reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam Mamuśki w poniedziałkowy poranek:) a ja dzisiaj odbieram klucze od nowej chatki i zaczynam przeprowadzkę:)
Wilwia - widzę, że K to tak strasznie się przejął wszystkim:) a Mały pewnie "wysłucha" Twoich próśb i niedługo wyjdzie:) w końcu babcia specjalnie po to przyjedzie;)
Emili - mam nadzieję, że gondolka ok i posłuży Twojej Małej
 
reklama
Witam mamusie.
U nas tez strasznie wieje.Wczoraj dzwonil znajomy,ktory pracuje w szpitalu i powiedzial,ze w Galway jest 6 przypadkow swinskiej grypy i najlepiej abym odizolowala sie od duzych skupisk ludzi.No i moj maz tak sie przejal,ze kaze mi tylko w domu siedziec:-(Ja mialam nadzieje,ze maly moze zechce juz sie z nami przywitac w wekend,ale zadnych symptomow na to wskazujacych nie ma.We wtorek przylatuje moja mama na 10 dni i mam ogromna nadzieje,ze jednak zobaczy wnusia:tak:Pozdrowionka
Zycze powowdzenia! Ja mam termin na czwartek i kompletnie NIC nie zapowiada porodu, czuje sie jak bym w ciazy nie byla nawet, tylko, ze te klopoty ze spaniem no i brzuszek:-)Trzymam kciuki bys urodzila w terminie, za siebie tez trzymam, bo moja mama przylatuje w sobote hehe.:-)
 
hej

ja tez mam problem z materacykiem, :baffled:mam turystyczne łóżeczko i wiecie jaki tam jest twardy materac, i pomyślałam ze dokupie taki zwykły miękki a mama powiedziała ze będzie zdrowiej na tym twardym:eek:no i nie wiem co robić:baffled:

moja grypa postępuje, budze sie z chrypą i kaszel coraz gorszy:baffled:a do poleczenia mam tylko herbatke z cytrynką:baffled::baffled:
 
hej
moja grypa postępuje, budze sie z chrypą i kaszel coraz gorszy:baffled:a do poleczenia mam tylko herbatke z cytrynką:baffled::baffled:

spróbuj zrobić sobie syrop z cebuli, czosnku i miodu - mnie też raz zaczęło łapać, ale od razu zrobiłam cały słoik i po 3 dniach nie było śladu kaszlu, chrypki i innych objawów grypy. wiem, że to nie ma rewelacyjnego smaku, ale działa. a co najważniejsze - możesz bez obaw stosować w ciąży :tak:
 
spróbuj zrobić sobie syrop z cebuli, czosnku i miodu - mnie też raz zaczęło łapać, ale od razu zrobiłam cały słoik i po 3 dniach nie było śladu kaszlu, chrypki i innych objawów grypy. wiem, że to nie ma rewelacyjnego smaku, ale działa. a co najważniejsze - możesz bez obaw stosować w ciąży :tak:
:no::no::no:nie ma mowy, zaraz bym kibelek obejmowała,nienawidze czosnku i miodu:sorry:bleeeeeeeee zostaje mi tylko cebulka bo uwielbiam:laugh2:
 
Witam sie po weekendzie!

Ja juz zyje przygotowaniami do Pl, lecimy juz w przyszly czwartek.Pakowanie i wszystko na mojej glowie oczywiscie.Swoja bratanice juz obkupilam,,mniej wiecej wszystko juz mam przygotowane. Teraz powoli zabiore sie za pranie. To tylko ja jestem dziwna,ze zawsze przed wyjazdem do pl,to tyyyyyyyyyle roboty mam?:-D Uciekam z mala na spacerek poki widze jakies slonce na niebie,bo tak to ciagle leje.
 
Hello Lejdis.

Wyjeżdżającym życzę miłego pakowanka ;-)
Przeprowadzającym się również :-D

Słoneczko pięknie świecie :tak::tak::tak:

MartaF ja mam taki mały materacyk do łóżeczka turystycznego,taki specjalny cieniutki i młody na nim spał.Nie wyobrażam sobie by spał na tym twardym od łóżeczka :baffled:

Matt ma materacyk z gąbki,nie wybrzydzałam bo dostałam go nówka sztuka od koleżanki ;-)

Wolfia żyjesz??

Emili czyli syn był strzyżony w Arch Barbers,tam gdzie ja pracowałam.A taka polka Lodzia dalej tam pracuje?A strzygł pewnie Alex?
 
reklama
Do góry