reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

misia- ja się zastanawiam nad dr.Sempka umówiłam się do gina który będzie przyjmował u doktor Błach w pierwszy weekend sierpnia zobaczymy co ona powie:-) u mnie wygląda że jest ok ale czy się tam ładnie pozrastało samo to nie wiem:tak: M twierdzi że wszystko wzrokowo ok ale trzeba sprawdzić okres już pierwszy miałam chyba że to było coś innego zobaczymy po badaniu..
 
reklama
Hej!!1
kurde od wtorku popoludniu nie mialam netu az do wczoraj wieczor:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Mam ten 3G i u nas w miasteczku nie dzialal u nikogo bo cos tam bylo z zasiegiem.
Mam nadzieje ze uda mi sie was chociaz troszke nadrobic,moze jutro?
Dzis zabardzo nie mam czasu.

Pogoda mnie dobija nie wiem jak mam ubrac malego.
Teraz swieci slonce i jest cieplo a za chwile wiatr i jest zimno:wściekła/y:
 
witam sie na nowo:-)spakowana jestem juz i gotowa do wylotu:-):-)takze do zobaczenia dziewczynki lece na 1 miesiac jak bede miala jak to zajrze do was....i napisze co u nas:-)trzymajcie sie cieplutko.......buziaki{pisze dzis bo pewnie jutro nie bede miala jak}:-);-):tak::-D:happy:
 
hej dziewczyny ... powiem wam że ja ta wolę jeździć do dr Sempki bo wg mnie jest miła i zawsze jak zadam pytanie to odpowiada szczegółowo... a o irolach nic mi nie mówiła....znaczy nie najeżdżała na nich ani razu.....
a jak byłam u Gina w Limerick.... on to dopiero najeżdża na irooli:szok: aż mi się nie miło siedziało w gabinecie.... jeszcze ten jego że tak powiem brzydko... "pedalski akcent":baffled::sorry: :-D
 
julia przyjemnych wakacji:-)

a mnie tak głowa boli ze nie mam siły nic więcej pisac, nie mam siły myśleć:-(
 
hej kobitki...ja narazie tylko sie przywitac i z zapytankiem.. pozniej zdam relacje;-):tak:mianowicie...kupiłam zgrzewki wody niegazowanej ...bo mam dosc filtrowania i podgrzewania w podgrzewaczu wydaje mi sie ze trwa to całą wiecznosc szczegolnie kiedy robie to w nocy :no:i mały płacze czekajac na jedzenie ....dziewczynki moge wode z butelki zmieszac z przegotowana z czajnika?
Ja bym nie mieszała..ba..Nie gotowałabym w ogóle wody mineralnej.. Ona ma różne dodatki, które dziecku mogą zaszkodzić a pod wpływem temperatury na pewno nie znikną..:baffled:
A dlaczego filtrowana to kłopot?? U mnie zawsze stoi jakieś pół litra przefiltrowanej wody i pół litra przefiltrowanej i przegotowanej. Robię tak: nastawiam czajnik z przefiltrowaną wodą..wlewam do butelki przegotowaną już wodę ostudzoną i dodaję z czajnika troszkę wrzątku jak się zagotuje i nie stosuję żadnych podgrzewaczy..
 
misia-byłaś w Tuam i nic nie napisałaś że będziesz po łóżeczko a ja mieszkam po drugiej stronie :tak:babo jedna:-D wiecie może czy tu mleko Nutramigen jest na recepte jak w Polsce?
 
reklama
Emili- a no bylam ale to nak nagle wyszlo w sumie, bo nie bylam pewna czy Agata sie odezwie. A najsmieszniejsze jest to, ze dopiero jak od niej wyszlam to zajarzylam skad ja znam ta twarz!! Otoz lezalysmy na jednej sali poporodowej naprzeciwko siebie! I tak patrzylam na nia i myslalam..skad ja ja znam...??:-D Bo ona przeciez zaraz po mnie rodzila. I juz ci wczesniej pisalam, ze lezalam na sali chyba z Twoja kolezanka bo mam wrazenie, ze rozmawiala z Toba przez telefon...hihi...nie zebym podsluchiwala ale tak mowila, ze pasowalo mi to do Ciebie:-D Ciekawa jestem czy ona mnie rozpoznala;-)
 
Do góry