reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam mamusie.
U nas tez strasznie wieje.Wczoraj dzwonil znajomy,ktory pracuje w szpitalu i powiedzial,ze w Galway jest 6 przypadkow swinskiej grypy i najlepiej abym odizolowala sie od duzych skupisk ludzi.No i moj maz tak sie przejal,ze kaze mi tylko w domu siedziec:-(Ja mialam nadzieje,ze maly moze zechce juz sie z nami przywitac w wekend,ale zadnych symptomow na to wskazujacych nie ma.We wtorek przylatuje moja mama na 10 dni i mam ogromna nadzieje,ze jednak zobaczy wnusia:tak:Pozdrowionka
 
reklama
Emili pochawl sie gondolka :)
dziewczyny znacie moze jakies kolysanki dla dzieci oprocz aaa kotki dwa bo ta to juz mnie do szewskiej pasji doprowadza a moje dziecie zasypia tylko przy kolysance wieczorem..... ja przestaje spiewac a ona oczy otwiera :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Witam mamusie.
U nas tez strasznie wieje.Wczoraj dzwonil znajomy,ktory pracuje w szpitalu i powiedzial,ze w Galway jest 6 przypadkow swinskiej grypy i najlepiej abym odizolowala sie od duzych skupisk ludzi.No i moj maz tak sie przejal,ze kaze mi tylko w domu siedziec:-(Ja mialam nadzieje,ze maly moze zechce juz sie z nami przywitac w wekend,ale zadnych symptomow na to wskazujacych nie ma.We wtorek przylatuje moja mama na 10 dni i mam ogromna nadzieje,ze jednak zobaczy wnusia:tak:Pozdrowionka

No tos mnie pocieszyla:sorry: Mnie sie wlansie dzis zachcialo jechac do Galway a bylo tyle ludzi ze szook:szok: My z mezem chyba zrezygnujemy z wakcji na canarach i chyba wybieremy sie do Francji camperem zawsze to blizej.Tez stwierdzilismy jednak ze chyba bedziemy stronic od wiekszych skupisk turystow (nie mnam na mysli Galway bo i w Ennis sie moge zarazic.Ale wiecie jak to jest gdzie jest pelno turystow.Moze lepiej dmuchac na zimne?sama nie wiem...bo wkcji mi sie chce..
 
Dziendoberek

Ja juz po pracy. Tak sie zastanawiam ze mnie nigdy nie trzepali:sorry: moze fart jakis. My sie zastanawiamy nad imionami Nadia lub Aleksander ale to jeszcze nic pewnego.:-)
 
Dziewczyny - to znowu ja ze swoimi pytaniami :sorry:

Doradźcie mi prosze jaki najlepiej kupić materac do lóżeczka? Taki zwykły gabkowy czy może ze sprężynami? Powiedzcie jak te zakupione przez Was sprawdzaja sie w praktyce.

No i czego używacie do pępuszka dzidzi? Czym najlepiej przemywać? Mozna kupić jakis spirytus w aptece? Gencjanę?

Z góry dziekuje Wam za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie!
 
hej dziewczynki powiedzcie mi jak jest na tej granicy w polsce bo mi kolezanka mowila ze strasznie trzepia i sie wszytskiego czepiaja:tak:nawet jak lecisz z dzieckiem itd:-)
Powiem Ci, że my lecieliśmy na początku czerwca, no i teraz w lipcu i do niczego się nie przyczepili:tak: Z wózka musieliśmy wszystko wyjąć, ale tylko tyle - ogólnie to spokój. :-) Widzę, że rozstać się z nami nie możesz;-):-D... spokojnej podróży.
 
Hej kobiałki :-)
My dziś byliśmy w Bray na pokazie lotniczym :-)
Pogoda nam dopisała i było super ;-):-D

Julia z tym różnie,zależy na jakiego celnika się trafi.Jedni w Pl nam nawet podarowali flaszkę w podręcznym bo zapomniałam przepakowac,a inny za to kazał próbowac mleko Matta z butelki czy aby nie otrute.Tak więc ruletka ;-)
Kemaya najlepiej 70% spiryt ;-)
Ja przemywałam gazikami LEKO z Pl ;-)
 
Dziewczyny - to znowu ja ze swoimi pytaniami :sorry:

Doradźcie mi prosze jaki najlepiej kupić materac do lóżeczka? Taki zwykły gabkowy czy może ze sprężynami? Powiedzcie jak te zakupione przez Was sprawdzaja sie w praktyce.

No i czego używacie do pępuszka dzidzi? Czym najlepiej przemywać? Mozna kupić jakis spirytus w aptece? Gencjanę?

Z góry dziekuje Wam za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie!

Jesli chodzi o materacyk to np. ja mam gabkowy i jestem zadowolona;-)
 
kemaya ja mam sprezynowy i ja z tego jestem zadowolona.... Mysle ze na dluzszy czas lepiej srezynowy... Ja mam lozeczko z ktorego sie robi pozniej kids bed.... No i nie ma sie co oszukiwac sprezynowy jest o polowe drozszy od piankowego... Wiec to tez duzo zalezy od finansow;-)
 
reklama
Witam
Z tym sprawdzaniem bagaży to różnie. Jak przylecieliśmy tu we wrześniu to nic nam nie sprawdzali w torbach, ale za to teraz jak wracaliśmy z holidaya w kwietniu to wszystkichh bardzo sprawdzali. nie było takiej osoby, której nie grzebali w torbach:tak:. Nie wiem, jak będzie później, bo mama i siostra przyaltują 7 października:-) na dziesięć dni. Muszę je dobrze poinstruować co do zawartości torby. Mam termin na 8 października, ale mam nadzieję, że dzidziuś zechce się rozpakować trochę wcześniej i jbabcia i ciocia przyjada go zobaczyć i nam pomóc to już będziemy w domu.:-)
 
Do góry