reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
wiecie może czy tu mleko Nutramigen jest na recepte jak w Polsce?
tak, to mleko jest tutaj na recepte :tak:

Weron - olejek rycynowy..czy ja wiem.. Jednym pomaga sprzątanie..innym spacery..sex.. a innym zupełnie nic. Myślę, że dzidzia w tym przypadku ma najwięcej do gadania i nie ma nic na siłę..;-) ...Aha.. coś mi się zdaje się, że Barmanka go stosowała..:confused: ale pewna nie jestem.. Bo ja tam jestem za naturą :rofl2:
tak tak stosowałam :tak: przynajmniej jak na mnie nie podziałało :no: :no:
do kibelka zgoniło mnie po 12 godzinach. w tym czasie zdążyłam już urodzić i wypocząć po porodzie :tak: teraz jak o tym myślę to miałam szczęście że nie narobiłam pod siebie podczas porodu :rofl2: bo dopiero by była jazda :cool:

Misia - masz ślicznego synka :-):-) a jakie ma włoski...miodzio... i tak słodziutko śpi w tej chuście :tak: aż żałuje że takiej nie kupiłam :zawstydzona/y:
 
Witam foremki w niedzielny poranek.Senny i mokry..Niby sie slonce przebija ale co to za slonce.I gdzie te upalt, ktore zapowiadali? Gdzie to piekne lato???hm...
Co do imienia to jeszcze nie bylam w ciazy a moj maz uz chcial Maxa bo sam mial sie tak nazywac.Optowalismy jeszcze nad imieniem Patryk i Ian.Ale Max wygral.Pasuje idealnie do mojego aniolka.No i historia sie powtarza bo planujemy drugie dziecko, w ciazy nie jestem a o dziecku juz mowimy Alex.A ja marze o dziewczynce..Dziewczynka zawzemiala byc Zosia, ale swierdzilismy ze dosc tych Zosiek (Moja babcia jedna i druga Zosia, mojego J babcia Zosia, Jego mama Zosia)i jak bvedzie dziewczyneczka bedzie Hania.
 
Witam foremki w niedzielny poranek.Senny i mokry..Niby sie slonce przebija ale co to za slonce.I gdzie te upalt, ktore zapowiadali? Gdzie to piekne lato???hm...
Co do imienia to jeszcze nie bylam w ciazy a moj maz uz chcial Maxa bo sam mial sie tak nazywac.Optowalismy jeszcze nad imieniem Patryk i Ian.Ale Max wygral.Pasuje idealnie do mojego aniolka.No i historia sie powtarza bo planujemy drugie dziecko, w ciazy nie jestem a o dziecku juz mowimy Alex.A ja marze o dziewczynce..Dziewczynka zawzemiala byc Zosia, ale swierdzilismy ze dosc tych Zosiek (Moja babcia jedna i druga Zosia, mojego J babcia Zosia, Jego mama Zosia)i jak bvedzie dziewczyneczka bedzie Hania.
pogoda brzydka faktycznie:no:brrrrr wieje .....U mnie miala byc Klaudia i Klaudiusz lub Patryk:-);-)ale dziewczynki niema :no:mam za to 2 chlopakow Dominik i Justin :-)hehheheh zasatnawiam sie nawet czy pieca nie wlaczyc na chwilke bo cos zimno w domku
 
Ostatnia edycja:
u mnie ładna pogoda... a ja będę musiała cały dzień spędzić w domu.. w związku z tym że się przeprowadzamy....
więc pakowanie i sprzątanie murowane,....:sorry:;-)
 
reklama
Do góry