reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

HEJ anineczka-fryzjer ten pod tynelem jak się idzie do valu jakiś Włoch wycina tam cuda.ale 20e za dziecko szok ale niech ma w końcu wakacje teraz chce górę na blond :-)jednak Jula ma jakieś uczulenie bo miała na buzi a teraz i na ciele zauważyłam już raz zkaze białkową przerabiałam z synem był na nutramigenie czyżby ma mnie to czekać na nowo?andziulina-co do wózka to napisałam ci pr.w. pozdrawiam
 
reklama
ja tez witam w złym nastroju

głowa mi pęka ale to przez grype:-(grypa,ból gardła i czuje sie jak z krzyża zdjęta:baffled:

anineczka masz racje byłemu urodziła sie córka a podobno miał być Heniu:confused::laugh2:
mój będzie żył ale mi go szkoda bo ledwo pokuśtykał do pracy i ciężko mu kierowac:baffled:a juz rok temu tak złamał ze miał na śruby skręcaną:baffled:

Moku z waterford do Clonmel jest chyba tylko niecałe 30km mozemy sie spotkac na kawce z Sofikiem i Joannn

a ja musze brac sie za sprzątanie bo Pan przyjdzie grzejniki naprawiac bo na 2 piętrze nie grzeją:baffled: a nie mam siły:baffled:
 
dziewczyny wlasnie przypomnialam sobie:-Dostatnio tzn w grudniu bylam w szpitalu na badaniach ginekologicznych i powiem wam ze zrobili wszystko ok....po 8 tygodniach przyszlo z dublina ze wszsytko ok chodzi mi o cytologie:tak::szok:ale pewna dziewczyna ktora chodzi do tej polskiej ginekolog jak jej tam Sempka czy cos powiedziala ze oni sie myla i nic nie wiedza ze wyniki sa zle i wogole:wściekła/y:i tak sie zastanawiam ile w tym prawdy....ale bede teraz w polsce to sie zbadam........:happy:
 
To fryzura mojego syna i świeże zdjęcie Juli

Witam w ciepł, słoneczny poranek (no przynajmniej w Dublinie i przynajmniej jak dotąd ;-))
Emili super ta fryzurka, pewnie wakacje są, niech młodzież poszaleje trochę ;-), a Malutka po prostu śliczna i słodka :tak:.
Ja miałam wczoraj jakiś dziwny ból w podbrzuszu, ciężko było chodzić. I taki twardy brzuszek się zrobił. :-(. Byliśmy z M. trochę zaniepokojeni.
Jak kładłam się spać to jeszcze bolało i zdecydowaliśmy, że jak do rana nic się nie zmieni to do lekarza sie wybierzemy, ale póki co jest ok.
Nie wiem może Synek się tak rozpychał, zapierał jakoś.
Mam nadzieję, że to było przyczyną

Właśnie zauważyłam na suwaczku, że za 4 dni mam 'studniówkę' :-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
HEJ anineczka-fryzjer ten pod tynelem jak się idzie do valu jakiś Włoch wycina tam cuda.ale 20e za dziecko szok ale niech ma w końcu wakacje teraz chce górę na blond :-)jednak Jula ma jakieś uczulenie bo miała na buzi a teraz i na ciele zauważyłam już raz zkaze białkową przerabiałam z synem był na nutramigenie czyżby ma mnie to czekać na nowo?andziulina-co do wózka to napisałam ci pr.w. pozdrawiam
hej emili czy to moze na ballybane kolo tego valu???bardzo ladna fryzurka....malutka tez sliczna;-):-):tak:
 
Ciao dziewczynki!

To wy niezle za fryca bulicie!!:szok: Nie latwej by bylo sobie do domciu prywatnie zamowic? Ja nigdy nie zaplacilam wiecej niz 40 jurkow:tak:

Emili- fryz syncia extrasny!! :-) Jaki on trendy! ;-) A Ty sama jak sie czujesz?
Bedziesz szla do Sempki na wizyte kontrolna? Bo ja wlasnie nie wiem kiedy sie wybrac. Niby powinnam w 6 tygodniu po porodzie. To wypada w nastepnym tyg ale w jednym miejscu jeszcze mnie troche szew boli i az mi slabo na mysl, ze mialaby mnie badac!!! Centralnie mam taki lek przed dotykaniem wogole tego miejsca, ze nie wiem kiedy ja sie zdecyduje na podjecie bara bara na nowo;-):-) Choc A odlicza dni do zakonczenia 6 tygodni.....:szok::no: A mi az slabo na sama mysl!
 
reklama
dziewczyny wlasnie przypomnialam sobie:-Dostatnio tzn w grudniu bylam w szpitalu na badaniach ginekologicznych i powiem wam ze zrobili wszystko ok....po 8 tygodniach przyszlo z dublina ze wszsytko ok chodzi mi o cytologie:tak::szok:ale pewna dziewczyna ktora chodzi do tej polskiej ginekolog jak jej tam Sempka czy cos powiedziala ze oni sie myla i nic nie wiedza ze wyniki sa zle i wogole:wściekła/y:i tak sie zastanawiam ile w tym prawdy....ale bede teraz w polsce to sie zbadam........:happy:
A czemu niby mieli by sie mylic? Kurcze gdzie nie pojdziesz do pl lekarza, krytykuja irlandczykow.wogole jest dziwna tendencja polakow to krtykowanie innych.Jak poszlam tu do dentystki ocywiscie powiedziala ze moj dentysta spartaczyl mi wszystkie zeby.Chyba bardziej ufam mojemu dentyscie, do ktorego ludzie chetnie chodza a ja chodze od 10 lat niz do jakiejsc pani,ktora przyjechala tutaj bo chyba kiepska byla w Pl.
a moim GP jest polka i powiedziała że po porodzie mam przyjść do niej i ona zrobi mi cytologie:szok::szok::szok:

Tak gp robi cytologie.Moze to zrobic sama pielegniarka albo wlasnie gp.Do pobrania wymazu nie jest potrzeny ginekolog :tak:
 
Do góry