reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Andzulina pewnie,ze bedziemy trzymac kciuki.A moze mnie wyprzedzisz??:-)
hehehee:-D Wilwia a może spotkamy się na porodówce??? a tak na poważnie, to mój Mały może poczekać jeszcze z tydzień, aż się nie urządzę na nowym mieszkaniu, a potem - jak to mój A mówi - może śmiało szukać "światełka w tunelu" :-) nie mam nic przeciwko ;-)
a poza tym, to od wczoraj coś mi wlazło w dolną część krzyża i nie mogę ruszać nogą :-( tragedia. boli jak diabli przy jakimkolwiek próbie poruszania się :-( to chyba ta jakaś rwa kulszowa? nigdy w życiu nie miałam czegoś takiego...:no:
 
reklama
Witam nowe przyszłe mamusie!:-) Wpadam na momencik, nadrobiłam zaległości w lekturze ;-):-D... muszę przyznać, niezła dyskusja na temat karmienia maluszków :tak:. Moje dzieci są "piersiowe", córce nic nie podawałam do 6-tego m-ca, no Kubuś to duży facet ( waga urodzeniowa 4550) więc po skończeniu 5-tego miesiąca zaczęłam podawać "te niezdrowe" słoiczki;-), bo było widać, że się nie najada. Super Misia, że będziesz miała psiaka ( upsss... może poważniej psa:-D) Super rasa! Kumpel męża z pracy ma takiego, tylko arlekina, przywiózł go z Polski. Ja też nie mogę doczekać się powrotu między innymi ze względu na mojego wymarzonego bulteriera. Hodowlę znalazłam i nawet jestem umówiona na wrzesień odnośnie szczeniąt:-D. Dobranoc dziewczynki!
 
anineczka spytałaś kilka dni temu, tzn jakieś kilkadziesiąt stron temu;-) Myślałam że to już nieważne, poza tym było mi wstyd, że tak długo nie odpowiedziałam :zawstydzona/y: Dlatego teraz od razu dementuję - w Lidlu nie pracuję, ale kilka Polek też tam pracuje:happy2:
Pogoda się dzisiaj pięknie zapowiada, od kilku dni podejrzanie nie pada, mam nadzieję że do weekendu tak wytrzyma :happy2:
 
Witam sie z rana fajnie tak móc poleżec w Łóżku rano i leniuchowac:)
Pobierałam krew bo kiedys mialam zapalenie stawów i ostatnio mnie boli nadgarstek i nie wiem od czego wiec zrobiłam sobie na sprawdzenie wszystkiego bo dawno nie badałam sie wiec zobaczymy..

Wstawiłam pranie mam nadzieje że wyschnie i pojade do smytha chcialam kupic Olivierowi motor lub autko elektryczne w którym mógłby jezdzic sa teraz w promocji i to na urodziny chcialam mu kupic będzie miał frajde:)

Laski co z ta kawa misia larcia agusiek halo????:)

pozdro
 
Witam dziewczynki

Ja tez dzis wolne i jeszcze w łózku. Troche nadrobilam zaleglosciei platna woda sie nie stresuje bo mamy z sasiadem prywatne zrodlo z gor;-) A co do planow na przyszlosc to od kiedy jestem w ciazy zastanawiam sie coraz czesciej czy chce zeby moje dziecko tu dorastalo:tak: Ostatnio chyba poczulam ruchy i teraz znowu cisza, a chyba juz powinnam nie? Dziewczyny mam pytanie jesli nie urodze w terminie to po jakim czasie biora na wywolanie?

Witam wszystkie Irlandzkie Mamy!

Chcialabym dolaczyc do Waszego grona jako oczekujaca przyszla mama z Dublina. Nie widzialam osobnego watku dla oczekujacych wiec mysle ze moge sie podpiac tutaj? Pare slow przywitania - jestem na poczatku 17-tego tyg i pierwsza wizyta w NMH na holles st. dopiero za kilka tygodni. Poki co ciaza przebiega spokojnie nie liczac zmory nudnosci o roznych porach dnia...:dry:
A moze ktos ma jakies doswiadczenia i porady dla wybierajacych sie do szpitala na Holles Street? Mile widziane.

Witaj:-)
 
Wpadłam się przywitać:-).
W Dublinie piękne słonko:cool2:, cieplutko i baaaardzo baaardzo przyjemnie.
Pranko zrobione, zakupy zaliczone, nawet obiadek gotowy.
Teraz tylko wypoczynek;-)
Wskakuję sobie co jakiś czas na chwilkę na balkonik, żeby łapać wit. D, aż żal, że nie można dłużej się powygrzewać i złapać trochę kolorku.
Może w przyszłym roku...
 
O krcze moje Panienki;-)ale sie rozgadalyscie!!

Mogg- dzieki za info co do nianiek! Pojde zoabzcyc napewno!

Kamcia- ja na kawke spoko jak sie juz przeprowadze bo wtedy moge z wozkiem podejsc a tak to ja jestem niemoblina:-)

eee...co tam jeszcze kto napisal.?...zeby sie odniesc...;-) oczywiscie juz nie pamietam...

