolalo...
A co do Ben-Gay i jakich kolwiek smarwidel trzymalam sie zdala bo z tego co wiem nie jest to wskazane, a ten ban-gy bardzo mocno pachnie i rozgrzewa , moj m mi nie radzil uzywac tego w ciazy, a ta masc sam stowola i stosuje na rozgrzanie w czasie traningów...

Misia super niania , ze ja takiej z Sofik nie spotkalam, teraz mam dom parterowy wiec nie potrzeboje bo wszystko slychac...

hehehhee Sofik :-D to mnie pocieszyłaś z tym terminem...;-) moja mama też mi powiedziała, żebym się szykowała wcześniej, bo ja urodziłam się 10 dni przed terminem a mój brat - 3 tyg :szok: a ponoć to dziedziczne :confused: niech mój Mały wytrzyma z tydzień, a potem WELCOME :-) tym bardziej, że dalej jest bezimiennym dzieckiem:baffled:
a co do tej maści to też mi gp powiedziała, żebym raczej to przeczekała... zobaczymy, dzisiaj jest już lepiej:tak:
tak czytam sobie o tych elektronicznych nianiach (wasze opinie) i nie wiem, czy też się nie rozglądnąć? mieszkamy w piętrowym domu, ale mam basket, więc pewnie będę go targać po całym domu. pogadam z moim M, co on myśli na ten temat;-)
 
witam mamuski:)
No to w takim rzie poczekam z ta kawka na mamuski az sie umebluja w domkach:)

Larcia to super że w koncu przeżyłas ten lot po tylu zmartwieniach:) Ja kiedys leciałam LOT i obsluga i jedzenie tez bylo za darmo no nie ma co porównywac:)

Ja wczorajszy dzien spedziłam poza domem, pomagalismy ostatnio kupic znajomym auto i zaprosilli nas na obiad który sie przeciagnal do kolacji i drinkow było bardzo fajnie:)

Dzis po pracy zrobilam pranko bo oczywiscie trzeba korzystac z pogody:), i pojde do sasiadki na kawke z Olivierem ona ma trampoline wiec Oli sie wyskacze:)

pozdro
 
reklama
Witam

anineczka nie zganiam na humory ciazowe tylko na zwykle gapiostwo:zawstydzona/y: Sorki

Wogole to zdarza mi sie ze boli mnie podbrzusze i sie zastanawiam czy nie powinnam jechac do szpitala albo do gp isc czy to moze dlatego ze brzuch rosnie?
 
Do góry