reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Z tymi lekarzami to różnie bywa.. Wiadomo, że nie można ujednolicać..wierzyłam w Polaków ale po tym jak leczył mojego męża doktorek z Waterford..zniechęciłam się do takich polaczków w Irl...:sorry:

To fryzura mojego syna i świeże zdjęcie Juli
Emili - ale wypasiona fryzura.. :szok: niezły czad! Julcia śliczna :happy:

Anineczka.. Michalina..hmm..imię jak imię.. Tobie się podoba i to jest najważniejsze:-) też szukałam jakiegoś mało popularnego imienia..a nawet byłam gotowa dać dziecku imię, które ciężko wymówić irlandczykom..byle tylko mi się podobało ale w damskich imionach znalazłam tylko Roksana - ale tak ma na imię moja siorka..a lepiej by dziecko miało imię swoje, że tak powiem..:happy:zresztą ja sama wybrałam imię mojej siostry..a to było kilkanaście lat temu i nadal mi sie podoba :happy: a siostra rośnie na kumatą babkę :tak:
Ale zaszalałaś z tym postem.. Zdziwiłam się właśnie, że post pod postem zapodałaś.. a tu po prostu przekroczyłaś liczbę znaków..hoho :szok:
A tekst syna to naprawdę rewelka..lepszy niż Czesia z Władców Móch.. " ładnie pachniesz.. jak kiełbaska" :-D

El@ - jednym z czynników wpływających na laktację to niestety samopoczucie kobiety.. Moja siostra kiedyś w dużym stresie nie wycisnęła kropli..ale relax pomógł.. Wiem, że ciężka sprawa z facetami..ale czas chyba z nim poważnie porozmawiać albo po prostu daj sobie spokój z odciąganiem pokarmu.. :cool: Powodzenia. A co do mleka sztucznego ile może stać.. póki co się nie znam.. :sorry:

Weron - olejek rycynowy..czy ja wiem.. Jednym pomaga sprzątanie..innym spacery..sex.. a innym zupełnie nic. Myślę, że dzidzia w tym przypadku ma najwięcej do gadania i nie ma nic na siłę..;-) ...Aha.. coś mi się zdaje się, że Barmanka go stosowała..:confused: ale pewna nie jestem.. Bo ja tam jestem za naturą :rofl2:
 
reklama
Alex spi w chuscie tak, ze az ma gebe rozdziawiona....pokaze wam...:-D Wiec zdecydowalam sie zrobic mu dzien dziecka i nie wrzucac go do wanny..bo to nieludzkie by bylo!! Patrzcie na tego gagatka!


ps. o boze...nie patrzcie na moj wielki nos....<tragedyja>
 

Załączniki

  • 008.jpg
    008.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 38
  • 006.jpg
    006.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 34
  • 011.jpg
    011.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 33
jak pytam swojego o jego typ to mówi wszystkim KLEMENS :szok::eek:oczywiście sie zgrywa, podoba mu sie tez Kacper a mi Alex i Ksawery i musimy coś z tego wybrać
mój tata był Antek a dziadek Staś:-)
zaczelam troszke nadrabiac(chociaz kilka stron).

Marta a moze Xavier???
Ja chcialam zeby moj synek tak mial na imie ale maz nie chcial:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Myslalam tez o Patryku ale jak mi sie przypomniala sasiadka ktora wolala swojego wnuczka - Patryczku,Patryczku,Patryczku.................Patryyyyczkuuu krzykliwym glosem to mi sie odechcialo.
Potem chcialam Alanka,Oliwiera,Adama,Franka ale m na wszystkie imiona byl na nie!!!:angry::baffled: i jest Szymon;-):-)

Misia pierwszy raz widze twojego synka,jest sliczny a jakie ma dlugie wloski!!!
Jeszcze raz gratuluje!!!
Karmisz piersia czy butelka?
 
Ostatnia edycja:
misia-faktycznie musi mu być fajnie :-):-)co do mojej koleżanki to ona cię poznała i tak jak pisałaś rozmawiała ze mną przez telefon:-D ale się zastanawiała dlaczego słowa po Polsku nie powiedziałaś :-(pomyślała że po prostu nie chcesz rozmawiać z nią ani z tą położną Polką :-D a teraz moja różowa dama
 

Załączniki

  • Obraz%20038.jpg
    Obraz%20038.jpg
    52,9 KB · Wyświetleń: 29
misia-faktycznie musi mu być fajnie :-):-)co do mojej koleżanki to ona cię poznała i tak jak pisałaś rozmawiała ze mną przez telefon:-D ale się zastanawiała dlaczego słowa po Polsku nie powiedziałaś :-(pomyślała że po prostu nie chcesz rozmawiać z nią ani z tą położną Polką :-D a teraz moja różowa dama


O Boze Emili- wyszlam na jakas cholerna naburmuszona damulke....:zawstydzona/y: ale mi glupio....:zawstydzona/y: Ja nie chcialam..po prostu ja przywiezli w nocy, a na drugi dzien juz poszla do domu no i ja chcialam uszanowac jej prywatnosc bo myslalam, ze sie zle czuje tak od razu po...to co bede zaczepiac...Przed nia byla tam inna Polka i z nia gadalam, ale ona sama do mnie zajrzala...a ja tak nie chcialam sie narzucac...A z polozna nie gadalam, bo mna zajmowala sie inna kobitka wiec nie mialam powodu zagadywac;-) Ale nie chcialabym nigdy wyjsc na taka co taka inglisz sie nagle zrobila...czizas...:zawstydzona/y:

Ewelcia- a ja juz wrzucalam kilka zdjec malego...
no jest z niego malpiatka owlosiona:-D
A karmie cyckiem tylko- ku wielkiemu mojemu szczesciu:-)
 
Witam
Ja cos malo sie udzielam ostatnio ale nie mam jakos czasu, Misiaiemili nie moge sie napatrzec na te wasze pociechy takie slodkie sa. Milej nocy dziewczynki

Dobranoc
 
hej Dziewczynki:-) tak czytam o tych Waszych problemach z wyborem imienia i cieszę się, że nie jestem sama ;-) my od początku mamy bitwę - z dziewczynką nie byłoby problemu, bo raczej byliśmy zgodni na Zuzannę. ale okazało się, że będzie 200% chłopak, więc zaczął się problem...:tak: ja chciałam krótkie i polskie imię (bo mamy długie nazwisko...) i wybrałam Igor, ale mój M uparł się, że to ruskie (a wcale nie, bo skandynawskie bodajże;-)) i on chce Nicholas/Nicolas :no: dla mnie tragedia. planujemy wrócić do PL w przyszłym roku i co? będzie potem problem w szkole, poza tym moja koleżanka ma syna o takim imieniu i ja nie chcę takiego samego :no: ehhhh... został miesiąc i mamy "bezimienne" dziecko:-( ostatnio wymyśliłam kompromis - nie będzie ani Igor ani Nicholas. wybraliśmy kilka imion, które podobają się nam obojgu... ale dalej nie możemy wybrać :-(
 
reklama
andzulina wy macie miesiac na wybor imienia!!!
A ja jadac na porodowke bez wod plodowych nie wiedzialam jak nasz syn bedzie mial naimie:-p.
Podczas akcji porodowej polozna sie pyta meza czy bedzie syn czy corka a on na to ze syn,a ta a jak bedzie mial naimie to ona wpisze odrazu?a moj m wyskoczyl SZYMON!!!!! i tak zostalo,nie mialam nic przeciwko temu.
Nasi znajomi tez maja 13miesiecznego Szymona i jak im opowiedzialam ta historie jak bylo z wyborem imienia to sie usmiali
 
Do góry