Co do psa, to poszukiwania trwaja. Moj A dostal jakiegos szalu i nie moze przestac o tym gadac!! Kupil sobie wczoraj ksiazke o dogach i studiuje namietnie....ale zeby sobie tak ksiazke o niemowlakach poczytal, to juz nie bardzo:baffled::-D Ponadto zapytal mnie czy jesli kupi mi rodowodowego Doga, takiego jak sobie wymarzylam i obwiaze go czerwona kokarda, to czy zgodze sie uznac go jako prezent zareczynowy zamiast pierscionka (taki Dog troszke kosztuje, stad ten pomysl). :-D Wiec mu powiedzialam ,ze sie zgadzam na taka zamiane bo na kij mi kolejny juz w zyciu pierscionek zareczynowy...hahahaa:-Di tak mam za duzo bizuterii na sobie i cala dzwiecze jak chodze:-D Wiec mamy umowe!!! No i zareczyny sie szykuja;-)

Moje dziecko jest juz kolejny dzien aniolem...wlasnie spi slodko...
Pierwsza noc przespal sam w swoim lozeczku. Bralam go tylo na karmienie (2 razy). jestem z niego i siebie dumna! Tylko moje cycole nie zajarzyly nowej rutyny i mam wrazenie, ze zaraz nastapi ekslozja!! Juz 3 razy zmienialam dzis wkladki laktacyjne bo mi przeciekaja!:szok:

Ach! I jeszcze jeden news. Wczoraj dostalismy juz klucze do naszej nowej chacjendy :-) Pojechalismy sobie wiec jeszcze raz obejrzec bo mialy byc wykonane remonty....i co? Otoz..owszem odmalowane ale...poprzedni lokatorzy pomalowali czesc pokoi na rozne fajne kolory, ozdobili aplikacjami i mi sie to strasznie podobalo, a te palanty cala chate pojechali na bialo i kupa!!! Zamalowali wszystko!!! Debile!!:wściekła/y: Ponadto oczywiscie wszytsko w farbie...pokruszonej, poprzylepianej do paneli...nic nie posprzatane. Wykladzina w salonie nie zostala wyprana...cla w czarne plamiska...takze troche jestem zawiedziona i widze, ze duzo pracy przede mna zanim bede usatysfakcjonowana;-):-(

Dobra ide przyprawic kuraka na obiad...ale bede obserwowac co tam piszecie:-)
 
witam przyszle i obecne mamusie!
do babek, ktore rozwazalyby ewentualne pojscie do szkoly rodzenia - bylam wczoraj na pierwszej i wlasciwie przedostatniej lekcji i goraco polecam!osobiście czuje sie o wiele lepiej - mniejszy lek i w ogóle. Babki prowadzące b.mile i widać ze wiedza co mowia.
pozdrawiam

 
reklama
Hej Dziewczynki :-) jak samopoczucie dzisiaj? słyszałam od mojego M, że już kasztany z drzew lecą :szok: jesień całą parą idzie :-(

Witam dziewczynki

Ja tez dzis wolne i jeszcze w łózku. Troche nadrobilam zaleglosciei platna woda sie nie stresuje bo mamy z sasiadem prywatne zrodlo z gor;-) A co do planow na przyszlosc to od kiedy jestem w ciazy zastanawiam sie coraz czesciej czy chce zeby moje dziecko tu dorastalo:tak: Ostatnio chyba poczulam ruchy i teraz znowu cisza, a chyba juz powinnam nie? Dziewczyny mam pytanie jesli nie urodze w terminie to po jakim czasie biora na wywolanie?
Jola - przy pierwszym dziecku możesz poczuć pierwsze ruchy nawet dopiero w 24 tyg, więc się nie przejmuj tą przerwą ;-) a jeżeli nie urodzisz w terminie, to ustalą Ci wywołanie na 10 dzień (chyba że urodzisz w międzyczasie:tak:)

Ach! I jeszcze jeden news. Wczoraj dostalismy juz klucze do naszej nowej chacjendy :-) Pojechalismy sobie wiec jeszcze raz obejrzec bo mialy byc wykonane remonty....i co? Otoz..owszem odmalowane ale...poprzedni lokatorzy pomalowali czesc pokoi na rozne fajne kolory, ozdobili aplikacjami i mi sie to strasznie podobalo, a te palanty cala chate pojechali na bialo i kupa!!! Zamalowali wszystko!!! Debile!!:wściekła/y: Ponadto oczywiscie wszytsko w farbie...pokruszonej, poprzylepianej do paneli...nic nie posprzatane. Wykladzina w salonie nie zostala wyprana...cla w czarne plamiska...takze troche jestem zawiedziona i widze, ze duzo pracy przede mna zanim bede usatysfakcjonowana;-):-(

Misia ja miałam to samo - mieli odświerzyć i posprzątać nasz nowy house - a po odebraniu kluczy okazało się, że nic nie ruszone - kompletnie nic:no: i mó M musiał sam malować pokoje, kuchnie, łazienki. masakra z tymi irolami czasami. do tej pory próbujemy ogarnąć to wszystko:-(
a sposób z "pierścionkiem zaręczynowym" rewelacyjny :tak::-D

dobra - ja spadam do GP na kontrolę ;-) miłego dnia Kobitki :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry