reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

misia-byłaś w Tuam i nic nie napisałaś że będziesz po łóżeczko a ja mieszkam po drugiej stronie :tak:babo jedna:-D wiecie może czy tu mleko Nutramigen jest na recepte jak w Polsce?

Witam
Tutaj to mlek nie jest raczej na recepte, u mnie w aptece stoi normalnie na polce miedzy innymi mlekami i nawet raz kupowalam i nie potrzebowalam zadnej recepty:-) Ale moj pije Cow end Gatei Pepti bo jest lepsze w smaku;-)
 
reklama
U nas w aptece ten Nutramigen tez stoi normalnie na polce,nie potrzebna recepta bo kolezanka kupowala dla swojego Szymona;-).

Andzulina zazdroszcze sloneczka.
U mnie wieje,niby slonce sie chce przebic zza chmur ale nie wiem kiedy to nastapi:no:.
Narazie z malym nawet nie wychodze bo boje sie ze mi go porwie:-D
 
Tutaj to mlek nie jest raczej na recepte, u mnie w aptece stoi normalnie na polce miedzy innymi mlekami i nawet raz kupowalam i nie potrzebowalam zadnej recepty
U nas w aptece ten Nutramigen tez stoi normalnie na polce,nie potrzebna recepta bo kolezanka kupowala dla swojego Szymona;-).
hmmm no to ja już sama nie wiem :zawstydzona/y::zawstydzona/y: koleżanki córka ma skazę i ona zawsze brała receptę od lekarza.... mój synek też ma skazę ale ja nadal karmię piersią, przy czym lekarz mi powiedział że jak będę chciała przejść na butelkę to mam przyjść po receptę na mleko...
a może na receptę jest tańsze?:sorry:
 
Witam! A w Polsce pogoda irlandzka;-), zimno, pochmurnie i co chwila coś pada... MartaF- spojrzałam na mapę, faktycznie to niedaleko... oczywiście, że jestem chętna na kawkę,:tak::-) jak tylko wrócę z Pl to się umówimy:tak:. Emili- super dzieciaczki, no i ta fryzura (!), chłopcy pod tym względem mają lepiej, mogą bardziej eksperymentować:-D El@83- nie każda woda mineralna niegazowana nadaje się dla niemowląt, w Polsce chyba tylko 2 lub 3 rodzaje mają atest i nadają się dla maluszków, w Irlandii nie mam pojęcia... Misia- Alex w chuście wyglądo bosko :tak::-) Gastone- Hania to śliczne imię:tak::tak: Andzulina- Nicholas to ładniej niż Gwidon:baffled: - typ mojego męża! Ka...M- nie ma jak przeprowadzka, ciekawe jak mój mężuś sobie z nią poradzi?:rofl2: Miłego wieczoru:happy:
 
witam sie


Ka....M nie zazdroszcze przeprowadzki.... ja mam tyle gratow ze jak sie przeprowadzalam to myslalam ze konca nie bedzie :sorry:
wiem wiem.... sama mam garów od zarypania :-p no i jeszcze do tego sprzęt taki jak kino domowe telewizor, komputery, i wszystkie inne bajery jakie tylko można podłącać pd prąd ;-)
już dziś spakowaliśmy kuchnię całą....
no i troche się tego wydobyło....:-D a teraz czas na pokój..... całe szczęście że trochę już D spakował kilka dni temu:sorry: i mało zostało....
chociaż wątpię że do wieczora się wyrobimy;-)
 
Hej mamunie u mnie też wieje że łeb che urwać mała ma raczej skaze białkowa a co do nutramigenu to mój syn go pił do 2lat i dostawałam recepte z niebieskim paskiem na nie płacąc za mleko 2.50zł :-)potem z 2.50 płaciłam 12zł a normalnie kosztowało 32zł jakoś tak:tak: widziałam tu że stoi na pułkach ale na cenę nie patrzyłam ;-)mam wózek głęboki haha kupiłam od andzuliny cieszę się bardzo schowam ją i nic jej nie będzie wiać.Miłej niedzieli
 
hmmm no to ja już sama nie wiem :zawstydzona/y::zawstydzona/y: koleżanki córka ma skazę i ona zawsze brała receptę od lekarza.... mój synek też ma skazę ale ja nadal karmię piersią, przy czym lekarz mi powiedział że jak będę chciała przejść na butelkę to mam przyjść po receptę na mleko...
a może na receptę jest tańsze?:sorry:

No wlasnie, byc moze na recepte jest tansze. Bo to mleczko jest dosc drogie.
 
reklama
hej dziewczynki powiedzcie mi jak jest na tej granicy w polsce bo mi kolezanka mowila ze strasznie trzepia i sie wszytskiego czepiaja:tak:nawet jak lecisz z dzieckiem itd:-)

Przy odprawie w polsce troche trzepia bagaze podreczne, zwlaszcza jak wyczaja ze masz tam jakies jedzenie badz cos plynnego. Jak latam z moim malym to zawsze caly bagaz musze rozpakowac ale chyba dlatego, ze mam wszedzie poupychane jedzonko dla niego;-) A w wozko to zagladna do kazdej kieszonki i wszystko powyciagaja:sorry:
 
Do góry