reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Kochana Jolu odpowiedz jest napisana specjalnie dla Ciebie :szok:
Cofnij się do postu andziuli :cool2:

Jola - przy pierwszym dziecku możesz poczuć pierwsze ruchy nawet dopiero w 24 tyg, więc się nie przejmuj tą przerwą ;-) a jeżeli nie urodzisz w terminie, to ustalą Ci wywołanie na 10 dzień (chyba że urodzisz w międzyczasie:tak:)
O proszę :-p;-):-D
A ja już nie pisałam tego bo andziulina się wypowiedziała,uwierz mi jesteś tutaj bardzo mile widziana i napewno nie ma tutaj kącika wzajemnej adoracji.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hey laski!!!

witam sie juz z polski piekna i upalna pogoda :-) duchota tu niesamowita,slonka non stop nie ma, ale jak jest to przygrzeje porzadnie :-) Amanda non stop w basenie sie pluska, super! Lot minal nam w porzadku, musze pochwalic moje dziecko,bo okazalo sie zlote na lotnisku.CHyba czula moj niepokoj,wiec postanowila byc grzeczna.Nadzwigalam sie okropnie,dziecko,wozek,bagaze2.Ale dalam rade.Lufthansa full wypas,ciagle ktos z wozkowymi mamami szedl,zeby pomoc w razie czego,na wejsciu gazety ksiazki za free.Amanda dostala pelno zabawek,jakies misie,puzle,ksiazeczki. Soki,woda,alkohol, wszystko za darmo,3 razy dopelniali amandzie nawet jej butle z piciem. Mimo,ze lecialam tylko 2 h do niemiec, to mialysmy kanapki,slodycze na pokladzie za free.Super.Amanda sie z jakims dzidziusiem bawila wiec mialam spokoj. Przesiadki nie odczulam, powiem wam,ze lepiej leciec 2 h,potem przesiadka prawie odrazu,wiec amanda sie troche zdazylam wybiegac,no i 30 min lotu z frankfurtu do dresden,a i tak znowu zabawki i picie i jedzenie.Mialam tylko dziwna przygode,bo nikogo w dresden nie moglam znalezc kto mowi o englishu,a nie moglam wozka amandy znalezc,jakis ochroniasz zaprowadzic mnie do toalety dla inwalidow,normalnie myslalam,ze padne.A ja tylko spytalam gdzie wozki sa do odebrania dla dzieci hehe.Wkoncu jakas pasazerka niemka,ale po angielsku cos tam umiala,wiec pomogla mi.Bo wszystkie oznaczenia byly po niemiecku. Tez wstyd sie przyznac bo uczylam sie niemieckiego 7 lat i bylam dosyc biegla w mowieniu i rozumieniu.A jak przestalam uzywac,to juz ni ciut ciut, nic nie pamietam.Aaa i tez przygode mialysmy.Jechalismy samochodem juz w polsce,amanda padnieta wkoncu usnela,przejezdzalismy przez jakas wioche,a tu jeb(sorrki za wyrazenie)w samochod,wielki huk,Amanda sie obudzila,wystraszyla,zaczela plakac.Okazalo sie,ze jakies szczyle z okna workami z woda rzucali,no szok!Brat zawrocil,zadzwonil na policje,wiec przyjechali i spisali,bo troche sie wgniotlo w drzwiach.Debile normalnie jacys.Ahhh juz sie nie denerwuje.Wypoczelysmy,jutro M wylatuje z usa i bedzie tu z nami w niedziele.Wiec 17 wracamy juz razem do irlandii. Ok trzymajcie sie dziewuszki!
 
hej dziewczynki a ja was czytam ale nie mam siły posiedziec dłużej i coś napisac:-(
strasznie mnie coś kłuje w klatce po lewej stronie, szczególnie jak leże to musze wstac i rozruszac sie albo nacisnąć i przytrzymać w tym miejscu:baffled:

anineczka mi chyba hormony szaleją bo czasami sie wściekam bez powidu i sama potem sobie sie dziwie:dry:a poza tym nie moge spać:wściekła/y:

Joannn w Clonmel pod koniec lipca można było oddać krew bo ja nawet u siebie ulotke dostałam:-)
 
Dziewczynki ratujcie :baffled: macie jakieś sposoby na rwę kulszową??? od wczoraj nie mogę się ruszyć :-( byłam dzisiaj na kontroli u gp ale powiedziała mi, że muszę to przetrzymać, bo żadnych leków mi nie da ze względu na ciążę. i pocieszyła, że jak urodzę to minie :baffled: tylko jak mam wytrzymać 3 tygodnie???:no::confused:
 
Wolfia- one sa bardzo proste. Chodzi tylko o to, ze za kazdym razem jak dotkniesz to masz mocniejsze swiatlo.Ja chcialam taka do pokoju malego bo mozna regulowac ostrosc swiatla. W Argosie jedna taka lampa kosztuje od 26 jurkow w zwyz a ja kupilam dwie za 20 :-) A wygladaja tak :
eBay.ie: 2x PHOENIX TOUCH LAMPS.Table Lamp,Desk,Bedside Light (item 110421155825 end time 07-Aug-09 23:45:00 BST)
Znaczy rozwiązanie dotykowe znam, ale tak to napisałaś, że myślałam, że to już w ogóle jakiś wymysł z wyższej półki;-) Lampki bardzo praktyczne i w bardzo korzystnej cenie:-)
Mi się marzy podłogowa, ale poczekam aż Oli podrośnie, coby sobie jej na głowę nie zarzucił przypadkiem jak będzie się uczył chodzić:-D:sorry2:

Jolu ja też nie odpisałam, bo po pierwsze nie mam pojęcia, bo obu urodziłam przed terminem, a po drugie to chyba indywidualna sprawa każdej ciężarnej i szpitala, do którego się uczęszcza:sorry2: Wydaje mi się, że jeżeli nic się nie dzieje po 2 tygodniach od terminu porodu, to mogą zaproponować wywoływanie. Przynajmniej kojarzę to od dziewczyn u mnie z sal porodowych;-)

Andzulina nie pomogę, bo nie mam zielonego pojęcia:no: Może jakieś leki przeciwbólowe na paracetamolu pomogą:confused:

Marta a Maluszek Cię nie uciska:confused: Ja to czasami miałam wrażenie, że dzieciaki to mnie uduszą tymi swoimi wiercącymi się nóżkami, serce nie będzie miało miejsca na normalne funkcjonowanie, a żołądek będę miała w gardle:-p Ale nic to przeżyłam:-D Ja bym jednak się przeszła do lekarza dla własnego spokoju;-)

Dobranoc:-) Na mnie już pora;-)
 
reklama
laski wiecie moze czy okulista tutaj jest za darmo na medical card i czy do okularow jest jakies dofinansowanie?? bo cholera jasna spadly mi dzisiaj i sie szkielko ulamalo i normalnie wsciekla jestem bo kocham te okulary....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry